nadmiar kukułek

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Ogrodniczka61, 30 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ogrodniczka61

    Ogrodniczka61 Czeladnik forum

    mam już ponad 16 tysięcy kukułek a jakoś nie bardzo mam ochotę robić eventy bo nagrody nie warte są paszy więc zastanawiam się czy to tylko u mnie jest ich tak duży wysyp i czy planuje się może spozób na pozbycie się tego nadmiaru. W innych eventach hodowlanych można oddać przynajmniej trochę zwykłych zwierzaków a przy kukułkach niezbędna jest super pasza. Może ktoś ma jakiś rozsądny pomysł na to draństwo :)
     
  2. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    W kukułkach z każdej zagrody jest określona ich ilość. Pokazuje to tabelka:
    [​IMG]

    Podczas 3 edycji można było ich bardzo dużo uzbierać. Podczas pierwszej edycji była możliwość oddaniach ich do misji zawody rolnicze, ale zostało to zablokowane, bo był to błąd. A jako,że dział do rozmów o kukułkach jest tutaj EVENT: Jeszcze więcej Kukułek, a pomysły zgłaszamy tutaj Zbiór aktualizacji i pomysłów to zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.