Motyw tęczowy

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 12 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

  2. Obojętnie

  3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Proponuję wprowadzić motyw tęczowy z pewnością będzie równie piękny jak różowy :inlove:

    Do zdobycia w galerii handlowej za 299 FL bądź do zdobycia w evencie Legenda Wikingów za 400 GT - efekt estetyczny
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2017
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Może jeszcze koniki pony ????>:(
    Jestem na nie!!!!!!!!!!!!!
     
  3. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    Moze jeszcze tanczace drzewa ??? >:( Jestem na nie.
     
    MKMK2002 lubi to.
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    taa i lustra zamiast pól :p

    Mateusz jesteś młody kreatywny ale marnujesz swój talent Ty byś ułożył całkiem nową grę - może w tym kierunku pójdziesz?

    nam się podoba gra jaka jest nowości jest za dużo
    wystarczyłyby nowe eventy zamiast odgrzewanych kotletów

    no jestem na nie i szczerze to przestaje to być zabawne
     
  5. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    Mateusz dopracuj, proszę, swój pomysł: czy będzie się to wiązało z jakimś bonusem, czy jedynie będzie to efekt estetyczny? w jaki sposób będzie można zdobyć taką nowość? jaki byłby ewentualny koszt? czy byłoby ograniczenie związane z poziomem? itp.

    Na dopracowanie pomysłu daję czas do jutra do godziny 11,30


    jednocześnie bardzo proszę wszystkich komentujących, by dyskusja dotyczyła jedynie pomysłu tu przedstawianego, bez personalnych ataków


    bacowa70, Mateusz Wasze posty usuwam, nie traktowały o temacie tego wątku
     
  6. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    xBabciaEwa post usuwam, w tym dziale głosy na tak lub nie możemy wyrażać w ankietach, w postach pożądane są argumenty i dyskusja
     
    Mateusz lubi to.
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    dobrze Modko
    Jestem na nie -
    Argument - uważam , że jest to nie potrzebne na naszych farmach , mamy róż i wystarczy .
    Dyskusja - jak Mateusz dopracuje pomysł to będzie można podyskutować , bo teraz nie bardzo jest o czym .
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobrze będzie merytorycznie, chociaż nie wiem czym mój post różnił się od już istniejących.

    Jestem na NIE dla kolejnego nieprzemyślanego pomysłu Mateusza.

    Tęczowy motyw nie pasuje mi do wyglądu farmy i uważam, że zepsuje cały urok tak pięknie opracowanych grafik (może nie wszystkich).
    Już w tej chwili neonowe zagrody tak dają po oczach, że jak zamontujemy do tego tęczowy motyw to poczujemy się jak w dyskotece.
    Ponadto obawiam się, że jak graficy z BP podchwycą kolejny taki pomysł i wprowadzą nam stworki z bajek to większość userów pozamyka swoje farmy.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pomysł zgodnie z sugestią został dopracowany, dodaję więc do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.

    Jako Gracz głosuję jednak na nie, taka różowo-fioletowo-tęczowo-bajeczna grafika była na Fantasyramie i to była jedna z rzeczy, która mnie od tej gry odrzuciła, nie chcę żeby powtórzyło się to na farmie. W zupełności wystarczy mi motyw różowy, który mogę sobie włączyć lub jak mi się znudzi to wyłączyć. A jak ktoś lubi to nie ma problemu, jeśli to nie będzie przymusowe to może być tęczowo na farmach nawet z tańczącymi Pony i właściwie jest mi to obojętne.
     
  10. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Oczywiście że można włączyć i wyłączyć. :)
     
  11. donatka69

    donatka69 Mistrz forum

    Podziwiam pomyslowość i kreatywność Mateusza. Z taką fantazją marnuje sie na tym forum,jednak moj głos jest na NIE.
    Wszystko co chciałam napisać na ten temat zostało zawarte w postach powyżej :)