MOD_Zgredek*

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 26 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    ale popatrz jak ładnie o niej napisał, że smakowala jak szarlotka :) :D
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jakieś smętne to epitafium Kami. Mało rockowe. Dla Gosi pasowałoby bardziej takie:
     
  3. Rock

    Rock Koneser forum

    Czyli mówisz, że przychodząc tu, zawsze lepiej mieć swoje dwa litry za pazuchą, tak na wszelki wypadek? ;)

    A i szukanie jakie bywa wesołe xD

    Hmm...
    Hmmmmmm....


    No widzisz, a wszyscy mi zawsze mówili, że faceci wolą sernik -.-

    To masz coś z ich własnego repertuaru:



    P.S. Jakby kto pytał, to nadaje z zaświatów. Będę Was teraz straszyć xD
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ostatnio jak zamówiłem sernik, to mi się oberwało, że nie mam własnego zdania i zamawiam to samo, co wybrała dziewczyna, z którą byłem w cukierni (nota bene też w Warszawie). Tym razem więc jako pierwszy wybrałem szarlotkę z lodami xD


    Mam mieszane uczucia. Słowa są dość sztampowe i nie całkiem po śląsku. To brzmi trochę jakby wykonawca nie godoł od urodzenia, a nauczył się tego później. Akcent jest wymuszony i nie wszystkie słowa są wzięte z gwary. Z drugiej strony chwała za muzykę. Dotychczas śląskie szlagiery kojarzyły się głównie z muzyką biesiadną i przyśpiewkami weselnymi. Śląskiego rocka nie słyszałem jeszcze.
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    A u Ciebie w sygnie nadal Halloween?
     
  6. Rock

    Rock Koneser forum

    I dobrze, że ją wybrałeś, bo ja przez wrodzoną ślepotę jej nie zauważyłam xD


    Mam mieszane uczucia. Słowa są dość sztampowe i nie całkiem po śląsku. To brzmi trochę jakby wykonawca nie godoł od urodzenia, a nauczył się tego później. Akcent jest wymuszony i nie wszystkie słowa są wzięte z gwary. Z drugiej strony chwała za muzykę. Dotychczas śląskie szlagiery kojarzyły się głównie z muzyką biesiadną i przyśpiewkami weselnymi. Śląskiego rocka nie słyszałem jeszcze.[/QUOTE]

    Słowa jak słowa, na gwarze to ja się nie znam, ale jak sam zauważyłeś ta muza i do tego ten wokal... uwielbiam takie mroczne, prawdziwie męskie wokale...:inlove:

    Oj tam, ma już jak znalazł na przyszły rok xD Poza tym taki słodki misio jest uniwersalny i pasuje na każdą okazję i każdą porę roku 8)
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Wiem, wiem, czepiam się ;)
    Ale mam Rocku tego samego ulubionego smurfa co Ty :p
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To łap kawałek muzyki bez wokalu. Jeden z najczęściej używanych podkładów w filmach grozy.
     
  9. Dzień dobry :) przewietrzę Ci trochę:)pozdrówki;)
     
  10. CM_Cyganus

    CM_Cyganus Aktywny autor

    Witaj Tadziu:D Miłego dnia;)
     
  11. Rock

    Rock Koneser forum

    Z filmów grozy mówisz... Hmmm... to czemu ja zawsze myślałam, że... z kreskówki? ;)

     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Obiecane dawno temu :)
     
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękuję za wyjaśnienie tych jakże istotnych różnic między frezarką a tokarką. Znacznie wzmocniło to moje życie emocjonalne oraz wiedzę o otaczającym nas świecie. Za Jeżowską też dziękuję ;) Dobranoc :)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  14. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    Dzień dobry :)
    Ja tu nowa, więc zostawię tylko życzenia miłego weekendu:)
    Pozdrawiam.:)
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cześć krzyczący na mnie po nocy Zgredku xD:p
    Pozdrawiam i miłej nocy życzę ;)
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja podziękuję za Stare dobre małżeństwo, które wcale niczego nie sugerowało :p
    Ja też tu ponownie od niedawna ;)
    No że ja krzyczę? :eek:o_O Ja jestem niezwykle spokojny człowiek xD:D Ja się tylko grzecznie pytam o dookreślenie czasu i miejsca :):oops:
     
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jejku, co ja Ci wysyłałam??? Muszę bardziej w nocy uważać :D Przeszukałam historię i nie wiem o co chodzi... Ja Ci tylko raz, dwa, trzy wysyłałam :D
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No tak. A cztery, pięć, sześć sam sobie dośpiewałem :D
     
  19. Zdrowych i spokojnych Świąt życzę :)

    [​IMG]
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG]