Event Na ryby!

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 26 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. evva85

    evva85 Okazjonalny autor

    o matko rzuciłam się do stodoły i też mam ok 400 skrzynek - pytanie za 100 punktów - jak je otworzyć, bo ciele ze mnie?
     
    *galinka* lubi to.
  2. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    [​IMG] Gumowy robak - będzie wypadał z pól i drzew.

    [​IMG] Piórko-przynęta - zbierać będziemy z zagród


    mam rozumieć. że z warsztatów nic nie będzie wypadać?
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    jeżeli jakieś masz to tam gdzie itemy, tylko zmieniasz zakładkę na towar konsumpcyjny.
     
    MaDzo i agi31 lubią to.
  4. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    i ja pobiegłam do stodoły sprawdzić stan części - pokazało się 2144 xD

    u mnie w pasku przy skrzyneczce widnieje liczba 1760, możliwe to ?
     
    morellaa, est-orka oraz -norbijas- lubią to.
  5. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    zrobiłam kilka zadań w spółdzielni, gdzie do zdobycia były skrzyneczki i mam teraz ciut więcej narzędzi, ale to i tak kropla pewnie ....

    a na jaki event to Wy czekacie? możecie zdradzić, czy to tajemnica jakaś?
    a jak rozpakuję te skrzyneczki to przecież chyba i tak te narzędzia zostają w stodole? dobrze myślę??


    i muszę się pochwalić postanowiłam uszlachetnić cebulę, i pierwsze uszlachetnienie i mam miłość do SN :inlove:
     
    gosiagosia60 i bari06 lubią to.
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tu BA_Chris już pisał:
     
    BA_Chris lubi to.
  7. lightinthedark

    lightinthedark Forumowy żółtodziób


    chyba coś mi umknęło, w jaki sposób gromadzi się te skrzynki z narzędziami? to są te z prezentów od znajomych czy jakieś z misji? gdzie ich szukać? kiedyś chyba coś takiego miałam w inwentarzu z itemami ale skąd nie mam pojęcia.. byłabym wdzięczna za oświecenie :D
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zajrzyj do Zgaduli ;)
    Te to chociażby z kurzego domku, ale w niektórych eventach nie rozpakowują się od razu, tylko idą do inwentarza.
     
    -norbijas- i lightinthedark lubią to.
  9. lightinthedark

    lightinthedark Forumowy żółtodziób

    a rozumiem, dziękuję. :)
     
  10. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ja mam 1120 czesci maszyn i az zajrzałam ile mam skrzynek z narzedziami, 1520 sie uzbiarało z kurzego domku i 7 szt xxl od nietoperków
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Czytam i czytam - itemy można zdobyć kilka razy to fajnie, ale co będzie jak się ich w ogóle nie zdobędzie, bo nie ma żadnej gwarancji że wylosujemy item choćbyśmy 200 czy więcej ryb złowili, czyż nie ?
     
    janafarm lubi to.
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zostaje GT jak będzie można je wysyłać:p8)
     
  13. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    W realu jestem wędkarką, a więc powiem krótko - event zapowiada się ekscytujący, jestem wniebowzięta :inlove::inlove::inlove:
     
  14. O kolejna wędkarka :)
    To już jesteśmy trzy Marzenka, ja i Ty zaraz się okaże że jest nas więcej :)
     
    MaDzo lubi to.
  15. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    "Skrzyneczki" otworzysz (w pasku z itemami, a nie w stodole) klikając na okienko "Użyj" ..... rozpakują się wszystkie, niestety nie ma możliwości wyboru ilości "skrzyneczek" ...... a właściwie to pojedynczych narzędzi, bo w pasku 1 "skrzyneczka" = 1 narzędzie.

    Event bardzo mi się podoba.... i mechanika i nagrody:)
    Z wypadajkami nie będzie problemu :)
    Z narzędziami też nie powinno być ....
    zebranych części maszyn tyle: [​IMG]
    do rozpakowania w pasku: [​IMG] z tego też troszkę "trybików" powinno być:)
    A z tego co piszą tu i tam wynika, że [​IMG] będą wypadać w większych ilościach podczas eventu, aby pozwolić także tym co mają ich mało na dobrą zabawę.

    Życzę Wam powodzenia:)
    Dużo fajnych nagród:)
     
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    hejka wszystkim,
    no nie wiem... niby części mam trochę, zabawa będzie chyba.
    Nie wydaje się wam, że kółko premium jest ciutkę większe i jakby wolniejsze?
    A nagród się nie spodziewam zbyt wypasionych. Chyba na stałe mam przypisane bobry, krety i daktyla xl... cała radocha to, to trafienie.
     
  17. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    Właśnie jutro jadę na pstrągi, ale tam nie ma takich wymagań jak u nas na farmie- na wędkę kukurydza i już pstrąg fika na haczyku
     
    MaDzo, NASTKA.BURAN oraz MOD_Kleopatra lubią to.
  18. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Ja nie chcę krakać, ale...
    PRIMO:losowości się boję, bo ona mnie baaardzo nie lubi. :oops:
    SECUNDO: zobaczymy jak trudno w praktyce będzie zsynchronizować te dwa kręgi... Z Renzo mi idzie... bardzo średnio, więc jeśli poziom trudności będzie podobny to.... może trochę płotek mi wpadnie :oops:
    TERTIO: a jak widzę ile macie części maszyn i zapasowych skrzynek, to mdleję z zazdrości ...

    I aż mi wstyd na koniec zapytać, co to za dziwo ten "kurzy domek"??? o_O
     
  19. Ja pstrągów nie łowię bo to jezioro ale leszcze liny i okonie i owszem. Madziorki, kukurydzka i fiku miku rybki są :)
    Pozdrawiam kolejną wędkarkę :)
    Jest nas już cztery :)
     
    MaDzo i NASTKA.BURAN lubią to.
  20. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Nastka:)
    Wielkość kółek według mnie, jest taka sama..... różnica tkwi w szybkości.
    Tak też pisze w FAQ:
    Powodzenia w połowach :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.