Opinie Na czerwonym dywanie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Lusia i Maciek wystąpili w swoim pierwszym filmie, który dziś ma premierę! Gotowi, żeby wkroczyć do świata filmowych gwiazd? A może oślepi cię ich szyk i blask?

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 21.04.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 26.04.2022, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Policzę czy starczy paszy, mam 672 i awaryjnie mogę mieć 140 z farmarek i trochę z misji + mam zapakowaną oazę dzięki zgaduli za 1 SP. Zwierzęta mam wszystkie, kilka dokupiłem, ale kosztowało mnie to niespełna 15 mln.
    Lubię hodowlane, więc z chęcią zrobię, to 7 Piccolo kusi, ach kusi!
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2022
  3. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Jestem przygotowana na ten event. Piccolo kuszą ,ale jak do tej pory to nie dały mi florenowca. A było ich sporo.......
     
  4. tajger1212

    tajger1212 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam po świątecznie.
    Event hodowlany super skrzyneczki, gałązka i inne dobra( a jest ich niemało) do tego Pani Króliczkowa sypie florenkami nic tylko się cieszyć.
    Gumowce włóż i do roboty czas spalić po mazurkowe wałeczki:p:)
     
  5. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Ssak-95
    Ptak-95
    Płaz-37
    Stawonogi-40
    To tak na szybko jak się nie pomyliłem
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    chyba dobrze jest ,bo mnie za pierwszym razem ssaki wyszło 96 ale już za drugim liczeniem 95 ;) ,reszta wyszła tak samo

    czyli potrzeba 534 SP 8)
     
  7. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Paszy trochę mniej jak ktoś ma oazy zapakowane
     
  8. Aniutek89

    Aniutek89 Zaawansowany

    Nie dla początkujących jak tylko kury i króliki w zapasie :D
     
  9. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ciekawy ten ewent Czerwony Dywan, tylko czy Da się Go zrobić cały - prawy i lewy pasek.
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ci co czytają Zgadule i śledzą OO to maja zapakowane oazy za 1SP :),ja mam na full więc zaoszczędzę troszke SP :) :)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to pochodzimy sobie po tym czerwonym dywanie.;)xD
    Zapas SP jest, oazy po taniości czekają, wszystkie potrzebne kolorki mam w stodole.:)
    Sto kroków w prawo, sto kroków w lewo, po drodze popcorn trzeba zdobyć, będzie się działo. :)
     
  12. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

  13. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    gumiaki wyglansowane........ widly zaostrzone......beret na glowe.......i pet w kaciku ust.....................:p;)

    jestem w 100 % gotow do tego eventu..... jeszcze tylko 2 duze lyki z flaszki schowanej za pazucha kufajki i jedziemy z tym koksem jak to mowia.........................;):p
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję, postoję. Nie odzyskałem jeszcze zwierząt po Dożynkach i tak szybko ich nie odzyskam:p Rzeczywiście mnie "dobili" (obawiam się, że mocniejsze sformułowanie na tym forum by nie przeszło)xD:cry:xD
     
  15. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    robimy bo zrobi się sam
     
  16. dotas

    dotas Stały bywalec

    Jak zwykle robię. SP jest, oaza pełna, zwierzęta też są.
     
  17. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Wszystko fajnie, zgadzam się z powyższymi opiniami, ale tym razem ja sobie trochę ponarzekam ;) Do misji (Popcorn) trzeba oddać zwierzaków (tylko z farmy) łącznie za 5 mln SG - moje "serce chomika" aż się ściska z żalu :wuerg: , więc zaciskam zęby, zamykam oczy ...i robię, bo jak tu nie robić takiego fajnego hodowlanego xD
     
  18. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Mam prawie 2 tys SP. I to by było na tyle. W spiżarni, wśród zwierząt wieje pustką. Kasy niewiele... Oj ale kuszą te piccolaki. Powystawiałam szynszyle, kucyki i gekony ale to kropla w morzu potrzeb. Spłukam się do zera, pozbędę wszystkich zwierzaków ale robię. Tu by sie bank przydał co udziela kredytów w sg, przynajmniej byłoby za co dokupić.
     
  19. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Robię bo "trza" xD coś robić, rozruszać zastałe kości po wolnym. Evencik nieskomplikowany, bez pośpiechu sam się zrobi :p;)
     
  20. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ja podziękuje za event tym razem sobie pohamaczkuje :p hehe
     
    Honorat., bogusiania oraz niebo016 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.