Montwa

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Montwa, 10 października 2024 o 20:06.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ich mnoznikowosc a w szczegolnosci debow jest juz ok....bardziej bym liczyl na zwiekszenie (%) bonusow z pnacz..
     
    Miśkowo i hlnrys lubią to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To wciąż za mało, żeby realnie myśleć o 300 lvl.
    Teraz miałbym to za ok 100 lat.
    Jaki czas można uznać za akceptowalny?
    10 lat?
    To trzeba albo zastąpić dęby 10 krotnie mocniejszym itemem, albo małpy.
    Czyli albo wchodzi mnożnik dający na dobę 8.000 PD x lvl (w przeliczeniu 1x1).
    Albo zamiast małp item dający 175% PD (też w przeliczeniu 1x1).

    Chcąc skrócić czas dojścia do 300 lvl do 5 lat, te wartości trzeba by podwoić.
     
    Miśkowo i -norbijas- lubią to.
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rysiu..wydaje mi sie,ze wszystko jest dobrze wyliczone(symulacja),,do tej pory robilem w ciagu roku 4 poziomy..

    [​IMG]
    jesli sie to utrzyma..to 10 lat z hakiem i tam jestem
     
    Miśkowo i hlnrys lubią to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mamy taki sam przyrost PD (+-), więc to tylko potwierdza, że wartości itemów będą musiały wzrastać do wartości zbliżonych do tych, które podałem.
    Oczywiście po drodze może wpadnie jakieś pnącze dające 10.000 %PD, albo Jajo z podobnym bonusem.
    Może jakieś pojedyncze super hiper mnożniki z ewentów.
    Jakby nie było, 10 lat to wciąż odległa przyszłość i może być poza moim 'naturalnym' zasięgiem.