Muzeum3

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika samotnosclatarnika, 24 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. samotnosclatarnika

    samotnosclatarnika Forum Pro

    Proszę mi wyjaśnić....dlaczego nie dopisuje mi punktów po zbiorze itiemu Muzeum 3....
    Itiem ten mam postawiony na ogrodzie ozdobnym...Pisałem do pomocy technicznej..to dali mi odpowiedz....[ciach]wszystko to czynię i nic...dalej nie dopisuje!!!!!!!

    Omawianie korespondencji z PT jest zabronione na forum,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 sierpnia 2022
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    samotnosclatarnika PD z pewnością jest prawidłowo dopisywane, ewentualnie z niewielkim opóźnieniem. Zwróć uwagę na stan PD zdobytych, bo do tego stanu są dopisywane. Sprawdź stan zdobytych PD przed zbiorem, zrób zrzut ekranu i powtórz te czynności po zbiorze z itemu odświeżając wcześniej grę. Jeśli nadal będziesz miał wątpliwości to kontynuuj proszę korespondencję z PT.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. samotnosclatarnika

    samotnosclatarnika Forum Pro

    Dziękuję za podpowiedzi............
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam. Miłego dnia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.