Opinie Mroźne marzenia II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 22 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Zakończyłem wczoraj 74/55 i chciałem dzisiaj jeszcze zdobyć 15 brakujących talarów do ostatniej niekupionej nagrody i niestety nie ma takiej możliwości-.-.....otworzyłem Piccolo i wyskoczył 1x nieumarły skarb,1x Dyniowy 1x Opryskiwacz nooo rewelacjaxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2024
  2. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    koniec tylko skad trzy pikaso u mie tylko dwa
     
  3. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Też się zastanawiam, u mnie też jest tylko dwa. Event skończyłam, przyznam się, że gdybym nie dokupiła 150 wafli to grała bym do wigilijnych przymrozków. Co da mi Piccolo będzie wiadomo za 4 godziny. Nie wiele brakowało a bym nie ukończyła bo wylałam na laptopa całą szklankę wody, szybka reakcja z suszarką i wystawienie na słoneczko przyniosło efekt dodatni. Koło nic nie daje dobrego. Powodzenia tym co jeszcze grają:cry::p
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ten trzeci z misji "Chwila godna Instara".
     
  5. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Mój trzeci Piccolak wyskoczył ze skrzyneczki...więc trzy z tego ewentuxD
     
  6. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    dziekuje tego nie doczytalem
     
  7. hapsak89

    hapsak89 Mieszkaniec forum

    Uff sukces, 69 gierek mi zajęło ukończenie całości
     
  8. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Z Piccolo mam tańczącego, kumpla:wuerg: i cylinder. Ten cylinder to tak na osłodę chyba.
    Jak widać dyniowy nie dla mnie :cry: no cóż można i tak.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety znam ten ból - ja zepsułem jednego ze swoich laptopów wylewając na niego niechcący herbatę, ale nie pomyślałem/zagapiłem się i go nie wysuszyłem w porę:cry::cry::cry:


    Może jeszcze trochę pogram mimo lenia... Ciekawe co tam przyniesie jutrzejszy poradnik do kolejnego eventu:p
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie taka sytuacja:
    upload_2024-5-28_20-39-42.png

    Zastanawiam się, czy się uda dotrzeć do końca ;)
     
  11. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Dzięki za zwrócenie uwagi, widocznie zmieniałam ostatnią kartę. Jednak miałam 2 karty do wymiany i użyłam kilka łyżek, zanim karta się zmieniła. Niby drobiazg - ale tak trudno napisać w poradniku, ile łyżek i kiedy trzeba je użyć, żeby karty każdorazowo się zmieniały ? Event wczoraj po południu skończony w 70 gierkach, sklepik prawie cały wykupiony, bo brakuje 45 GT do wszystkich nagród. Wafli do lodów zostało 267 sztuk, mogę komuś podarować. Gratki dla tych, co skończyli i powodzenia jeszcze grającym :)
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pnącze pracuje, 50 gier za mną, pola obsiane eventówką na ranne żniwa.
     
  13. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

  14. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    lewa stronę zrobiłem do końca ale prawej na pewno nie zrobię
    dla mnie przez kilka dni real był ważniejszy a takie wchodzenie z telefonu szkoda gadać
    widać coś jeszcze zostało jak się szybko robi się event
    a miałem odpuści
     
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Potrzebowałam 66 gier, aby ukończyć prawą stronę :)
    Z Piccolo nieproszony kijek ;) i kwieciste, Mietka średnio zadowolona :D
    Powodzenia dla wszystkich zmagających się jeszcze z eventem i gratulacje dla tych, którzy ukończyli, tak jak chcieli :)
     
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Możesz powiedzieć od którego poziomu jest ta misja, bo u mnie jej nie ma:)

    Edit: Z drugiego piccolo Bajkowe źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2024
    krasnoludek10 i AngelGina lubią to.
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Będzie ona dostępna od 26 poziomu, do wykonania wszystkich zadań wymagany co najmniej 43 poziom.
    ona chyba dziś będzie wprowadzona po 14
     
    krasnoludek10, AngelGina oraz hiacynta lubią to.
  18. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję Ci za wyjaśnienie, czyli dzisiaj powinna się ukazać u mnie również. Musiałam pominąć gdzieś informację o misjach:)
     
    ShaGGy778, krasnoludek10 oraz agniecha$ lubią to.
  19. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    [​IMG]

    Przebijam. Szkoda tylko, że zaryzykowałem i zużyłem wszystkie rośliny. Czeka mnie wysiew od nowa :wuerg:
     
  20. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Dotarłem i ja do końca. :) Potrzebowałem 69 gier, spodziewałem się, że trzeba będzie więcej, ale nawet nieźle szło to układanie. :) Z piccolo mam bajkowe źródło i dyniowego, wreszcie! Chyba z rok czekałem na tego dyniowego. xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.