MOD_Zgredek*

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 26 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    ufff... MOD_Zgredek* jest mało inwazyjny. Wprawdzie nie lubi lam, ale nikt przecież nie jest doskonały.
     
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Wiedziały Baby co brały i tym sposobem zamknęły Zgredka na 100 a nawet 200%:cry::cry::cry::cry:>:(
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No to Zgredek się przyzna, że w przyszły weekend jedzie rozrabiać w stolicy. Jeśli ktoś ma ochotę, może się z nim spotkać :p
    Co prawda harmonogram ma dość napięty, ale w sobotę jest w stanie wygospodarować parę godzin. Byle niezbyt rano (trzeba się wyspać po biforku ;)) i niezbyt wieczorem (trzeba dotrzeć na właściwą imprezę ;)). No i najlepiej gdzieś w okolicy centrum (bo tam chyba najłatwiej trafić ;))
     
  4. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Co Ty Zgredzio kombinujesz hę?
    Szkoda,że do stolicy mam tak daleko :cry:
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja? Ja grzeczny jestem :p


    Ja też nie mam zbyt blisko do Warszawy. Ale jest mniej więcej blisko środka kraju i mam tam spotkanie integracyjne. Za własne pieniądze przyjeżdżają na nie ludzie z całej Polski i połowy Europy. Gdy zastanawialiśmy się nad miejscem spotkania, dziewczyna mieszkająca na co dzień w Irlandii stwierdziła, że jej to "wsio rybka [​IMG] byle lotnisko było [​IMG]". No i tak wyszło...
     
  6. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    No to miłego integrowania się Ci życzę i oby głowa za bardzo nie bolała:p;)
     
  7. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    No tak. Lotnisko i wszędzie blisko. Piękne czasy...
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ten no... wskakuj do samolotu i ląduj na Okęciu :)
     
  9. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    a wiesz, że mogłabym, bo niedaleko mojej wsi niedawno zbudowano lotnisko? :p
    ale czas, Zgredziu, czas... :(
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czas mówisz... to może sobota, 8 listopada? :p
    Bo niedzielę mam zarezerwowaną na dwa spotkania nieodwoływalne pod żadnym pretekstem.
     
  11. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Zgredku, Ty chcesz spotykać się ze wszystkimi dziewczynami z farmy o_O
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeżeli tylko się da, to nawet z chłopakami :p


    Jedno spotkanie niedzielne jest z osobą, która nigdy nie grała w nic Bigpointowego. Drugie spotkanie niedzielne jest z osobą, z którą przegadałem setki godzin, a nigdy jej nie widziałem :(
     
  13. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    to takie osoby istnieją? o_O
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Owszem. Nawet grają w inne gry :)
    Takie, które nie grają wcale, też są :)

    Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale nawet dla mnie Farmerama nie jest pierwszą ani nawet nigdy nie była jedyną grą. A Bigpoint nie jest pierwszym ani nigdy nie był jedynym wydawcą gier online, w których spędzam czas. Grałem przynajmniej w kilkadziesiąt różnych tytułów przenajróżniejszych wydawców. I nie liczę tu flashówek, które przechodzi się w ciągu kilkudziesięciu minut, a same gry MMO.
     
  15. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Patrzę i oczom nie wierzę :inlove:Zgredek ponownie w ekipie xD Koń by się uśmiał :p:pxD
     
  16. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Wiesz, Zgredku... gdy przy wylogowaniu czytam, że w gry BP grają gracze z większej ilości krajów, niż faktycznie jest ich na świecie, to pomyślałam, że cała populacja naszego globu gra w gry BP. Nie jest tak? Za daleko posunięty wniosek? 8)
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja powinienem nie wierzyć:D Diabelna Ania :D

    Ja przy logowaniu czytam, że jest tylko trochę ponad 52 miliony zarejestrowanych użytkowników :oops:
    A w szkole mówili coś, że ludzi na świecie liczy się w miliardach. No chyba że jakiś wirus wykończył wszystkich dookoła i zostaliśmy sami :oops:
     
  18. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    a widzisz... zapomniałam o tych 52 mln
    dobra, nie będę wyciagała już wniosków 8)
     
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Aleście się na statystyki uparli... To mówisz, że gdzie mam być w tej stolicy? ;)
     
  20. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Cześć rycerzu:p byłam ciekawa co tu słychać:p