BA_Marion

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 18 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Może teraz, ale w tamtym okresie będąc fanem Rocka, to ten utwór z uwagii na piękną wokalistkę na pewno nikt nie omieszkał :D xD
     
    krasnoludek10 i BA_Marion lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Trochę żartobliwie to napisałam, bo wiem że żaden fan muzyki nie skrzywi się na tak klasyczne już brzmienia:D
    To jeszcze zagram, tym razem nie będzie pięknej wokalistki, ale piękna muzyka w minimalistycznym teledysku:music:

     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Wiadomo, Ja też doprecyzuje swoje słowa obrazkiem, choć nie wiem, czy mogę :p :D
    A ten utwór to już nie znam, musiałbym być chyba jednak fanem tego zespołu :)
    Wiem jednak, że „Shiny Happy People” to jeden z trzech najbardziej popularnych ich przebojów. Pozdrawiam :D

    Obrazek ciachnęłam. Sama grafika ok, ale ten nagłówek... No nie na to forum.
    Gospodynię pozdrawiam,
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 stycznia 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  4. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Elżbietko.....:)

    Wesołego królika co po stole bryka,
    spokoju świętego i czasu wolnego,
    życia zabawnego w jaja bogatego
    i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego! Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych,
    pełnych nadziei oraz miłości, życzy Ewa

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Elżbieto:)

    Wesołego zająca,
    co śmieje się bez końca.
    Szczerbatego barana,
    co beczy od rana.
    Radości bez liku,
    pisanek w koszyku.
    I wielkiego lania
    W dniu mokrego ubrania!

    :D:D:D
     
    KsiądzxD lubi to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bardzo dziękuję:)
    Święta już się kończą, ale życzenia są wciąż aktualne, dużo zdrowia i radości:)

    kartka.PNG
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Witaj Marion :)
    Szczerze gratuluję Ci awansu :)
    Pozdrawiam :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bardzo dziękuję :)
    Dziewczyny miały już serdecznie dosyć moich zapytań - czy to już wyjaśnione, czy przyszła odpowiedź, czy grafiki są dostępne (zwłaszcza tych wysyłanych o 7 ranoxD). Teraz będę bardziej samodzielna:)
     
  9. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    No! Nareszcie mundurek szyty na miarę, bo ten poprzedni, to już był mocno przykrótki ;)
    Jeszcze tylko w syngnaturce musisz sobie podpis poprawić :p

    Mega gratki! To się nazywa właściwa osoba na właściwym miejscu :)
     
    malina080870 i BA_Marion lubią to.
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O kurcze, gratki BoardAdminko :)
    Teraz to dopiero strach będzie się bać ;)
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    xDxDxD
    Ta sama Jeanette tylko inaczej uczesana;)
     
    zzizzie lubi to.
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A to ci nowina

    kojot za nami tak pędził
    że się awans wkręcił

    Gratulacje [​IMG]
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Marion gratuluję awansu xDxDxD
    Wreszcie odpowiednia osoba ,która jest zaangażowana w grę i przychylna graczom xD
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nareszcie!
    Czekałam, kibicowałam i się doczekałam, że nasza pracowita pszczółka trafiła wreszcie na odpowiednie miejsce :)
    Gratuluję :)
    [​IMG]
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Po prostu wrobiły Cię, żeby mieć spokój, a Ty się dałaś ;) xD
    No i coś czuję, że w BP będa musieli teraz zatrudnić dodatkową osobę do odpowiadania na pytania xD:cry::D
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Marion serdeczne gratulacje :D Nowy mundurek leży jak ulał :D Bardzo Ci w nim do twarzy :)
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bardzo Wam dziękuję :) Mam nadzieję, że szybko ogarnę co tam dodatkowego będzie do ogarnięcia;) Póki co tkwię jeszcze w stanie "ignorancja jest błogosławieństwem" i korzystam z tego błogosławieństwa póki nie otrzymam dostępów i uprawnień (znaczy póki nie zostanę oblana kubłem zimnej wody) xD
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Lepiej zimną niż wrzącą ;)
     
    BA_Marion lubi to.
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Przepraszam, że mnie tu jeszcze nie było, ale nadrabiam korzystając z wreszcie wolnego poranka, w którym nie kupuję prezentów, nie biegam ze ścierką, ani nie maluję włosów... ani nie odpowiadam na tickety (wiem, że czekacie, ale jeszcze chwilka!)

    Elu, bardzo się cieszę, że dałaś się wrobić. I to nie dlatego, że liczę na przejęcie obowiązków, ale dlatego, że masz do tej roli predyspozycje, serce i jak pisała już przedmówczyni (czy mówczyni może pisać?), już dawno Ci się należało. W nagrodę rzecz jasna, nie za karę. Za karę to byśmy wzięli Zgredka, ale nie wiem czy Bigpoint aż na taką karę sobie zasłużył ;) (Uwielbiam Cię, Zgredzie!)
    Fajnie, że jesteś z nami i życzę, żeby nie było tak strasznie jak się zdaje i jak się nerwowo zaczęło. Oby wszystko inne poszło jak z płatka i okazało się, że jest lepiej i łatwiej niż było i nadal przynosiło Ci satysfakcję.
    A przy okazji oczywiście Wesołych Świąt! :)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak byłam mała i nabiłam sobie guza albo rozbiłam kolano, to Mama podmuchała, pocałowała i już było dobrze:D Dziękuję Emi za dobre słowo:inlove:
    Wesołych Świąt! Życzy ich również Mikołaj i jego pomocnik:)
    [​IMG]
     
    BA_Czerwona lubi to.