Opinie Modernizacja farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    powiem Wam tak - jutro się będę martwić co z tym eventem zrobić ;) na razie wypadalce (bo wylotkami bym tego nie nazwała) do eventu kwiatowego są number one...
     
    krasnoludek10, robins71 oraz anka87a lubią to.
  2. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Czy wiesz może jaki jest czas wzrostu krzaka budowlanego i ile go dostaniemy na początek?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Według Poradnika wygląda to tak:
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i robins71 lubią to.
  4. matthero

    matthero Weteran forum

    Czy ktoś oprócz mnie wyczekuje do godziny 00:01 żeby się przekonać czy ten event jest aby prawdziwy?
    Tylko, żeby minutę po północy nie wyskoczyli z wiadomością na forum, że to Prima Aprilis, bo się wkurzę.
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to lepiej idź spać ;)
    posiałam długa roślinę potrzebną do misji, zbiór jutro ok. 10, nie będę rozsiewała eventówki po nocy
    te marne 10 tys. roślin, to niecałe 2 doby siania z samą wodą i bez bonusów, jak będzie trzeba to bez problemu zdążymy
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też czekam. Ale ja ostatnio wstaję około 5-7 a w weekend ostatnio (od dziśxD) coraz częściej.
     
    bogusiania, robins71 oraz nuka20 lubią to.
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    też jeszcze nie śpię. Czas przesunęli - stara 23 to normalna pora spania dla mnie była. Rano do pracy....to będzie już inna bajka.
    Ale i owszem - będzie nas dwie wkurzone jak z chichotem mod ogłosi, że nas wpuszczono w maliny. Zresztą jakikolwiek utrudniający dowcip o tej porze źle odbiorę. Jutro po kawie - proszę bardzo ;)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja chyba mam takie same zdanie.
     
    bogusiania i robins71 lubią to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    To może ja już pójdę spać i wrócę rano ;)
    Jak myślicie? Ile wypadajek poleci ze 100 małych pól z truskawkami? :D
     
  10. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    ja to standardowo jestem na chodzie więc i przy okazji załapię się na początek tej niespodzianki:D
    biorąc pod uwagę że jakoś ogromnej ilości tych wypadajek nie ma to może ich mało wypadać, okaże się tuż po północy...niczego na farmie nie zmieniałam ani specjalnie nie siałam :)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czekam, ale bardziej na moją różę niż na nowy ewent. Zbiorę, postawię zagrody i tyle mnie widzieli, ewentówka poczeka.:pxD
     
    kalinamala, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  12. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    chwila prawdy 1kwietnia moze byc róznie
     
    robins71, kalinamala oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Może, Ingrid z toporem mi lata po farmie.:p
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pachołków z zagród 117. Eventówkę zacznę siać po 11 albo około 10:30. Zależy, ile czasu zajmie ćwiczenie z chemii.
     
    robins71 lubi to.
  15. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    posadzone na 10-ciu przygotowanych polach, pachołków 30 z dwóch menażerii i 50 małych pól groszku. Dobrej nocy
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    A mi farmę zatopiło, owieczki jeździły na taczkach i były wyścigi traktorówxD
     
  17. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    no i lekki deszcz albo deszcz ze sniegiem nie jest zle:D
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Statek na wyspę zatonął. :(
     
  19. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    U mnie się przewrócił na burtę heheh
     
  20. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Nad farmą wyścigi samolotów, zaś po ziemi owieczka na młocie pneumatycznym podskakuje.
    Ale żółwika na traktorze aż trochę szkoda.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.