Opinie Na spotkanie wiosny III

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 10 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Po dłuższej nieobecności powróciło słońce i w powietrzu czuć wreszcie wiosnę! Przyszedł czas by Kozisław wraz ze swoim czeladnikiem Małpkiem Aureliuszem zajęli się ogrodnictwem! Pomożesz im?

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 11.04.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 16.04.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Słońce powróciło? Chyba na odwrót - w Warszawie znowu chłodno dzisiaj, przynajmniej terazxD:cry:xD

    Idę czytać poradnik.


    EDIT: Strasznie zwierzęto- i superpaszożerny event - już na samą lewą stronę potrzeba aż 250 kwiatów wiśni z oazo_O A znając moją farmę pewnie większości zwierza nie mam + nie chcę się żegnać z moimi miliardami SG8)

    Do pnącza - 365 wylotek.
    Na całość - 510.


    A to wszystko za 3 skrzynki co 40hxD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2024
  3. ariadna12

    ariadna12 Aktywny autor

    No nie za setki oddanych zwierząt 3 marne skrzynki . To chyba żart
     
  4. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Nie robie. Takiego hodowlanego to dawno nie bylo . Cale ciezarowki zwierzat do oddania. I to nie tylko hodowlane ale i np 40x hiena , 30x pingwin itd
    Nie no kogos grubo ponioslo.... a nagrody wcale nie takie wspaniale ze faktycznie warto cala stodole oddac
     
  5. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Zgadzam się. Skórka za wyprawkę. Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu - mówię pas. Pozdrowienia dla odpoczywających i dużo wytrwałości dla podejmujących rękawicę ;):)
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nawet się nie zastanawiam.
    Odpuszczam tygodniówkę, to ten tym bardziej.
    Nie ma tu nic, co by mnie interesowało.
    Wg mnie nagrody za kroki są lepsze jak nagroda główna: pnącze co dwie doby z 3 skrzyniami (nie wnikam w możliwą zawartość).
    Tylko czy warto na nie wywalać hodowlańce?

    Póki co - dziękuję, postoję.:p
    Znaczy poleżę (na hamaku).
    xD:cry:xD
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Kwiaty wiśni można wysyłać jako prezent, co zmniejszy liczbę zużywanej super paszy. Kolorowych zwierząt trzeba jednak sporo oddać i jeśli ktoś nie ma ich w zapasie, to event może być trudny. Dla mnie akurat te zwierzaki nie są problemem - mam ich sporo, głównie ze skrzynek i jako pozostałości po innych hodowlanych eventach, gdzie potrzebne były tylko odznaki. W sumie i tak nie mam co z nimi robić, więc wrzucę do zadań.
     
  8. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Robię , dodatkowo wpadną 4 neonowe zagrody , piccolo , fl itd , nie ma siania
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aż z czystej ludzkiej ciekawości sprawdzę ile czego mam (nawet SP), bo o ile neony mnie jakoś bardzo nie kuszą, o tyle floreny już takxD:cry:xD
     
  10. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Mocno zasobochłonny (kolorowańce), na SP da się zaoszczędzić na obniżce, bo pewnie jak zawsze na weekend dadzą. Szkoda, że kwiaty nie będą leciały z magicznych, ale i tak z prezentów kilka poziomów da się ukończyć.
    Zapasy w zwierzach mam, a i tak nie mam już co z nimi robić, bo w misjach w spółdzielni same najwyższe zostały do oddania :oops:Floreny i zagrody (neonowe i te potencjalne z TSów) kuszą, pnącza spodziewałam się lepszego przy takich wymaganiach...
    Coś tam podłubię :music:
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Mój rewelacyjny plan [​IMG] przywitam wiosnę na leżąco xD
     
  12. daine61

    daine61 Okazjonalny autor

    Nie ma na leżąco. Do roboty :inlove:
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pierwsze 5 zadań i brak mi zwierza - to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, aby nie robićxD:cry:xD Co prawda np. takie hodowlane wrony czy kukułki mógłbym kupić na targu, ale po co:p;)
     
