MOD_Zgredek*

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 26 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Zgredku, wszystkiego najlepszego
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak się zastanawiałam, czy to czasem nie Twoje imieniny dzisiaj, niezłego masz Patrona. ;)
    Wszystkiego o czym marzysz, słoneczka każdego dnia.
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I ja też z życzeniami :)
    Szczęśliwych chwil mnóstwo,
    Małżonka jak bóstwo,
    Teściowa jak matka -
    To wszystko dla Tadka.

    ps
    zastanawiałam się czy świętujesz imieniny ?
     
    Marrylan lubi to.
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję :)
    Twoja patronka też całkiem, całkiem ;)
    Kalendarz jest łobuz i przypomina, że mam imieniny ;)
     
  5. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Olga życzy :)
     
    Marrylan i MOD_Zgredek* lubią to.
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Mnie od 35 lat przypomina DP xD:cry:Do tego od spraw beznadziejnych codziennie wznoszę wzrok do góry,ale głuchy na moje prośby:oops:
    Może za Twoim wstawiennictwem prędzej uslyszy :D
    No to Zgredku za Twoje zdrowie ;)
    [​IMG]
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No jak sprawa beznadziejna, to patron od spraw beznadziejnych tylko ją jeszcze bardziej zbeznadziei ;)

    Ja wezmę cytrynkę, Wy się częstujcie napojami :p
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Aaaa znaczy się,że źle robiłam prosząc :music:xDWidzisz ,a zastanawiałam się czy on czegoś ze słuchem nie ma :oops:
    No to koniec z patrzeniem w górę i wzdychaniem >:(
    Co Ty tak o samej cytrynce??Chory jesteś??Mój solenizant leży i dogorywa jutro będzie balxD:cry:
    Kieliszeczek to tak dla zdrowotności mus jest wypić,ale jeden a nie skrzynkę ;)
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak to dobrze, że dzisiaj lampkę wina wypiłam. A może dwie... ;)
    Za zdrowie wypiłam, czas na życzenia.
    Spełnienia marzeń, dużo zdrowia i grzecznych farmerów (farmerek niekoniecznie grzecznych) ;)
     
  10. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pozdrów go od imiennika xD:cry:

    takie zawsze są naj :p
     
  12. Azile

    Azile Komandor forum

    Zgerduś słonce serio ;)
    Zanim zła została modem to [pstryk] już tu byłam, brakuje mi Aśki , Motylka i wielu innych osób , profesję pamiętasz? A resztę? Nie chcę wiedzieć więcej, wiem, ban mi jakoś mało straszny na tym forum, tu i tak nikt nie żyje ;) A tak w ogóle smerfetke pamiętasz :) Rozmarzyłam się troszkę :D


    fragment usunięty
    Zgredek
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 listopada 2017
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jakbym mógł nie pamiętać? Jakieś tam stosunki bardziej lub mniej towarzyskie z częścią wciąż utrzymuję. Wiadomo, że nie ze wszystkimi i nie codziennie, ale z listy kontaktów nikogo nie usunąłem :)
    Z Asią kilka tygodni temu rozmawiałem przez telefon, a Sabina od czasu do czasu zagląda na forum. Na przykład tutaj. Jakiś czas temu się nawet z nią widziałem twarzą w twarz.
    A Zła wcale nie jest taka zła, gdy się ją trochę pozna:)
    A na pewno nie zasługuje, żeby na nią nastawać - niezbyt miły fragment usuwam.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2017
  14. Azile

    Azile Komandor forum

    Nie zrozumiałeś mnie ale wcale Ci się się nie dziwię trochę mi się śpieszyło;) Nie chodziło mi o konkretnych graczy to taki przykład, chodziło mi o to że to forum jest bardzo stare i jak patrząc na ekipy to jest już trzecia bo najpierw T.L. był taki chłopak nie pamiętam już nicku potem Aśka, teraz jest Mysz bodajże nie wiem nie interesuję się tym;) I że moderatorzy dziś są jutro ich nie ma, a ludzie dalej zostają, raz piszą mniej raz piszą więcej raz wcale ale są, a ja zadałam tylko grzeczne pytanie dlaczego jak już moderator pilnuje wątku to się nie przywita, bo to chyba normalne, napisanie czegokolwiek w stylu"u mnie roślinki rosną jak tam u Was event", a nie wyskakuje jak Filip z konopi kasuje połowę postów i znika( wiem że to jego praca, ale można bardziej przystępnie) I teraz tak żeby nie było ;) Ja do Złej nic nie mam, w ogóle do nikogo nic nie mam to było raczej pytanie retoryczne ;) I nie mów mi tylko żebym pisała do P.T. jak mam uwagi do Waszej pracy ;) To była po prostu luźna uwaga wyrżnie swojej opinii to wszystko ;) A tak w ogóle to miłej soboty Tobie oraz reszcie tu zaglądających tu:) I już mnie tu nie ma ;)
     
    TrissMerigold. lubi to.
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja się przywitam i zapytam jak idzie event? Bo mnie jak krew z nosa. Chyba się przeliczyłem z tym, że go skończę. Co prawda do końca jeszcze jest trochę czasu, ale nie zaglądam zbyt często do gry i z wypadajkami marnie stoję.

    Może to i milej, jak się moderator przywita, ale nie zawsze ma wenę do pisania. Poza tym aktywnych wątków na forum są dziesiątki i w każdym miałby pisać dzień dobry?
     
    Azile i Marrylan lubią to.
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    No cóż, albo weekend poza domem, albo event *:p

    * nie dotyczy użytkowników puffina
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Rzutem na taśmę zgarnąłem bażanty. Do krokodyli niestety brakło liści. Zrobiłem 72 z 75 zadań.
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie wpadłeś oczywiście na to, żeby poprosić o liście w specjalnie do tego celu stworzonym wątku? ;)
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Oczywiście, że wpadłem. Tylko dopiero dziś rano. Stwierdziwszy jednak, że mi brakuje około 30, to dałem spokój :)
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    czesc Zredziu :) przylazłam Ci powiedziec ,ze mimo ,ze nas malo bylo to fajnie ,ze sie zdecydowałes przyjechac do Wrocławia :) dzieki za spotkanie ;)
    dojechałes szczesliwie do domu?

    aaaa i tak marginesie dzisiaj koniec akcji "świeżaki " w biedronce :pxD:cry:xD:cry::cry:kurcze...juz chyba zawsze mi sie beda kojarzyc z tym z czym nie powinny :p:cry:xD:cry:
     
    MOD_Zła i MOD_Zgredek* lubią to.