Morrigan

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Morrigan, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski:)
    Mi jakoś fantazja nie podeszła:oops: Grałam tylko gdy siedziałam na forum, ale i to mi się znudziło:p A co tam u Sylwka?
     
  2. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    Ania, ja o zapasy i na farmie i na fantasy się nie martwię ale chyba po 3 latach grania w farmę, jestem przyzwyczajona do tego tempa jakie jest tu. Na farmie jednak zawsze się coś dzieje, nie robię wprawdzie już eventów z takim nastawieniem jak kiedyś, ze musze zrobić bo musze, tylko robię w miare możliwości, bez stresu, że nie zdążę. Robię to co mnie interesuje. :)

    Kaś xD jak to ci nie podeszła? ostatnio jeszcze grałaś? :eek:
    u Sylwka, dobrze ;) trochę zmian, ale najlepiej jak on powie a nie ja tu będę ploty rozgłaszać 8):p
     
  3. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    To Ty tylko rok krócej ode mnie grasz:) Ja już chyba trzeci odwyk w tym czasie mam i pewnie za jakiś czas znowu zacznę grać:) Z eventów też robiłam tylko to co mnie interesowało:)
     
  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chcesz żeby mnie ciekawość zżarła8) Szczegóły na sowę proszę;)
    Nie gram, czasem zaglądam pozbierać drzewa, jak sobie przypomnę oczywiście:p A forum nie widziałam od odejścia Gosi
     
  5. kowalowo

    kowalowo Nadzorca forum

    miło cię poznać Paulinko pozdrawiam i zapraszam do mnie w odwiedziny :)
     
    Anetta41 lubi to.
  6. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    a ile ja miałam kryzysów w tym czasie xD ale nigdy jakoś nie na długo :oops:
    a nic nie powiem xDxD
    Na tamtym forum to w sumie bywałam tylko właśnie u Gosi i u Sylwka. A z Gosią to nawet ostatnio rozmawiałam, bo jej odejście było lekkim szokiem dla mnie. :eek:
    dzień dobry ;);)
    już lecę xD i zapraszam częściej do mnie xD
     
  7. kowalowo

    kowalowo Nadzorca forum

    Na pewno jeszcze zawitam do Ciebie ;) miłego dnia
     
  8. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Witam. :)
    Jeszcze tu mnie nie było to trzeba nadrobić. :D
    Miłego dzionka życzę skoro musisz już lecieć. :)
     
    Anetta41 lubi to.
  9. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Mój najdłuższy to chyba był ten drugi:)
     
  10. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    dziękuję i zapraszam ;)
    Witaj Olu i zapraszam częściej ;)
    a poleciałam ale tylko do Iwonki do wątku :p;)
    najdłużej czyli ile? ;)
     
  11. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    A chyba z pół roku nie pamiętam dokładnie:)
     
  12. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Ja biedna myślałam, że uciekasz już z forum na dziś. :D
    Jak już przystało na gapcia dam zawstydzona buźkę. :D :oops:
     
  13. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    o bosze, ile?!:oops: :oops::oops::oops: to faktycznie długo :oops: chciałabym mieć w sobie aż taką wytrwałość :oops:;)
    Ola, próbuje :p miałam ambitne plany na dziś ale leń chyba zwyciężył xD xD w kuchni kabaczki nadal do mnie wołają, żeby je na cos przerobić ale brak mi motywacji do nich :oops::D
     
  14. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    U mnie to nie jest trudne:) Przez ostatnie kilka dni to nawet nie miałam za wiele czasu:) Dzisiaj się lenie i trochę nadrabiam czytanie i forumy:)
     
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Kabaczki są pyszne nadziewane mięskiem :) albo też pokrojone w kosteczkę , wrzucone do zamrażalnika ,zimą na leczo się nadają .Taka wersja dla mnie leniucha :oops::)
     
  16. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Ja też dziś jestem leniuszek. :D
    Nic mi się nie chce. :D Dziś muszę jeszcze kurz z półek zetrzeć. :D
     
  17. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    W sumie racja, ja jak miałam remont to też często nie zaglądałam ;) więc jest to dobry powód ale taaak długo to jeszcze mi się zdarzyło, co najwyżej parę dni :oops:

    Ola, dziś dzień lenia :D zostaw kurze, same się zetrą :p :p:D
     
    Ostatnie edytowanie: 31 sierpnia 2014
  18. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Parę dni to i mi się zdarzało:)
     
  19. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Paulina, w tym problem, że samo nic się nie robi. :D
     
  20. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    wiem :oops::( ale mimo wszystko licze, że moje kabaczki same się zrobią xD :p