myszka212

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika myszka212, 5 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    No, no...chyba jesteś u mnie pierwszy raz:D, miło mi Cię gościć. No widzisz, taka ze mnie gospodyni marna, że ani nie posprzątane, ani nic nie przygotowane dla niespodziewanych gości, ale postaram się poprawić;)xD.
    Luzaczka?...i tu mnie zaskoczyłeś...:oops:
    Co do czerwieni i kontrowersji - pierwsze chyba nam nie grozi, drugie - też lubięxD
    Nie myślę jeszcze o jesieni, skupiam się na dniu dzisiejszym i ciężkiej pracy, żeby przetrwać, a knajpę wbrew wszystkiemu uratuję, tak jak to robię od kwietnia zeszłego roku. SzerokościxD...o tak...wszak sezon motocyklowy trwa...:)
    To taki mały tort:)/zamiast "spadaj" za odkurzenie/ - truskawkowy, sezon w pełnixD

    [​IMG]
     
  2. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    4 dni... Jak stał w lodówce, to jeszcze powinien być zjadliwy ;)
    Poczęstuję się kawałkiem :D
     
    myszka212 lubi to.
  3. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Oczywiście, że w lodówce:), mam nadzieję, że talerzyk znalazłeśxD
     
  4. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Talerzyk? Yy... :(
    Mam nadzieję, że zbytnio nie nakruszyłem xD
     
    myszka212 lubi to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zajrzałam. Znając Zgredzia, to zjadł wszystko prosto z tortownicy.

    I dobrze myślałam...
     
    myszka212 i ZgredzioO lubią to.
  6. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Mniej zmywania xD
     
  7. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    A użyłeś chociaż łyżeczki?:oops:
     
  8. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Żeby nakruszyć? o_O
     
    myszka212 lubi to.
  9. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Zgredziu, możesz nakruszyć, nachlapać...xD
    Gdzieś się niepotrzebnie zaplątałam;), ale już wróciłam do siebie...:)
    Wiecie co? Oglądam Sopot Festiwal - wczoraj były kabarety i cudny Merlin z Bożenką z kabaretu Smile. No i oczywiście Beatka z Bajmu:inlove:
    Dziś jest wielki koncert, patrzę na wykonawców i publiczność - jak oni wszyscy są szczęśliwi, że nareszcie mogą spotkać się na żywo, jak strasznie nam tego brakowało. Oczywiście śpiewał mój ulubiony Michaś Szpak, no i kosmiczna Steczkowska. A teraz "daje" IRA, podobno mają być w Łagowie na zlocie...hmmm...zobaczymyxD
     
  10. aisunel

    aisunel Generał forum

    Spokoj temu domowi:)
    Taki torcick,za przypadkowe wtargniecie,szczyt marzen,truskaweczka moja ulubiona,Zgredkowi niewiele zostawilem o_O.Na wybiegu bylem przez 7 dni,nad morzem z zona i fajnie bylo i nspirujaco,a i ciekawie:p.Tlumy obrzydliwie niepojete,kolejki na hustawki,zamki dmuchane,swiderki zmrozone,rybki morskie z ziemniakiem w roznej postaci z cenami jak w Sopocie:).Niech sie dziatwa cieszy,bo to nasz minister od straszenia zdrowotnego,wyskoczyl przed szereg i zapowiedzial 4-ta fale w sierpniu,czekamy tylko na okreslenie nazwy,czy to bedzie delta,czy Krystyna 20,a moze Lukrecja 21xD.Wrocilem do norki,mury uszczelniam i ogrzewam sie w promieniach lichenskiej bazyliki,nic mi nie grozi;).Singapur oficjalnie przyjal traktowac toto jako grype,a szczepienia sa dobrowolne,mozna tak?.Mozna,bo to w wiekszosci do nich przyjezdzaja:)..Szczepienia niewiele daja, zwielokrotnienie zakazen w krajach o najwiekszej szczepliwosci,to juz nie tylko Seszele,w czolowce Izrael:p.Ja oczywiscie jestem zaszczepiony wszystkim co dostepne,czekam tylko na sputnika,za kilka dni wyjezdzam na Wegry,moze przed odejsciem bede SupermenemxD
     
    myszka212 lubi to.
  11. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Aisunel, no to wesoło Ci było nad morzemxD, a parawaniki też były?;)xD
    Ja też już zaszczepiona...mówią, że Pfizerem, ale podobnie jak Ty zwróciłam uwagę na dziwne zwiększenie zachorowalności wśród zaszczepionych...nie wiem czy mam się już bać?:oops: To na Węgry już wpuszczają? czy trzeba zrobić testy, bo mnie nie udało się wyjechać tylko od razu na kwarantannę.:(
     
    aisunel lubi to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Powinni wpuszczać. Zmiany nastąpiły 1 lipca. Z tego, co widzę na mapce, to są w zielonej strefie i wymagają jednego z trzech dokumentów:
    Potwierdzenie statusu ozdrowieńca
    Negatywny wynik testu
    Unijny certyfikat szczepień

    Więcej podesłałam na sówce.
     
    myszka212 i aisunel lubią to.
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Wegry obenie bardzo otwarte,trzeba tylko przedstawic kilka dokumentow,a przy granicy stoi dodatkowo tajemniczy Busik z moim sputnikiem i co Brat mnie nie dziabniexD
     
  14. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Cześć Aniu:)
    Tu mnie u Ciebie jeszcze nie było, dziś przyszłam złożyć Ci życzenia imieninowe:music:


    Aniu życzę Ci,,,aby w Twoim życiu zawsze świeciło słońce,
    miłości, która ukołysze skołatane nerwy,
    zegara, który będzie odejmował lat,
    i szczęścia tyle, co cały wszechświat.
    Duuuuuuuuuzo zdrówka Aniu:inlove:

    [​IMG]
     
    myszka212 i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin, Aniu:)
     
    MOD_DaMa i myszka212 lubią to.
  16. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Basiu, bardzo dziękuję i te piękne fioletowe kwiaty...:)
    Tomku, Tobie także dziękuję za pamięć i życzenia i żeby było ciekawiej to mam imieniny i urodziny w jednym dniu:oops:.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Skoro i urodziny masz, to dodatkowo życzę Ci spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych marzeń:)
     
    MOD_DaMa i myszka212 lubią to.
  18. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ty masz fajnie imieniny i urodziny w jednym dniu, jest co świętować :D
    Sto lat Ania :inlove: kwiaty były, czas na coś słodkiego :music:


    [​IMG]
     
    myszka212 i krasnoludek10 lubią to.
  19. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Nie mam jakichś dziwnych marzeń...ot...żeby było tak jak teraz:D
    Basiu, to wcale nie jest fajne, nie dosyć, że w jednym dniu to jeszcze nigdy nie mogłam przynieść cukierków do szkoły:(.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dlaczego:(???
     
    myszka212 lubi to.