MOD_Yasmina

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Yasmina, 28 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Idź sobie sprawiedliwie na spacer, idź:pxD
    Dasz przepis w kuchennych:) ??? Przy robieniu tego chyba nie da się przypalić garnka ani nic poważnego:p A z resztą - zawsze można ją zrobić z produktów kupionych za własne pieniądze pod nieobecność mamy:D
     
    diablica3 lubi to.
  2. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Nawet, jakbym chciała to nie da rady, bo u mnie jakaś koszmarna burza z wichurą jest.
     
    diablica3 lubi to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie podobnie. Ciekawe, czy ode mnie do Ciebie, czy od Ciebie do mnie przewędrowała.
     
    diablica3 lubi to.
  4. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    U mnie na razie strasznie wieje, w światłach samochodów widać, jak "miota" deszczem. Jeszcze nie grzmi, ale bardzo błyska...
     
    diablica3 lubi to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie już pogrzmiało. Zabrzmiało jakby coś wybuchło, a potem pełno ponurych pomruków się przetoczyła. Na razie ucichło, ale przez okno wolę nie wyglądać...
     
    diablica3 lubi to.
  6. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No to idzie do mniexD.
    Dobrze, że udało mi się jeszcze wyjść z wilczycą na spacer:)
     
    diablica3 lubi to.
  7. diablica3

    diablica3 Ambasador forum


    Aniu nie fochaj, już siadam do stołu xD

    [​IMG]

    co dziś jemy?:pxD

    Dobrze że u mnie nie grzmiało :D
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  8. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Aniu, za to u mnie "grzmiało" dziś. Podobno dzisiaj jest Dzień Szczęścia...ha,ha,ha...
    Jeżeli ktoś słuchał dziś RMF to mógł się dowiedzieć o skoordynowanej akcji 4 wozów strażackich i 2 policyjnych w pewnym mieście/czyt. moim mieście/ o 23.00 w nocy. A kto był sprawcą tego działania? Ja!!!/no może jednak nie do końca/.
    I tak zaczął się mój Dzień Szczęścia>:(
    Ale do rzeczy. Rozszczelnił się reduktor przy butli gazowej, w której było - drobnostka - 2.5tyś. gazu. Jedziemy na miejsce zdarzenia, z daleka już widać łunę czerwono-niebieskich świateł, wszystko olinowane, pobliski hotel ewakuowany, komórki musieliśmy zostawić w samochodzie...Coś tam dokręcili, coś odłączyli, teoretycznie sprawa załatwiona. Ale noc z głowy, nie spałam do rana. O 6 już byłam na miejscu z powrotem. Kuchnia nie działa, no bo nie ma gazu>:(, kucharz, który przepracował 3 dni nie pojawił się dziś>:(, nikt nie wie dlaczego, a nawet nie raczył mnie zawiadomić>:(, zmywarka szwankuje, pomimo że była naprawiana w sobotę, ale to najmniejszy problem, bo jak nie ma jak gotować, to nie ma co jeść i nie ma brudnych naczyńxD.Firma odpowiedzialna za gaz nie spieszyła się specjalnie z przyjazdem, pomimo że dzwoniłam do nich od 7.00, a gaz nadal czuć. W końcu poinformowałam jakiegoś tam pana, że może to nieważne, ale bar znajduje się w pobliżu trzech stacji benzynowych...Podziałało, przyjechali, pooglądali, pomarudzili, stwierdzili to co już było wiadome i pojechali. No to nie pozostało mi nic innego, jak zadzwonić do najważniejszej osoby w tej firmie, która obiecała, że jutro reduktor dojedzie.
    Na razie to ja "jadę" na trzech palnikach z 10 dostępnych:oops: i jestem pełna podziwu dla mojej ekipy, która to wytrzymała i zrobiła wszystko, jak należy:)
    I na koniec takie motto cudownej Małej Mi

    padlas.jpg
     
    diablica3 lubi to.
  9. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    wow to niewesoło było, mam nadzieję że już wszystko w porządku, że limit zezowatego szczęścia już wyczerpałaś :)
    [​IMG] niech ta koniczynka przyniesie Ci samo szczęście xD pozdrawiam :)
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  10. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Witaj Aniu:)
    No nareszcie ktoś mnie pożałował;) i koniczynkę dał na szczęście:D


    Wszystko już opanowane, kuchnia pracuje od środy idealnie. Trochę jeszcze było zamieszania przez brak kucharza, ale tak jak był tylko jeden, tak w piątek pojawiło się nagle chętnych aż 3 na raz:D. Dwie kobitki bardzo dobrze sobie radziły i mam nadzieję, że zostaną na stałe.

    To ja śniadanko dla zgłodniałych przygotowałam i to jeszcze z jakim widokiem:)

    sniadanie2 (2).jpg
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ależ mi sie trafiło :) chyba nos mnie tu przygnał Wiedziałam który domek odwiedzić :) :p
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  12. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Częstuj się, zapraszam:)

    Nie wiem, jak u Was, ale u mnie jest pięknie i słonecznie:D

    sobota.jpg
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A dziękuje i już sie częstuje :)
    NO u mnie za oknem też piękne słonko świeci :)
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  14. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    Aniu, myszka już prace ogrodnicze w pełni uskutecznia
    [​IMG]
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  15. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No jakbym siebie widziała za jakieś...5 m-cy:D/i wedle życzenia...wiesz co:)/
     
  16. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    Wiem Aniu, wiem :D myślisz, że 5 miesięcy wystarczy?

    [​IMG]
     
    MOD_Yasmina i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aniu piękne słonko za oknem i tak samo pięknej i miłej niedzieli zycze :)
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  18. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Tak jest w umowie, termin - sierpień:). Jeszcze zdążę co nieco zagospodarować i owoce pozbierać. Panowie zostali specjalnie przeszkoleni;) z ochrony drzewek, a szczególnie pięknej czeremchy, która rośnie na przeciwko okna w kuchni
    czeremcha.jpg
    Jeszcze nie jest taka wybujała, ale pachnie oszałamiająco:), a wszystko dookoła jest w takich białych kićkachxD
    niedzielne leniuchowanie.jpg
    Dzięki:)
    Pięknie już jest, słonecznie i tak wiosennie:)

    slonecznej-niedzieli-zycze.JPEG.jpg
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak i oby juz tak zostało Nooo ewentualnie jeszcze piękniej aby było ale juz bez tych brzydkich, ponurych dni :)
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  20. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry Ania :)

    Przyniosłam coś dla Ciebie :D smacznego:music:

    Miłej środy życzę:)

    [​IMG]
     
    MOD_Yasmina lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.