MOD_Yasmina

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Yasmina, 28 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Dzięki Basiu:)
    Miałam bardzo udany weekend, bo z Panem Mężem pojechaliśmy na motorze na Jasną Górę, bo był Zjazd Gwieździsty - msza dla motocyklistów i poświęcenie maszyn:). Coś niesamowitego:). Było pięknie i wzruszająco:)
    W Wielką Sobotę wybieramy się na święcenie koszyczków wielkanocnych na Górę Św. Anny, mam nadzieję, że pogoda dopisze:)

    U mnie mój Grześ ma zakaz wstępu na obierak i zmywakxD. Ma gotować i smażyćxD
    pogodnego-poniedzialku.JPEG.jpg
     
    agucha31 lubi to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aj tam zakazy są po to aby je łamać :p
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  3. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Tak, tak, czasami i mnie się to zdarza, ale nie w przypadku kuchnixD
    A dziś poniedziałek. I jak to w tym dniu bywa nie może obyć się bez niespodzianek. Ot po prostu zatrudniona przed tygodniem kucharka...nie przyszła>:(. Nie wiem dlaczego, telefonów nie odbiera...na smsy nie odpisuje...w sobotę było wszystko ok...
    Nie rozumiem tego i coraz mniej rozumiem ludzi.
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam wielkopiątkowo:) Jak dzionek;) U mnie pochmurnie8)
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  5. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Witam również:)
    Dzionek pracowity, jak zwykle, ale wszyscy już żyją Świętami. U mnie słonecznie, ale zimno.
    Może jak zdejmiesz te ciemne okulary, to Ci słonko zaświeci;)xD
     
    diablica3 lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale się napracowałem - Carrefour i CCC (zakupy świąteczne) odwiedzone, nasz pokój jako tako sprzątnięty (siostra sprzątała jak z mamą byliśmy w Arkadii) i umyty(to już moja działka, monotonność i rutyna mnie znudziły), ziemniaki obrane, łazienka umyta (podłoga,wanna - o dziwo udało się doszorować, umywalka), został przedpokój do umycia i jedyny posiłek do syta do zjedzenia dzisiaj. Jutro pieczenie sernika i pójście/pojechanie samochodem (zależy od pogody) do pobliskiej cukierni, święcenie pokarmów i kościół 2 razy - raz na adorację, drugi na mszę. W zakupach był mazurek, którego nie lubimy chocieżmy z Mazowsza - zakupy przed kościołem I, reszta po zakupach. Po kościele I była też kawa, ale nic nam nie pomogła (mnie i mamie, siostra w pracy)8) Czuję się, jakbym miał zaraz paść na zbity.. Przepraszam, na stół chirurga - dzieci to forum też czytają:sleepy:
     
    diablica3 i MOD_Yasmina lubią to.
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Robienie zakupów to faktycznie istna katorga, bardzo tego nie lubię, a już szczególnie w supermarketach, które jak tylko mogę omijam z daleka. Sernik też będę piekła jutro i pasztet będę robiła, i sałatkę, tylko ćwikła już jest gotowa:).
     
    diablica3 lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja lubię:p Ale tylko takie rach-ciach a nie łażenie po 300 sklepach jednego dnia-.- Po prostu lubię jak mama jest zdecydowana i ja sam też:D Wyjątek: słodycze, mogę łazić po sklepie do 5 minut w poszukiwaniu chipsów, żelków itp. jakie na 100% zjem i chcę:pxD
    Też z budyniemxD ???
     
    diablica3 lubi to.
  9. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Z budyniem, ale w proszkuxD
     
    diablica3 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u nas to niby niexD ???
     
    diablica3 lubi to.
  11. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Aniu życzę:)

    [​IMG]
     
    diablica3 i MOD_Yasmina lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aniu - Wesołych świąt, smacznego jajka i pysznego sernika zapewne królewskiego:):D
     
    diablica3 lubi to.
  13. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No i dotarłam do swojej posiadłościxD
    Cały dzień był taki pracowity...jak to przed świętami:), ale... pasztet upieczony:), sernik też:), wszystko prawie gotowe dla jutrzejszych gości na rodzinnym obiedzie:) - 12 osób i 3 psyxD.
    Szkoda, że pogoda nie dopisała:(, bo mieliśmy w planach pobujanie się na motorze na Górę Św. Anny na poświęcenie koszyczka.
    Dla wszystkich gości przygotowałam świąteczny stół:)

    lawendowe swieta.jpg
    i świąteczny klimat...
    lawendowe swieta2.jpg
    Bardzo dziękuję Basiu:)
    Jak Twoje przygotowania?

    Dzięki Tomku:) Tobie także życzę radosnych Świąt.
    Sernik nie jest królewski/w sensie przepisu/, ale jest królewski...:)
     
    diablica3 lubi to.
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór Aniu :)
    [​IMG]
     
    diablica3 i MOD_Yasmina lubią to.
  15. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Dobry wieczór Madziu:)
    Dzięki za życzonka:)
    Piękna karteczka:), taka stylowa:)
    Święta będą chwała Bogu - zdrowe, radosne, bo przynajmniej w poniedziałek odpocznę;)xD, pogodne, bo choć na dworze zimno, ale...co tam:) i rodzinne...i to jeszcze jak:)
     
    diablica3 lubi to.
  16. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Aniu!
    Spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy,
    smacznego jajka, mokrego dyngusa
    oraz wielu spotkań w gronie najbliższych!
    Wesołego Alleluja :)[​IMG]


     
    MOD_Yasmina lubi to.
  17. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Dziękuję:)
    Przyjmuję wszystkie życzenia z ogromną radością oprócz...mokrego dyngusa>:(. Zabijam wzrokiem każdego, kto do mnie podejdzie z wodąxD
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ponieważ mnie nie widzisz, może się uda i przeżyję ;)
    [​IMG]
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  19. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Kto wie...;)xD

    Ale muszę Ci powiedzieć, że moi Panowie w liczbie trzech, robili specjalne przygotowania na ten dzień. Książkę można by napisać co się wtedy działoxD. Synowie potrafili w nocy zastawiać na nas pułapki w stylu - miska z wodą na półce w łazience połączona z klamką sznurkiem. W trakcie prób czy to działa wylali wodę na siebiexD. W końcu udało im się to zmontować i mieli pecha, bo trafiło na mnie. Cała woda wylała się na mnie o 5 nad ranem. Obudziłam Pana Męża/trudno sobie nie wyobrazić, jak wyglądałam, nie mówiąc o tym, że miałam mord w oczach/, który niewiele myśląc złapał garnek, nalał wody, wparował do pokoju dzieciaków i wylał wszystko na łóżko Krzyśka. Syn poderwał się i...spytał "To już?"
    Nie mówiąc o tym, że zanim zaczynali się oblewać elegancko zwijali dywanik w korytarzuxD, a ja sobie przez ten czas spokojnie siedziałam za zamkniętymi drzwiami w pokoju i czekałam, aż Panowie skończąxD.
    Raz Pan Mąż/jak synowie poszli spać/ zaopatrzył się w odpowiednie ilości wody, po czym zamknął dopływ wody:oops:. Chłopcy rano byli bez szansxD.
    Że już nie wspomnę o rodzajach psikawek, po kryjomu napełnianych butelkach itd.
    To były czasy:), kompletne wariactwo:).
     
    MOD_Zła lubi to.
  20. Ania

    Ania Ekspert forum

    [​IMG]
     
    MOD_Yasmina lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.