MOD_Zgredek*

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 26 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję zaglądającym i również życzę wszystkiego dobrego w 2019 roku. Niech Wasze farmy rozwijają się wspaniale, a Miecio nigdy nie zawiódł ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Gratuluję 200- tki :)
    Trza jakiś browar "skitrać" i to uczcić ;)

    Pozdrawiam ;)
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przyjeżdżaj do Katowic, albo w ich okolice i będziemy kitrać, czcić i świętować :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Eliksiry pracują pełną parą i dzisiaj to jest 201, a jutro będzie 202 :D
    Dziękuję za wszystkie sowy, Zośki, wiadomości na komunikatorach i na forum. Było tego tyle, że nie ogarniam odpowiadać :D
    Wszystkich zapraszam na/do
    [​IMG]
    ;)
     
    krasnoludek10 i Marrylan lubią to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dwie seteczki, piękna sprawa, gratuluję.:D
    Postrzelam na wiwat.;)xD

     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze do 100 się wlokę a u innych już 200.. Gratuluję:D

    Dobranoc:p I przypominam o rzemiośle i kalendarzu na zaś:D
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Po wprowadzeniu eliksirów nabijałem mniej więcej 6 poziomów co 5 dni. I nie, nie mam wszystkich sów, wron, smoków itp. Będzie tego koło połowy. Ale nawet jeżeli masz ich jeszcze mniej niż ja, to wystawiając cały ogród ozdobny eliksirów spokojnie jesteś w stanie wbijać 1 poziom co 2 dni. Zatem odpuść sobie wszelkie wypadajki, mobilizuj sąsiadów, żeby Ci wysyłali eliksiry i pędź do przodu :)
     
    Marrylan, ania1713 oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja też przyłączam się do gratulacji :)
     
  10. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Milo powitać kolejnego członka w szeregach Serowego Zakonu:music:xD

    [​IMG]
     
  11. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Witam, tutaj moi sąsiedzi są prawie bezlitośni dla mnie czyli mało eliksirów wysyłają nie mówiąc już o perfumach.
    Ty jesteś tak oblegany, że wielokrotnie prezent nie wchodzi do Ciebie. Tutaj jeszcze nie jest zapełnione moje polo ozdobne, uzbrajam się w cierpliwość i może kiedyś będę miała. Byle przed zakończeniem tego wspaniałego bonusa:):):):).
     
    Marrylan i krasnoludek10 lubią to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja oblegany? A sprawdzałaś dzisiaj? :p
    Ja słyszałem od jednej farmerki historię o tym, że jedna sąsiadka próbowała wysłać swojej sąsiadce prezent o 5 rano i na próbie się skończyło o_O:cry:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To jeszcze nic:p Ja czasami nie mogę już paru osobom wysłać o 1 w nocy albo nawet po północyxD
     
  14. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Zgredziu, ja jeszcze poproszę o tam .......więcej.....
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Więcej? A skąd ja Ci wezmę więcej? :eek:
    Mam tylko 2 konta do wysyłania itemów xD
     
    Marrylan lubi to.
  16. Rock

    Rock Koneser forum

    +

    O północy to akurat normalne i wcale to nie jest wina tego, że ktoś jest tak oblegany. To tylko system ma jakieś opóźnienie w odświeżaniu limitów na nowy dzień i nowe otwarcie zwykle zaczyna się gdzieś między północą, a pierwszą w nocy. I to jeszcze różnie u rożnych osób. Czasem sama dostaje prezenty po północy, ale wysłać nie mogę. Za to rano tym samym osobom, co niby miały pełno, można wysłać bez problemu.

    A co do gratulacji dla Gospodarza wątku, to ja twardo czekam na to 300 :pxD. 200, a w zasadzie już 205, to dla takiego speca jak nasz Zgredzio, pikuś czy inny Pan Pikuś ;).
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2019
    Marrylan i krasnoludek10 lubią to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W zasadzie to jutro będzie 206. Ale na te 300 to jeszcze dłuuugo poczekasz ;)
     
    Marrylan i krasnoludek10 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u mnie to na 100 sporo poczeka:p Chociaż ostatnio mnóstwo PD dają w eventach;)


    Na stanie dopiero 162 eliksiry.
     
  19. Rock

    Rock Koneser forum

    Dasz radę. Co to jest dla Ciebie te kilka biliardów czy coś koło tego ;)
     
    Marrylan i krasnoludek10 lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 przejrzyj swoje posty w wątkach eventowych a później miej pretensje do siebie samego. A jeśli jednak masz jakieś zastrzeżenia do wypowiedzi Moderatora to drogę składania skarg przecież znasz, tutaj Twój post usuwam.
     
    krasnoludek10 lubi to.