MOD_Zgredek*

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 26 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No skoro nawet fotka tych panów nie jest w stanie Cię przekonać, że zielone rajstopki nie są złe...:music:

    Informacja dla Pań - przy okazji poszukiwań fotek znalazłam zdjęcie Davida Beckhama w zielonych kalesonkach... nader mocno przypominających rajstopki... Ale zachowam je dla siebie (zdjęcie nie kalesonki) :pxD
     
    monia1125 i krasnoludek10 lubią to.
  2. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    A to już wiem dlaczego mnie tam tak zapraszasz xD:cry:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mieszkam tuż obok. Do centrum Katowic mam jakieś 13 kilometrów :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    A to w sam raz na trening biegowy w rajstopkach xD
     
    krasnoludek10 i monia1125 lubią to.
  5. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Zgredek, wiem, że z Katowic nie jesteś.. Ale Katowice sobie za cel obrałeś jak ten co po lesie w rajstopach ganiał.. :p

    Marion, nie mogę znaleźć tego Davida Beckhama w zielonych kalesonkach..xD:cry:xD.:cry:

    Atena, co do bajki to pracuje nad tym ;) Ostatnio mi wyszło że koń w białym samochodzie jest w sam raz dla księżniczki.. xD
     
    krasnoludek10 i MOD_Elena lubią to.
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Już pomijając kwestię rajstopek, ale bieganie po jednej z najbardziej ruchliwych dróg w Polsce jest mocno średnim pomysłem ;)
    O ile dobrze pamiętam, to ten w rajstopach latał po Sherwood, a nie po Katowiach :p
     
    ma-ter, krasnoludek10 oraz MOD_Elena lubią to.
  7. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Oj no przecież wiem. Ale czy to ma jakieś znaczenie? On sobie Sherwood wybrał a Ty będziesz biegał po Katowicach.. xD
    Tzn. będziesz chodził, bo jestem po kontuzji i ja nie biegam. 8) Więc jak byś chciał biegać to dość że w rajstopkach, to do tego ze mną na barana.. xDxDxD
     
    ma-ter i krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja jak raz się wziąłem za pisanie bajki, to potem plik albo komputer ciort trafiłxD A to było połączenie sporej ilości bajek - to dopiero było wyzwaniexD Bawili się w chowanego - tyle pamiętamxD
     
    ma-ter i monia1125 lubią to.
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zasadnicze :D
    No i on był Robin, a ja jestem Zgredek ;)
     
    ma-ter i krasnoludek10 lubią to.
  10. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Tomek, ale że jak w chowanego?? Np. Śpiąca królewna z.. no właśnie z kim, ona na śpiąco mogła się bawić w chowanego?? Z Pinokiem? xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD

    No właśnie! Dlatego napisałam, że z Katowic a nie z Sherwood. Przecież jak bym napisała "Zgredzio, elf w zielonych rajstopach z Sherwood" to przecież brzmiałoby to bez sensu. Chociaż gdyby było "Zgredzio elf z Sherwood" to nie trzeba by w tytule umieszczać "w zielonych rajstopach", to wynika z świadomości czym jest Sherwood, ale do Sherwood nie pasuje Zgredzio. 8)

    A to, że Ty jesteś Zgredek to wiem. Ale nie martw się Robin był przystojny, będziesz jego godnym Katowickim odpowiednikiem.. :inlove:
     
    ma-ter i krasnoludek10 lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Akurat Śpiącej tam nie było:p Był za to Czerwony Kapturek;) I może to jednak był berek? Sam już nie wiemxD Tablet też szlak trafił a był tam taki fajny tasiemiec złożony z wielu polskich łamańców językowychxD
     
    ma-ter lubi to.
  12. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Tomek wszystko przed Tobą. Wystarczy zacząć pisać znowu.. :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj, to nie takie proste:p Musiałbym się cofnąć chyba aż do dzieciństwaxD
     
    ma-ter lubi to.
  14. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Oj tam, Tomek, dzieckiem jest każdy z nas, zwłaszcza w czasie świąt i przygotowania do nich :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jeszcze raz dziękuję :D
    było świetnie (jak zawsze) więc do następnego :D
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Serdecznie dziekuję za spotkanie do następnegoxD
     
    krasnoludek10, MOD_Zgredek* oraz ma-ter lubią to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie możemy się opędzić od ludków, którzy pobłądzili i nam zaglądają do biura. Specjalnie dla nich powiesiliśmy kartkę na drzwiach ;)

    IMG_20181211_091216.jpg
     
  18. Rock

    Rock Koneser forum

    Tadziu, to na Waszym miejscu już bym drukowała bilety, bo będziecie mieć nalot wycieczek wielbicieli wilków xD
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wielbiciele wilków najpierw muszą się zmierzyć z elfami ;)
     
  20. Rock

    Rock Koneser forum

    I jak obstawiasz wynik tego pojedynku?