Opinie Na spotkanie wiosny III

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 10 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -eliv-1

    -eliv-1 Młodszy ekspert

    i juz udalo sie zrobic ,,, lubie taka szybka pracke
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ...ale mnie kusicie...ale jestem twarda :sleepy:.
     
  3. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    nie wiem co sie dzieje ale od 21,30 nie było mozliwosci hodowli prosze czekac strona nie odpowiada i tak w kolko dlaczego manipuluja zawsze jak sie cos konczy tym sposobem urywaja czas na eventy zawsze ostatnio sie tak dzieje juz załuje ze zaczełam ten event szkoda nerw
     
  4. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Pozamiatane. Spokojnego wieczoru.
     
  5. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Skończyłem xD ale chomiki troche przedłużyły event bo nastąpiły nieplanowe przeskokixD
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Mnie sie oplacilo zrobic hodowlany....
    [​IMG]
     
  7. katrina_60

    katrina_60 Aktywny autor

    szybki event i weekend wolny
     
  8. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Mam podobnie.
     
  9. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]
    u mnie tak wyskoczyło
     
  10. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    spłukał mnie ten event strasznie. nie było warto...
     
  11. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Zdobyłem Pręgowce z tajemniczych zagród...i się opłaciłoxDxDxD
     
  12. -gracja-

    -gracja- Czeladnik forum

    Mnie tylko zależy na na naklejkach i gram do momentu zdobycia naklejki, ale tu ciężko będzie bo nie mam pingwinów a wron też tylko jedną czy dwie ptaszarnie....
     
  13. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    N razie zrobiłam tyle na ile pozwolił jeden wsad do oaz zapakowanych ma obniżkach. Dzisiaj i jutro obniżka i baby boom, więc dokończę po taniości. No i trochę grosza wpadło z targu 8)
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ech, poklonowałabym już sobie, ale dziś nie mam możliwości spokojnego podelektowania się tą zabawą... Za to jutro rano, przy porannej kawie, mmm:inlove:
    Myślę, że skupię się na owcach-zombie. W przypadku innych zwierzaków klonów z różnych poziomów nazbierało się z czasem tyle, że nawet nie zauważę, że coś oddałam w evencie... Fajnie, że kwiaty wiśni wypadają z wszystkich hodowli i można robić, co się chce:)
     
  15. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    sporo kasy zarobiłam na kolorowańcach mam jeszcze spory zapas więc podłubię trochę w evencie xD
     
  16. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Niby eventu nie robię, a i tak trochę sobie stodołę przewietrzyłem, bo na targ wszystko idzie. xD Jakiegoś rewelacyjnego ruchu na moim targu nie ma, ale co jakiś czas dana oferta znika. :)
     
  17. karol540

    karol540 Czeladnik forum

    Szybki event nagrody poszły w pasek .Przed gt wystawie zobaczymy co z tego mi wyjdzie
     
  18. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Wielkie dzięki za ten trud zrobienia tego zestawienia, które było mi niezmierne pomocne przy uzupełnieniu braków w hodowli i w zrobieniu tego eventu.:D
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Jednak nie jestem twarda 8).
    Oaza była załadowana, a przy kumulacji za 1SP +BB +farmarki - grzech jest nie kolorować. Machnęłam zatem ten event przy okazji.
    SG i tak tyle wpadło, że jestem usatysfakcjonowana. Mam nadzieję, że jakiś nie jeden pręgowiec wpadnie w tych 15 zagadkowych.
    Nawet nie wpatrywałam się w nagrody, to też Piccolo też było dla mnie niespodzianką, acz i tak uważam, że z ilościami pojechali po badzie, ale zapewne świadomi są tego jakie zapasy farmerzy mają, to też pozwolili sobie na taką zagrywkę.

    Ach pomyłka: potencjalnych pręgowców jest "tylko" 8, a lori 15
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2024
  20. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Okazjonalny autor

    a jednak skusiłem się na drzewka i zagrody :inlove: zobaczymy co z nich wyrośnie... pnącze zgarnięte przy okazji :)