MOD_Zła

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zła, 1 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mam prawo nie znać. Zaczęłam grę w styczniu 2012 roku.
    Pełna obaw i lęku na forum wchodziłam tylko celem zaproszenia sąsiadów i poczytania ogłoszeń.
    Po jakimś czasie dopiero zaczęłam przełamywać moją nieśmiałość i powoli czytać coś więcej a z czasem nawet pisać.
    Pewnie przez tę nieśmiałość nie miałam przyjemności poznać MałejMi.
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A jasne ze masz prawo nie znać nawet jak byś zaczeła wcześniej gre :) Ja tylko wkleiłam linka nie przez zdziwienie ze nie znasz tylko zeby pokazać kiedy taka osoba była :)
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Link się nie zmarnował :)
    Poczytałam sobie, kto się przewinął przez ekipę kiedyś tam.

    Pogoda się na szczęście poprawiła i na ślubie koleżanki zaświeciło słońce :)
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Czasem dobrze sobie przypomnieć kto i kiedy był :) Ja pamiętam wiele osób i wiele miło wspominam
    Bo to dla nich słonko zaświeciło :) U mnie pogoda beznadziejna :eek:
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie chyba tez już się zepsuła.
    Na wszelki wypadek nie wyglądam przez okno.

    Nawet nie wiesz, jak im kibicowałam. Po 19 latach bycia razem się zdecydowali :) Za rok mogą przy pierwszej rocznicy od razu dwudziestolecie obchodzić ;)
     
    grakula16 i agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    o to fakt długo czekali :) Ale zobacz najgorsze lata przetrwali juz ponad 10 lat temu :) bo powiadają ze 8 rak jest najbardziej kryzysowy , tak więc juz nic nie powinno im być straszne
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja się śmiałam, że najtrudniejsze jest pierwsze 20 lat, a potem już z górki :)
    Ale fakt, znają się jak łyse konie. Raczej nic się i nich po ślubie nie zmieni. Ale potrzeba na imprezę z dużą ilością jedzenia, dobrą muzyką i tańcami widocznie była silna, to zorganizowali :D
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    albo stwierdzili ze nadszedł czas zapieczętowania tego związku :)
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Może. Najważniejsze, że są razem szczęśliwi i niech im tak zostanie :)
    Jak nic nieprzewidzianego nie wyskoczy, to ze ślubami w gronie znajomych i rodziny mam spokój na ponad rok :p
     
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No u mnie też wcześniej miałam wysyp ślubów a teraz spokój od niecałego roku i jeszcze minimum ponad :p
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Teraz spodziewaj się wysypu słodkich maleństw.
    Ja w grudniu nie nadążałam z gratulacjami dla świeżo upieczonych rodziców :music:
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No może w przyszłym roku coś z tego będzie :)
    No u mnie taki spory wysyp był ponad 3 lata temu :) a wczesniej jakieś 8 fakt jest taki ze spore przerwy ale jak juz jeden bobas ma sie pojawić to zaraz sie słyszy ze co najmniej u 2 osób też ma być :) i tak jest od kiedy pamiętam
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie ostatniego lata kobiety w ciąży prześladowały. Nawet, jak koleżanka stwierdziła, że u niej w okolicy brak ciężarnych, to zaraz dwie do cukierni weszły :)
    W tym roku zapewne przerwa będzie wśród znajomych, ale na jak długo nie wiem.
    Ja teraz już jestem w wieku, że na wnuki powoli czekam :)
     
    agucha31 lubi to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm wiesz czasem zamiast wnuków może coś innego sie trafić :p a tym bardziej jak tak prześladowały :) Różnie to bywa Moja sąsiadka grubo po 40 jeszcze niespodzianke miała
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ty chyba lubisz krakać. A jak wykraczesz, to wiesz. Alimenty będziesz płacić, matką chrzestną zostaniesz i bawić będziesz 8)
     
    BA_Czerwona i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hahahaha ok pisze sie :p Mnie dzieci bardzo lubią nawet obce i ja dzieci zawsze wszyscy sie smieli ze mi dziecko na głowe może wejść a ja i tak spokojna na weselu jak byłam na którym były dzieci to praktycznie nie miałam chwili zeby jakieś przymnie nie było albo tańcowało u mnie na rękach i to nawet takie które pierwszy raz na oczy mnie widziały
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Czego obu Wam życzę :p
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja na bawienie sie pisze No gorzej z tymi alimentami :)
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Emi, pamiętaj, że tych chrzestnych dwoje trzeba. I już mam kandydatkę na drugą chrzestną :D
    Tylko dziecka brak xD
     
    agucha31 lubi to.