MOD_Yasmina

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Yasmina, 28 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Jeszcze raz, bo nic nie rozumiemxD
     
    agucha31 lubi to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jak to nie rozumiem, no na zagadke odp nie znam a ja pytałam co takiego nabazgrałam ze zostało edytowane :eek: i nie wiem czy tu dostane odp to tak jakos wypatruje ze może sowa mi odpowie :p
     
  3. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Że niby ja Ci coś edytowałam?
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No nie wiem kto i co, ale ktoś i coś :p post 318 :eek:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    18 dni mnie nie było, a nawet kot z kulawą nogą mnie nie odwiedził:(. W zasadzie wcale się nie dziwię - nie ma gospodyni - nie ma gościxD.
    Ale co zrobić, życie i obowiązki pochłaniają mnie całkowicie. Pakowanie, przeprowadzka, wypakowywanie itd.
    Ale to nic, bo muszę Wam napisać o kolejnym tajemniczym zniknięciu mojego kucharza. Popracował przeszło 2m-ce, pięknie się rozwijał, zaczął gotować i to bardzo dobrze i nagle 3 dni temu przyszedł jak zwykle do pracy, po chwili stwierdził, że idzie na stację, bo musi coś kupić i...już nie wrócił:oops:
    Po tym wszystkim co już przeżyłam z kucharzami, nie powinno mnie to zdziwić, a jednak za każdym razem zadziwia mnie brak poczucia odpowiedzialności i taka niefrasobliwość.
     
    amdep lubi to.
  6. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    I przy nenufarach - zapomniałaś dodać :p I jak mieszka się Aniu ?;>
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Hej:)
    Przeprowadzka dokładnie 28.09:). Trochę opóźniona, bo wynikły niespodziewane problemy w wykończeniu domu:oops: - okazało się, że trzeba jednak zrobić drenaż i zaczęło się odkopywanie domu dookoła. Ale wnętrze już gotowe, dziś montowali drzwi.
    A tymczasem w moim lasku rozsiały się piękne maślaki:).
    Nenufary "pozamykały się", trzeba poczekać do przyszłego roku.
    Cieszę się, że zaglądnęłaś:)
    I oczywiście dla Ciebie i gości...małe "co nie co":)

    wlos.jpg
     
    diablica3 lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co ja mam z tą kartą miejską - skaranie boskie...
     
    diablica3 lubi to.
  9. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No nie wiem co masz, bo nie wiem o co chodzi:oops:
     
    diablica3 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie idzie doładować e-hologramu - to mam:(
     
    diablica3 i MOD_Yasmina lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ja zastrajkowałam aż do dziś foch był, bo jak zwykle siedziałam i siedziałam sama i sie rozglądałam a nikt nie przyszedł , gospodyni nawet karteczki nie zostawiła czy wyjechała czy tylko wyszła :( ale że domek był otwarty no to postanowiłam poczekać tylko ile można jak człek głodny sie zrobił a w lodówce wiatr hulał , kawy w szafce nie było no nic dosłownie nic :eek: tak więc posiedziałam, poczekałam a ze sie nie doczekałam to sobie poszłam no ale zła okropnie i z jeszcze większym fochem -.- Myślę sobie, zobacze poczekam może przyjdzie w odwiedziny do mnie coś powie, wytłumaczy sie ale nic dalej cisza ,ech no ja nie wiem jak tak można :p
     
    diablica3 i MOD_Yasmina lubią to.
  12. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Masz...to dwóję z Wesela i z tego lepiej się wytłumacz;)>:(
    Rozumiem...
     
    krasnoludek10, diablica3 oraz agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale juz zmalał :) :p
     
  14. diablica3

    diablica3 Ambasador forum


    To już jutro :) Który pokój pomalowałaś na fioletowo?;>
    A co do grzybków przyniosłam w prezencie słoiczek rydzów w occie [​IMG] :p
     
    MOD_Yasmina i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za dużo postaci do nauki
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  16. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Witaj:) Jutro...kiedy to było?;):p
    Przeprowadzka trwała 3 dni/aż? tylko?/
    Fajne pytanie mi zadałaś...na fioletowo żaden, ale lawendowy króluje w jadalni:)
    Dzięki za grzybki, marynowanych rydzów nie jadłam, ale smażone na masełku...pycha:)

    To żadna wymówkaxD
     
  17. matomasik

    matomasik Czeladnik forum

    Witaj! Wybacz , ze psuje mila atmosfere ale jestem juz zmeczona tym balaganem na farmie .I tak chociaz wejde na farme/od dzis/ale na dzika lake za nic kombajn i domek hodowli "emigruje" na lewa strone farmy.Bede wdzieczna za garsc informacji dotyczacych tego co sie dzieje nadal ,mimo zapewnien ze bedzie poprawione/wiem ze czesc graczy juz smiga normalnie na farmach , a ja nadal nie wejde na dzika lake/tu mam najlepsze "skarby'"Pozdrawiam serdecznie.
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  18. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Witaj:)
    Nadal masz te problemy?, bo był moment, że rzeczywiście gra zastrajkowała>:(, ale mam nadzieję, że odpowiednia rekompensata będzie mile przyjęta:) TUTAJ jest info nt.temat
     
  19. Witaj Aniu :* Wpadłam na chwilkę, brakuje mi naszych pogadanek...... Miłego kochana :*

    Tomku musisz cierpliwie czekać aż będziesz miał darmowe przejazdy (tak jak ja) po całej stolycy i okolicy :D
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  20. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Hej Madziu:)
    Mnie kochana też brakuje i to wielu rzeczy:(...Galerii, Porannych Ptaszków, Nocnych Marków...
    Zaglądam czasem w to nowe miejsce, myślę...może Rosomaczek się pojawi...

    Miłego weekendu z odrobiną słonka, bo u mnie cały dzień pada, wieje, jest szaro, ale siedzę sobie na Ranczo, popijam winko i patrzę na ciemniejący las.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.