Morrigan

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Morrigan, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja też chcę czołg, ale z wieżyczką i dobrym celownikiem :p Bym porządki porobiła w paru miejscach xD
     
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    od dziecka chciałam mieć czołg i wyjechać nim na miasto 8) w końcu by mnie musieli wszyscy przepuszczać :p no i ta panika w ich oczach :inlove::inlove: ech..się rozmarzyłam od rana... ;):pxD
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Oj marzenie [​IMG]
    Zero korków i problemów z parkowaniem xD I ta mina szefostwa jak pod firmę zajadę xD
     
  4. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    i wtedy zapytaj, co z podwyżką :pxD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  5. kontakt23

    kontakt23 Wyjątkowy talent

    Cześć Paulinko ;) Zgadnij kto ? :D BUUUU xD
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witaj Paulina:) Gdzie podziałaś dekoracje strachliwo - straszące:D ???
     
  7. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    o_Oo_Oo_O łooooo cześć :) gdzie ty byłas jak cie nie było? :D
    eeee pies mi zjadł :p :p :p
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    toż to dla niego niezdroweo_O
     
  9. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    Dzień dobry, Paulinko :) zimno, ciemno, szaro i mglisto... wrrr... ale wszyscy już mówią, że niedługo śnieg, cieszysz się?
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    dodaj jeszcze do tego deszcz a właściwie ulewyxD
     
  11. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    czeeee :D taaakk xDxD "ulepimy dziś bałwana..lalalalalalalalaa" chciałam zaszpanowac śpiewem ale znam tylko pierwszy wers :p :D
    o_Oo_Oweź u mnie pada od dwóch dni :oops:
     
  12. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    u mnie akurat nie było ulewy ;)

    uwaga..wszystkie prognozy mówią, że jutro sypnie śniegiem ;) choć u mnie już przez parę minut sypało w zeszłym tygodniu..śnieg z gradem :eek::eek:
    a wiadomo, co zima robi z drogowcami, więc trzeba się przygotować..

    [​IMG]

    jak widać, mogę kogoś zabrać i podrzucić :p:p tylko stwora pociągowego poszukuję ;) jakiś ochotnik? xD
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja się piszę na to miejsce dla pasażera :D
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W mazowieckiem też - tak sypało, że bój się Boga (moje powiedzonko - nie chodzi o religię) o_Oo_O
     
  15. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    tylko napędu jeszcze nie mamy, więc daleko nie zajedziemy ;)

    A ja prywatnie nie lubię odrywania słów od ich znaczeń. Stają się wówczas jedynie pustą zlepką dźwięków.

    a do opadów wracając - u mnie tylko kilka minut i nic po tym nie zostało, więc nie było aż tak strasznie :)
     
  16. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum


    ooooo matko aa skąd ty takie cudo wytrzasnęłaś??? :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    hah, co mi przypomina jak kiedyś zjeżdżałam na sankach i pomyliłam górki :p i niechcący zjechałam z mini skoczni narciarskiej i troche mnie wybiło w góre :p xD dobre czasy! śniegu po kolana xDxD
     
  17. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    o patrz, skoków ze skoczni na sankach jeszcze nie próbowałam :pxD nie połamałaś się? ;)
     
  18. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    połamać się nie połamałam, ale przez mój wyczyn miałam problem z kręgosłupem :p
     
  19. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    ale za to jakie wspomnienia i historię do opowiadania po latach ;)
     
  20. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    racja :D trzeba będzie to kiedyś powtórzyć :D :p
    tylko śniegu nadal brak -.-