Morrigan

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Morrigan, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale tytułów scenom nie umiem nadać:( I głównychcpostaci też nie mogę odnaleźć...
     
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    bry dzień :) co tu tak cichutko? śpi ktoś czy co? ;)
     
  3. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ale jak to? :eek:
    brrry :) chyba zapadłam w sen zimowy :) w sumie to mogłabym xD
     
  4. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a jeszcze wiosny nie będzie? nie czas się budzić już? ;) a w ogóle, to dlaczego chcesz przespać zimę?
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Normalnie:p To nie lada wyzwanie:D
     
  6. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    bo odkryłam, że w sumie lubie spać i nie chce mi się stawać o 5 :p
    haha :) ja to odkąd pamiętam lubie czytać, i nawet w szkole lektury lubiłam o_O:p


    o matko, matko wygrałam na kole różowe osły o_Oo_Oo_Oo_Oo_O:eek:o_Oo_Oo_Oo_Oo_OxD
     
  7. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    gratulacje :) mi się jedynie czerwone nietoperze trafiły..kilka razy o_O

    też by mi się o 5 nie chciało wstawać.. a dziś jest tak szaro i kapiąco, że nawet o 6.30 mi się nie chciało..ba, nadal mi się nie chce, choć już wstałam ;) ale byłoby fajnie wrócić do łóżeczka...pewnie też za mną tęskni.. ;)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja w roku szkolnym wstaję o 5:40 a nieraz jak mam poprawki jakiś sprawdzianów czy kartkówek (najczęściej biologia i rosyjski) o 5:00:p A potem się dziwią, że same dwóje z biologii i tróje mamxD W domu przez matmę nie mam czasu powtarzać i infę oraz parę innych przedmiotów, na lekcji słucham, to nic dziwnego:p
     
  9. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    haha a teraz mi wpadł różowy kurnik xD w czym jest haczyk? o_Oo_O:eek:
    szaro i kapiąco ..... i tak wietrznie i że mi się parosolek w połowie złamał :p w ogóle to jakiś dziś dzień nie mój.. parasolek, czapek pozostawiony na pastwe w autobusie i dużo męczących klientów -.-

    a skad taka różnica? uczysz się rano? :p
    biologia była jedynym przedmiotem którego szczerze nienawidziłam :) i zawsze mi średnią obniżała :p xD
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie średniej nie obniżała, ale i tak z pełną premedytacją rozstałem się z nią od razu po szkole podstawowej :D
     
  11. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    różowy kurnik powiadasz...hmm.. ;) może masz patent na różowości na kole? podziel się xD
    a czapka szkoda :( strasznie nie lubię gubić rzeczy :cry: i przypuszczam, że Ciebie też to raczej nie ucieszyło.. ;) a to ukochany czapek? najlepszy na świecie?