MOD_Yasmina

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Yasmina, 28 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. amdep

    amdep Moguł forum

    Witam Cię w Twoim nowym miejscu Myszeczko :)

    Czytam, że i w realu nowe miejsce - czy miejscowość inna, czy ta sama? Dom mniejszy/ większy? A miejsce dla gości? ;)

    Pora do spania, nie do pisania, zmykam, ale musiałam ślad zostawić, że przeczytałam wiadomość na tamtym Forum. ;)
     
    krasnoludek10 i MOD_Yasmina lubią to.
  2. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Witaj Anno-Mario:)
    I to miejsce inne i w realu inne - 12km od miejsca, gdzie mieszkałam. Nie pamiętam czy byłaś jeszcze jak pisałam o ranczu...to właśnie to miejsce, las, staw, bażanty, sarny..wszystko co przynosi ciszę i ukojenie, oprócz żab oczywiście, które na wiosnę strasznie się awanturująxD.
    Dom mniejszy od poprzedniego mieszkania, ale nareszcie mamy garaż, a i miejsce dla gości się znajdzie:)
    Bardzo się cieszę, że mnie tu znalazłaś, miło wspomina się dawne rozmowy.
    Buziaki:)
     
    krasnoludek10 i amdep lubią to.
  3. amdep

    amdep Moguł forum

    Aneczko,
    Życzę Ci Wesołych, Zdrowych Świąt z tymi, których kochasz lub lubisz. :)


    Dla mnie te święta to głównie święto miłości, przyjaźni, wybaczania, miłosierdzia, tolerancji... Niestety, dla wielu to teraz tylko "święta handlowe" a o tolerancji nawet w te dni nie ma mowy.

    Życzę Tobie, sobie i wszystkim ludziom, aby powróciła "magia Świąt".... :)
     
    krasnoludek10 i MOD_Yasmina lubią to.
  4. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Te święta są dla mnie bardzo ważne, ważniejsze niż Wielkanoc, choć te drugie są ponoć ważniejsze/strasznie zakręciłamxD/.
    Aniu, magię świąt można samemu stworzyć, nie oglądając się na trendy i "nowoczesności" i właśnie otaczając się ludźmi, których kochasz.:)
    Bardzo Ci dziękuję i biegnę do Ciebie z życzeniami.
     
    krasnoludek10 i amdep lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To i ja przychodzę z odwiedzinami no i świątecznymi życzeniami :)
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i MOD_Yasmina lubią to.
  6. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Hej Ania:)

    Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia. Niech ten magiczny czas obfituje w spotkania z bliskimi, odpoczynek i prezenty Nadchodząca Wigilia to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło.


    [​IMG]



     
    krasnoludek10 i MOD_Yasmina lubią to.
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Aga, Basiu, bardzo dziękuję. I wszystkim życzę wspaniałych, niezapomnianych Świąt
    ja.gif
     
    krasnoludek10 i MOD_DaMa lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Hej Aniu, dziękuję za życzenia w moim wątku, ja z rewizytą przychodzę :)
    [​IMG]
     
    MOD_Yasmina i krasnoludek10 lubią to.
  9. amdep

    amdep Moguł forum

    Aneczko Myszeczko :)
    ja w zasadzie nie gram już w Farmeramę - wchodzę codziennie wysłać prezenty. ;) Tylko czasem mnie coś skusi do zostania dłużej.
    Ale kalendarz otwieram co roku obowiązkowo - uwielbiam prezenty, jak większość ludzi prawdopodobnie. ;)
    W kalendarzu były tajemnicze drzewka i dostałam jakieś zupełnie nowe - nawet nie wiedziałam, że wprowadzone.

    I przyszłam do Ciebie zapytać, czy z gier BP poznałaś może Fantasyramę?

    Jejku, jakie tam graficy mieli cudne pomysły na drzewka... oczywiście fantastyczne, nie takie realne jak tu. Kiedy było wiadomo, że grę zamkną, zrobiłam sobie screeny, ale to nie to samo, bo tamte drzewka "żyły". ;) Inaczej wyglądały po zbiorze, inaczej w trakcie "dojrzewania" i już dojrzałe do zbioru...
    Bardzo nam było szkoda gry, ale sami widzieliśmy, że mało osób gra. O ile można to nazwać grą, bo wszystkie te drzewka najdziwniejsze to były tajemnicze sadzonki. ;)
    To białe puchate to było... Drzewo Ostrygowe. ;) To już pod koniec takie dziwne pomysły mieli. ;)

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i MOD_Yasmina lubią to.
  10. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Aniu, niestety nie znam Fantasy, byłam zajęta przez RC. Ale drzewka rzeczywiście magiczne:)
    Ja wspominam bardzo miło RC, lubię takie gry, gdzie trzeba coś tworzyć, kombinować.
    Jak minęły Ci Święta?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale mnie teraz na wspomnienia wzięło:cry: Aniu - RC nadal istnieje, ale forum niestety już przepadło:(
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  12. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Nie płacz Tomek, bo i ja będę...;):cry:. Wiem, że gra istnieje, ale gra bez forum to już nie to. Przepadło nasze forum, istnieje tylko Sekcja polska:(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Łeee, ja chcę z powrotem polskie forum RC i fantasy:cry: Inaczej czuję się jak ktoś wygnany za niewinność:cry:
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  14. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Przyszłam tu, aby na cały świat ogłosić, że nasz Kamil właśnie wygrał Turniej Czterech Skoczni:):):)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brawo Kamil:) !!! Niektórzy zapewne wiedzą jak jest po rosyjsku Turniej Czterech Skoczni. Mieliśmy to z rosyjskiego na nasze przetłumaczyć w ćwiczeniu i napisałem Turniej Czterech TrampolinxD
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  16. kontakt23

    kontakt23 Wyjątkowy talent

    Witaj Aniu :) Może mnie poznajesz ? :eek:
     
    MOD_Yasmina i krasnoludek10 lubią to.
  17. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Hej Aga:)
    Hmm...pytając w ten sposób wychodzi na to, że Ty na pewno mnie znaszxD, ale nijak skojarzyć nie mogę.:(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. kontakt23

    kontakt23 Wyjątkowy talent

    Znamy się z

    [​IMG]

    O ile dobrze pamiętam tam tez byłaś MODeratorką a ja miałam inny nick :)
     
    krasnoludek10 i MOD_Yasmina lubią to.
  19. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Też mi to przyszło do głowy:). I nie trudno mnie było tu rozpoznać, nic się nie zmieniłam;)xD, ale Ty nadal pozostajesz zagadką...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. kontakt23

    kontakt23 Wyjątkowy talent


    A mówi Ci coś nick Aga8001 ? Mogę jeszcze dodać,ze miałam tam studio graficzne razem z Natalią,ale nie pamiętam jej nicku ;)
     
    MOD_Yasmina i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.