Moringa - głupie pytanie :P

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -_Kocica_-, 10 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -_Kocica_-

    -_Kocica_- Okazjonalny autor

    Nie mając odblokowanego drzewa w świątyni jak kupię go w Rezno będę miała dostęp do niego, czy nadal będę musiała odblokować świątynie by móc wystawić drzewko?
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Będziesz miała przekreślone w pasku i będzie czekało aż odblokujesz posąg ;)
     
    -_Kocica_- lubi to.
  3. -_Kocica_-

    -_Kocica_- Okazjonalny autor

    Bez sensu :) dzieki Słoneczko ;)
     
    Agata00755 lubi to.
  4. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Moringę będziesz mogła ustawić na Bahamaramie dopiero po odblokowaniu jej w Świątyni Małp. Posąg znajduje się w 9 pomieszczeniu i do odblokowania potrzeba 40 złotych bananów :) Proszę, poradnik: >>klik<<
    Agata00755 dziękuję za pomoc :)
    Skoro wszystko jest już jasne, to wątek zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.