Opinie Na spotkanie wiosny III

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 10 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. justi_j

    justi_j Okazjonalny autor

    i meta.... co za maraton ... stodoła wyczyszczona na wiosnę
     
  2. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    A tak a propos sprzedaży zwierząt na targu w obecnym hodowlanym, Wy też macie takiego osobnika u siebie? :)

    [​IMG]
     
  3. d_anulka

    d_anulka Wielki mistrz forum

    Ja mam... znaczy widzę fotkę, ale osobników do kupienia nie ma.
    W temacie... doczłapałam się do pnącza. Takie było zamierzenie. Trochę się znalazło w stodole, trochę dokolorowałam albo dohodowałam... Więc brawo dla mnie 8)
     
  4. karol540

    karol540 Czeladnik forum

    Ja też mam fotkę ale nie tego osobnika nawet nie wiem z jakiego ts jest. Może ktoś się pomylił i za szybko wstawił na targ. Zobaczymy za jakiś czas będzie
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Osobnik wychylił się przed szereg. Nowe zagadkowe zagrody planowane są Od 19 do 22 IV.

    A w temacie event zrobiony przy okazji zniżki ale bez żadnych oazowych rewelacji :sleepy:

    krasnoludek10 nie offtopuj, Twój post bez żadnego związku z eventem, usunęłam.
     
  6. karol540

    karol540 Czeladnik forum

    I mam odpowiedz szybko kiedy się pojawi nowy osobnik na bahamie lub farmie
     
  7. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    [​IMG]
    Namęczyłem się bardzo, ale się udało. Zwierząt kolorowych nie miałem prawie wcale. Dużo super paszy, sianogroszy i obniżka pomogła. :inlove::inlove:. Z piccolo kijek :music:
     
  8. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    133 zadania za mną.
    Aż mi się w głowie zakręciło.
    Ileż kombinacji kupić, wyhodować, postawić zagrody, bo kaczki drogie u mnie na targu, że aż strach.
    Jeszcze jutro są obniżki i BB.
    Do pnącza 27...
     
  9. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Zaczynam , może się uda
    mało mam zwierzyny
     
  10. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Event ukończyłam w nocy, było jednak zbyt późno aby skoczyć na forum i się pochwalić. Poszło mi tony SP i perfum. Nie wiem jeszcze czy się opłacało bo nagrody dla mnie byle jakie. Stodoła w ruinie, do odbudowy;)
     
  11. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    To będzie Nowa tropikalna zagroda na Bahamaramie.
     
  12. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    event skończony , jedyne co musiałam wyhodować to te niebieskie motyle i kobranocka czy jak jej tam ;)

    nawet trochę zarobiłam na targu :)
     
  13. kamil250810

    kamil250810 Czeladnik forum

    mjanakiewicz :D

    dziękuję za rozpiskę, bardzo się przydała :D
     
  14. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Zrobiłem , sp musiałem zdobyć 200 ale się udało :)
     
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla tych, co skończyli, ja jestem dopiero na 105 zadaniu.
    Bardzo dużo potrzeba kwiatów, zwierzaki mam w nadmiarze...
     
  16. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    zrobiłam całość ale chomiki kolorowe musiałam dodatkowo dorabiać i poszło 60 sp. Dobrze, że po 1 sztuce na hodowlę.
     
  17. ryzio

    ryzio Weteran forum

    zrobione :) sporo sp poszlo, ale w koncu targ ruszyl i mozna bylo tez cos posprzedawac :)
     
  18. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Ukończyłam całość w sobotę, jeszcze ze zniżkami ;) trochę musiałam zwierzaczków dorobić, miałam braki- tutaj bardzo dziękuję wszystkim, którzy wstawili rozpiski ile tych zwierzaków potrzeba :) gdy już miałam wszystkie potrzebne klony, to brakowało mi kwiatów, oazy musiały nadal pracować, przy czym pilnowałam, żeby nie wrzucić kolorowańców potrzebnych do eventu.
    Ogólnie, jak dla mnie żmudny ten event ;) ale dałam mu radę :D
    Z Piccolo kosiarz trawy- przyda się :)
     
  19. wio3

    wio3 Forumowy żółtodziób

    Hej. O co chodzi z BB i farmerki.SP to super pasza
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. bb23121979

    bb23121979 Forumowy żółtodziób

    Przeszłam dokładnie taką samą drogę ;) I stwierdziłam , ze robię drugą stronę.