Ogłoszenie Modyfikacje ustawień bezpieczeństwa w przeglądarce

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - gra' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 26 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Mouse

  TL_Mouse Guest

  Witajcie Farmerzy!
  Wprowadzone niedawno modyfikacje ustawień bezpieczeństwa w przeglądarce mogą powodować wyświetlanie obok paska adresowego na głównej stronie gry komunikatów ostrzegawczych informujących o zagrożeniu („Not secure”).
  Informacja znika natychmiast po zalogowaniu się do gry.
  Chcemy podkreślić, że środki bezpieczeństwa na naszych witrynach nie uległy zmianie, i są tak samo skuteczne jak wcześniej, co oznacza, że zarówno dane osobowe użytkowników, jak i dane związane z płatnościami, są chronione.

  Nasz dział IT już pracuje nad dostosowaniem gry do wymagań bezpieczeństwa w najnowszych wersjach przeglądarek i spodziewamy się szybkiego rozwiązania tego problemu.
  W międzyczasie pragniemy zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo naszych graczy i żadne dane nie są zagrożone.

  Pozdrawiamy,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.