nadwrażliwość gry

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zoafi, 20 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zoafi

    zoafi Wielki mistrz forum

    gra zrobiła się nadwrażliwa, jedno naciśniecie (obojętnie czy to opcja "przewiń"- na pnączach, "miksuj"-w młynie, "użyj"-produkty konsumpcyjne, etc.) powoduje, że lista przeskakuje o kilka kliknięć. Niejednokrotnie "z tego rozpędu" kliknęłam nie w to co zamierzałam. Jest to dość denerwujące, że pomimo mojej wzmożonej uwagi gra i tak stawia na swoim. Nie wspomnę o kole fortuny, które kręci się z szybkością światła po to aby w momencie zatrzymywania się przeskoczyć kilka "zacniejszych nagród" i zatrzymać się na 10szt cukru, soli czy mandragory na ten przykład. Państwo programiści, może da się coś naprawić?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zoafi jesteś pierwszą osobą zgłaszającą taki problem. Wydaje mi się, że winna może być myszka, której używasz (być może masz taką z tzw. dwuklikiem. Sprawdź ją proszę, ewentualnie zastosuj się do wskazówek z poradnika: Gdy gra nie działa - poradnik.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. zoafi

    zoafi Wielki mistrz forum

    nie mam więcej pytań. Dziękuję za odpowiedź.
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Również dziękujemy i zamykam temat:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.