Montwa

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Montwa, 10 października 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Tak, zdecydowanie ptaszyskiem!
    Chodzi o to, żeby druga osoba z pary podświadomie nie sugerowała się wynikami wskazanymi przez swojego konkurenta.
     
  2. Makowiska

    Makowiska Generał forum

  3. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Sąsiadka się nie martwi liczy się udział ;)
    Jak jest coś czego Sąsiadka nie ma w grze to chętnie coś podaruję na G&T za to ostatnie miejsce, czekam na sówkę
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2026 o 13:07
    dariodiablo i hiacynta lubią to.
  4. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Tak ja już się przygotowałam nawet gwizdek i trąbkę sobie załatwiłamxD
    Wyślij mi sąsiedzie kondolencje - żartuje jakoś przeżyję, ale dzięki za dobre chęcixD;)
     
    dariodiablo, Kala oraz twardy81 lubią to.
  5. Kostka0226

    Kostka0226 Młodszy ekspert

    Gratuluję wyjścia z grupy !!!

    Przed nami:

    1/16

    [​IMG]

    Ależ to będą emocje!!!
    Trzymam kciuki!!!


    Zmniejszyłem czcionkę.
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 czerwca 2026 o 17:35
    dariodiablo i Kala lubią to.
  6. Kala

    Kala Stary wyjadacz

    Ptaszysko poleciało :)
    Trzymam kciuki za wszystkich :)
     
    dariodiablo i twardy81 lubią to.
  7. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Również powodzenia wszystkim w fazie pucharowej