Opinie Na północnych wybrzeżach

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ja nie robię :D bo a. nie znoszę Ingrid, nawet sam filmik mnie drażni, b. byłam na wyjeździe i mam dzień poślizgu, c. pnącze nie warte klikania :)
     
    magdusia668 lubi to.
  2. walencja

    walencja Forumowy żółtodziób

    a ja chcę robić tylko mam mało drzew i brakuje kowadeł-szkoda
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Drzew w Galerii handlowej dostatek;) 200 drzew orzecha włoskiego to tylko 90.000 SG. Chyba, że masz na myśli mało wystawionych drzew na łąkach...
     
    magdusia668 i zx221 lubią to.
  4. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Zawsze możesz hodować w Oazie miłości, kowadełka lecą :)))
     
    magdusia668 lubi to.
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Hmm . . . akurat Ingrid w tym evencie niewiele widzimy, albo nawet wcale. Jeżeli już to "Gęsi Wikingowie z rodzinnej wioski Ingrid ciężko pracują przy budowie przytulnych domków ...":)
    Grasz od 2015 r., to wiesz jakie mieliśmy wtedy wartości rzędów pnącza i zbieramy je do dzisiaj, że nie wspomnę o tych wcześniejszych (np. 700 PD).
    Rząd z tego eventu jest z pewnością ukłonem dla niższych poziomów, bo niezależnie od lvl-a daje 240.000 PD co 16 godz. Chociaż ja chętnie będę go zbierać.

    * * *
    Dobrze, że różnimy się w podejściu do tego co oferuje nam gra i każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. A jeżeli ktoś nie znajduje nic i gra jest dla niego jedną wielką udręką, to ja dziwię się, że jeszcze ma na tyle chęci, że się do niej loguje.:)
     
  6. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    Gram od 2010 czy 2011, ale to szczegół ;) dlatego 240.000PD to nie jest dla mnie dużo, niektóre itemy przy minimalnym wysiłku dają mi 4 x tyle. Męką jest za to przewijanie pnącz, dlatego nie każdy event mnie interesuje.
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dwa różne poglądy,,a zgadzam się z obiema,,coś ze mną nie halo:p
     
  8. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    hahahaha
    po prostu przewijanie pnącz to męka - ze względu na pytanie jak w Miliionerach "Czy aby na pewno...?", ale też na to, że nie da się jednym kliknięciem przewinąć do końca/początku. A przy przewijaniu kółkiem w myszce przesuwa się strona i czasem widzisz tylko dwa pnącza z trzech, no dramat ;) dlatego ja jestem wybredna.
     
    czechu79, tereska1108 oraz aleksandra lubią to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No widzisz, brałam pod uwagę datę rejestracji na forum, a okazuje się, że grasz dużo wcześniej, tylko nie pisałaś na forum.
    Tym bardziej dziwi mnie twój pogląd na wartość rzędów pnącza starych i obecnych, bo masz porównanie.
    Myślę, że wszystko z tobą w porządku, bo akurat prawdą jest, że są itemy, które dają więcej PD niż pnącze z tego eventu i to bez specjalnego starania się o to. No prawie bez starania się, bo jednak trzeba "coś" zrobić, żeby te itemy mieć. :) I tutaj każdy już sobie sam odpowie, co może zrobić - kupić, wymienić, zrobić misje no i oczywiście otrzymać w prezencie od niezwykle hojnych farmerów.:)
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    obecne i wczesniejsze pnacza maja taka sama wartosc..trzeba wziasc pod uwage ile potrzebowalsmy pd na zdobycie np 89 lvla a ile potrzebujemy by wejsc na np 234...;):)
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zgadza się.:)
    Ale nie to miałam na myśli w moich wcześniejszych postach. Cały czas myślę o tym, że jednakowo się zbiera gałązkę 700 PD czy 240.000 PD i jednak wolę tą o większej wartości.
     
  12. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Ja tam chętnie przytulam każde pnącze, bo jest to takie trofeum po skończonym evencie:D a jak mówi powiedzenie "grosz do grosza, a będzie kokosza", a jak się takich pnącz troche nazbiera to i wynik od razu przyjemniejszy dla oka:inlove: choć wiadomo są gorsze i lepsze gałązki, ale chyba też nie może być tylko zawsze super i naj, bo byłoby za nudno i gra robiłaby się co raz łatwiejsza:p a co do eventu, to roślinki już kończę siać...zostało polowanie na pióra:oops:
     
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Gratuluję.
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam drzewka xxl - skróciłam je TNZ i rosły 7:02 godz. - nawet niezły wynik dały - 155 kowadełek z łąki wypadło.:)
    Nie przyspieszam SN zdobycie mjolnirów (chyba tak się to odmienia :)), bo sieję do misji aby zebrać skrzynki "Piccolo". Już dwie mam.:)
     
  15. CiociaUla

    CiociaUla Czeladnik forum

    Zaczęłam robić ale zrezygnowałam,ten event jest bez sensu tyle wkładu produktów farmy,czasu i starania,a na koniec dobić gracza piórami do pisania 75 szt.W tej grze jest zawsze taki problem cokolwiek zdobyć,Nawet te pnącze, ze zwykłym pd.:(:(:(
     
    czechu79 lubi to.
  16. czechu79

    czechu79 Generał forum

    A zwłaszcza, że misje w których nagrodą są warsztaty produkujące te artykuły piśmiennicze znajdująsię powyżej 100 lvl
    Moim skromnym zdaniem zraziło to wielu graczy z leveli przed 100,gdzie podobno każdy ewent jest do ukończenia dla kazdego szarego zjadacza chleba .
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2020
  17. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    u Was tez nie można wyprodukować mniej niż 5 szkarłatnej tarczy/do ktorej potrzeba 450 kowadel/to bez sensu chyba owalę ten ewent. gra ma sie na ukończeniu zamiast zostawić miłe wspomnienia zostaną złe
     
    tereska1108 lubi to.
  18. olka83

    olka83 Aktywny autor

    tez zaczęłam -.-a szkoda bo co innego mogłam siac nie warty ten ewent poswiecenia i czasu szkoda :oops: wole w realu poswiecic czas na przyjemnosci pogoda dopisuje wiec trzeba korzystać ja juz kończe te grę wytrwałym życze powodzenia :) pa pa :D
     
    tereska1108 i czechu79 lubią to.
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie wprowadzaj, proszę graczy w błąd. Żeby zrobić w młynie 5 sztuk szkarłatnej tarczy potrzeba 90 kowadeł.
    W grze:
    upload_2020-9-17_20-32-57.png

    Poradnik:
    upload_2020-9-17_20-33-50.png
     
    olgs3 i Majeczka13 lubią to.
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Pa:)
     
    Anhedrea lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.