Nagrody z utylizatora

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Bozenka, 11 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bozenka

    Bozenka Zaawansowany

    czy mozna gdzieś sprawdzić jakie do tej pory wygrałam ?
     
  2. hey22

    hey22 Aktywny autor

    no własnie ciekawe pytanie
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Bozenka, z tego co widzę u siebie, to nagrody zapisują się w dzienniku.
    Podrzucam grafikę gdybyś miała problem ze znalezieniem dziennika. :)
    [​IMG]

    Czy masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  4. Bozenka

    Bozenka Zaawansowany

    Dzięki ,znalazłam :) grafika mi pomogła ,bo pewnie bym szukała do wieczora :) ,można zamknąć.Miłego popołudnia :)
     
  5. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Cieszę się że pomogłam, skoro można to temat zamykam, również życzę miłego popołudnia. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.