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Tak sobie poczytałam o obydwu ewentach i taka myśl mi po głowie chodzi, że te nazwy to powinny być na odwrót :music: tu by bardziej pasowało ,,Wszystko zakurzone,, bo gruntowne odkurzanie stodołowych kolorowańców ( pomijając już zwykłe zwierzaki) trzeba odskutecznić by zrobić całość, a nawet li tylko połowę .
    No nie wiem, nie wiem czy mi się chce aż tak gruntowne porządki robić :p tym bardziej, że w nagrodach sporo zagadkowości ,
    a za kolejną kolekcję klonów cukrowych, czy pomarańczowych boberów, modrosójek, lub kameleonów (te z zagadkowości wylatają najobficiej) oddać tyle zwierza to żaden interes, ani tym bardziej zabawa .
    I to jest bardzo dobry plan xD
    Mietka jak będzie chciała to niech sieje ziele na paszę, a ja wystawię leżaka przed oazą (by wejście zatarasować na wypadek, gdyby jej się zachciało jednak coś tam zwierza powtykać) i będę ja nadzorować w tym sianiu xD:cry:xD

    A tak bardziej serio to nastąpiła tu dość spora kumulacja wymogów - na trzy ,,średnie,, ewenty można by z powodzeniem rozdzielić.
    Szkoda tylko, że i w przypadku nagród podobnej kumulacji nam nie zaserwowano :music:
     
    Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2024
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to hamaczek,żadnego eventu nie robie xDxDxD ale luzzzzzzzzzzzz 8)
     
  16. Angel

    Angel Komisarz forum

    Posprawdzałam sobie do miejsca 23 z prawej strony na razie co mam czego nie. Kupiłam na targu coś czego po drodze do tej pozycji nie miałam.:music: Pingwiny... nie mam, ale spoko kupię, wpisałam na listę, sprawdzam dalej, kupuję inne zwierzaki, ale... wróć, jeszcze raz sprawdzam te pingwiny.... i ZONK! Skąd je wziąć?:oops: Poszłam na wyspę sprawdzam komnaty, może nie mam wykupionej, ale na targu są wyszarzałe, więc to nie wina nie wykupionej komnaty... szukam dalej informacji i okazuje się, że to zagroda specjalna z jakiś eventów z 2017 roku. Mam 4 sztuki, pewnie ze skrzyń, a potrzeba 30(sic!) i co teraz???:eek:o_O Jestem zablokowana na pingwinach?-.- Na targu ZERO, więc co? Nie da się przejść dalej, blokada na samym początku?? -.-

    Jak tak to w nosie z takim eventem!8) Ostatniego nie robiłam to i ten odpuszczę-.-
     
  17. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Eventy hodowlane to moje ulubione, ale tym razem nie robię. Ten event jest tak potwornie drogi, a mnie jakoś nie bawi totalne pustoszenie stodoły dla średnich nagród. ;) Tym bardziej, że żądają nie tylko kolorowańców, a innych zwierząt, które od dawien dawna siedzą u mnie w pasku. xD Niedługo to w hodowlanych trzeba będzie oddawać po 5-10 szt. zwierząt z ostatnich poziomów hodowli.:sleepy:
    Jedyny plus tego eventu to to, że będzie pewnie można nieźle zarobić na targu. I to tyle.

    Pewnie po prostu w obecnej chwili nikt nie oferuje pingwinów na Twoim targu. ;)
     
  18. Angel

    Angel Komisarz forum

    Agama to samo - BRAK
    Ja rozumiem event hodowlany, nie mam jakiegoś zwierzaka, koloruję i próbuję wyhodować jak go nie ma na targu, ale jeśli jest to zwierzak z jakiejś zagrody specjalnej, to już mnie nie bawi, bo oprócz targu nie mam go już jak zdobyć, czyli liczę na łaskę i niełaskę kogoś kto raczy go wrzucić na targ, a jeśli się tak nie stanie to już koniec po evencie, ech...
    Trudno, zresztą faktycznie za taką cenę to gra nie warta tego...8)
    Pozdrawiam pracujących ciężko farmerów, którzy podejmą się zrobienia tego eventu i tych na leżaczkach;):)
     
  19. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    I fajnie, że takie marne nagrody, odpocznę :)
     
  20. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Siłą na hamak posadzili.
    Dużo kolorowych zwierzaków, całe stada zwykłych, a mój targ świeci zawsze pustkami.
    A w 27 zadaniu 40 pstrągów.
    Nie dla mnie ten evencik, a szkoda, bo lubię kolorować.