Opinie Modernizacja farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rolnik_matik

    rolnik_matik Mieszkaniec forum

    Jeśli to nie żart to pnącze super ale w końcu 1 kwietnia to Prima Aprilis :D
     
    anna0089, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    Start eventu 01.04 o godzinie 0:01...?
    Albo to jest odpowiedź na lamenty niektórych graczy... albo prima aprilis ;)
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jakoś mi to widocznie umknęło.
    Praktyczna taka godzina rozpoczęcia...
    ... zwłaszcza z punktu widzenia sprzedaży koszyczków.
    Koszyczek w takiej niewygórowanej cenie, tylko jeden rodzaj - fajnie by było od razu na noc rozsiać tego długaśnego badyla na dużych polach wszędzie...
    ... no cóż, firma robi co może ;)
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    O, to jutro po północy załatwię rozsiew krzaka budowlanego razem z krokusem na wypadalce do kwiatowego.
    Będzie w slotach kerstol i biała niewinność. I od razu zbierze się dużo pachołków.
    A do rana będzie już rósł krzak budowłany.

    I event będzie migiem załatwiony
     
  6. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Nie ma opcji, żebym czekała do tej godziny na rozsiew rośliny.
     
    anna0089 i krasnoludek10 lubią to.
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    I tak chodzę z reguły późno spać, więc to nie problem.

    A Ty o północy rozsyłasz prezenty ;):p
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie ściemniaj, będę Cię widział na GG (chyba że wyłączysz).
    xD:cry:xD
    Jeżeli ewent będzie faktycznie, to i tak mnie nie rusza start o północy.
    W związku z moim celem (dzięcioł), będę mógł zacząć dopiero o 22:00, po zbiorze ostatniego lnu do misji.
     
  9. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Prezenty dla Was to co innego :) nie czuję, że się poświęcam. I nie wiem czy robić w sumie, bo bardziej mi zależy na pnączu kwiatowym niż, na tym i nie wiem czy dam radę z rośliny uzbierać. Pomyślę.

    Nic się nie ukryje przed Wami nic, a nic :)
     
  10. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    wszystko fajnie, ale jak to się ma do obecnie trwającego eventu? jak to niby ze sobą zgrać? :(
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A według mnie jedyny żart to godzina rozpoczęcia i (chyba też) zakończeniaxD Jak event bbędzie to robię a jak nie.. To się wcale nie zdziwię:p Ciekawe jak jutro będzie na uczelni - może Prima Aprilisowe kolokwium i Prima Aprilisowa mini-kartkówkaxD
     
    robins71, olgs3 oraz anna0089 lubią to.
  12. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Siejesz nową eventówkę np na połowie farmy albo na całej i liczysz, ze wypadajki będą leciały rewelacyjnie ;) lejesz sn na uszlachetnioną roślinkę i zbierasz wylotki potrzebne do obu eventów, a potem koncentrujesz się tylko na nowej eventówce.
     
  13. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Dla mnie to już prima aprilis, dopiero weszłam na kalendarz :cry: [ciach]cały czas jechałam na długo-rosnących roślinach
    1088 nasion na 10 worków :cry:i właśnie dziś przerzuciłam się na koty :cry:zbiór dopiero o 18 :cry:. Bedę w ogóle nie przygotowana na nowy ewent :cry:a uwielbiam skrzynki ...:cry:

    Nawet tak nie żartuj, usunęłam nieodpowiednią część posta,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 marca 2019
    robins71 lubi to.
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jakby co, to przygotowanie zrobione :p

    Potrzebny mi orzech laskowy do misji, więc posiany i zbiór wypada dokładnie o północy.
    Czyli załatwiam sobie 2 w 1, a nawet 3 w 1 - wypadalce do nowej misji, brakujące nasiona kwiatowe i orzeszki do misji.
    :);)
     
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    Hm,niestety, to nie jest zart,nie tykam:p
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja robię bez przygotowania, bo nie opłaca mi się zdejmować zagród i siać 4-godz. roślinki jakiejśxD
     
    robins71 lubi to.
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Czy ja tu piszę o jakiejś 4 godzinnej roślinie, Orzech laskowy rośnie 14 godz. - oczywiście rzemiosło, woda, nawóz skróciło mi czas do 9 godz. A i tak potrzebuję nasion.

    A poza tym info o evencie ukazało się w piątek i zaplanowałam właśnie tak.

    Pisałeś na temat tego eventu dzisiaj ok. godz 11 i mogłeś zaplanować sobie inaczej:p

    A z zagród tez Ci poleci:
    • przedmiot eventowy (wypadajka)
    [​IMG]
     
    robins71, krasnoludek10 oraz miwi45 lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A ja od piątku jakoś się nie umiem do tego eventu startującego po północy przygotować, to znaczy ja już nałogowo zaczynam event o 14:00 i podobnie podejdę też do tego. No może zacznę dużo wcześniej niż o 14-tej ale na pewno nie będę rozsiewać zielska do 2-ej czy 3-ej w nocy. Wydaje mi się, że spokojnie mogę zostawić wszystkie zagrody i magazyny, na pozostałych polach posiać jakieś długorosnące kwiaty i zebrać jak dojrzeją jutro ok. 10-tej.
    Powodzenia wszystkim życzę i oby się obyło bez większych primaaprilisowych turbulencji ;)
     
  19. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Posiałam na niewielkim areale groszek - dorośnie o północy. Jak dosiedzę to posieje eventówkę i zostawię podlaną wodą. Rano zawsze to więcej będzie na siew. Reszta w hortensji - rano do zbioru
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mam zamiar zrobic na jednym polu,,,zobaczymy co z tego wyjdzie
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.