Mroczne rośliny - dostępność na targu

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Malinka_12, 6 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  1. Tak

    50,8%
  2. Tak, ale z poprawkami

    22,2%
  3. Nie

    27,0%
  1. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    jestem na tak tylko wtedy gdy jest pełnia, nie, podczas innych specjalnych eventów związanych z pełnią, np halloween, itp
     
  2. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Z mojej strony zdecydowane nie. W ten prosty i trywialny sposób Pełnia straci swój urok, niepowtarzalność i tajemniczość. Pamiętam ile czasu i poświęcenia kosztowało mnie odblokowanie całej strefy Pełni, zrobienie misji w Spółdzielni. Mam w tym towarze spore nadwyżki, bo wszystkie "pełniowe" misje ukończyłem. Mógłbym sprzedać, zarobić, ale to nie to. Niech Pełnia pozostanie czymś wyjątkowym w tej grze. W strefie pełni niech się każdy wykaże umiejętnościami, strategią, stopniowym zdobywaniem i odkrywaniem, a nie kupowaniem za SG. Mój głos na nie.
     
    MYSZKA2005, PiraSolo oraz miwi45 lubią to.
  3. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Również zagłosowałam na nie. Pełnia jest czymś wyjątkowym a jednocześnie dodatkowym na Farmie. I niech taka zostanie. Chociaż w tej drobnej sprawie niech nie będzie tak, że za kasę wszystko dostępne. Za chwilę się okaże, że jak nie ma kasy, to gra nie daje satysfakcji, bo żaden sukces nie zależy od naszej pracy.
     
    MYSZKA2005 i PiraSolo lubią to.