Opinie Na północnych wybrzeżach

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Brrr! Gęsi wikingowie z rodzinnej wioski Ingrid ciężko pracują przy budowie przytulnych domków, aby zdążyć przed zimą. Podaj im pomocną dłoń w tej akcji przepełnionej nordycką atmosferą!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 16.09.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 22.09.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. katbit

    katbit Zaawansowany

    Nagrody nie warte zachodu. ;)
     
    anna0089 i magdusia668 lubią to.
  3. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Bardzo drogi event dużo do oddania a nagrody kiepskie,zauważyłam tylko 1 kupon na godz.
     
    anna0089, magdusia668 oraz Magdam.1__ lubią to.
  4. mirandusia5

    mirandusia5 Czeladnik forum

    Gdzie znajde kowadlo?
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poradnik twierdzi, że:
    T_wypadajki.png
     
  6. mirandusia5

    mirandusia5 Czeladnik forum

  7. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Odpuszczam ten event. Nic nie ma co by mnie choc troche zainteresowalo a dla sportu nigdy nie robie eventow.
    Czyli-hamaczek :)
    Powodzenia tym, ktorzy robia event.
     
  8. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    skąd są pióra do pisania?
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Z warsztaciku orłów, albo z targu.:pxD
    A ewent robię, nawet nagrody mi się podobają.:)
     
  10. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    a ja jeszcze nie wiem czy robić tak trochę marnie pnącze bez skrzyneczki choćby jakiejś marnej ale to zawsze inaczej się robi
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    wesołepole, podrzucę jeszcze link do zestawienia z fabrykami specjalnymi =>klik. Znajdziesz tam informację, jak można zdobyć fabrykę piór:)
    A event? Oczywiście robię:D Jeszcze nie wiem czy i jakie uzasadnienie ku temu znajdę, ale wiem że robię. Lubię eventy:inlove: (w sumie to i jest to uzasadnienie...)
     
  12. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Nie widzę żadnej z tych misji w spółdzielni.
     
    magdusia668 lubi to.
  13. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    Jak dobrze rozumiem, to potrzebne jest 1200 wypadajek z roślin i 400 wypadajek z drzew.
    Wiem, że z oaz można coś dozbierać, ale przy szansie 50/50 na jedną z wypadajek z hodowli, to na komplet kowadeł trzeba by wydać 1600 SP, co jest mocną przesadą.
    Jeśli jest tak jak myślę, to chyba dziś wieczorem trzeba obsadzić główną i dziką łąkę drzewami (+ogrody), licząc na wypadajki na start eventu.
    Czy dobrze myślę?
     
    anna0089 i magdusia668 lubią to.
  14. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Ja właśnie wystawiłam drzewa na 20h na dzikiej łące a na głównej posieję potem jakieś długorosnące zielsko na wypadajki.

    Oddzieliłam odpowiedź od cytatu:)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 września 2020
    anna0089 i magdusia668 lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Może nie masz odpowiedniego poziomu? "Artystyczny remont" wymaga 107 lvl, "Bohater wyspy" - 113, a "Różni bracia" - 122. Chyba, że je zrobiłaś , wtedy trzeba ich szukać w zakładce z ukończonymi misjami.

    mjanakiewicz, ja obsadzę dziś główną i dziką łąkę drzewami:) Warto też poprosić sąsiadów, żeby wysyłali wypadajki wypadające z drzew, jeśli boisz się, że o te będzie trudniej...
     
  16. zazulec

    zazulec Książę forum

    Musisz do wypadajek dodać jeszcze Mjolnir 90 sztuk oraz Kowadełka 135, żeby na dzień dobry ukręcić roślinki na start. Tak przynajmniej ja zrozumiałam.
     
    anna0089 i magdusia668 lubią to.
  17. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    No to eventu nie zrobię, jestem na poziomie 99. Na targu piór już nie ma.

    Tutaj też rozdzieliłam cytat i odpowiedź. Poćwiczyć cytowanie, odpowiadanie (i nie tylko to) możesz w >>tym wątku<<.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 września 2020
    Tequilator i magdusia668 lubią to.
  18. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    Ups, to mi umknęło...
    Mimo wszystko postawię same drzewa, prędzej wydam 90 kropelek na krokusa na super polach, niż 360SP na 90 toporków.
     
    anna0089, magdusia668 oraz izabell2468 lubią to.
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Trzeba polować, im szybciej się zapoluje tym lepiej, potem mogą osiągnąć niebotyczne ceny. Też mi trochę brakuje.:oops::cry:
     
  20. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja jak zwykle robię.
    Ja wystawiam drzewa na dzikiej a posieje na drugiej,na początek będą jedne i drugie wypadajki na rośliny,potem zobaczę jaka będzie sytuacja z wypadajkami.
    Rośliny jak dobrze obliczyłam trzeba równo obie po 6,130
    Jak się pomyliłam poprawcie
    Wszystko resztę mam,to na targ nie muszę
    Fajnego dnia życzę
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.