BA_Marion

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 18 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Krótka historia pod tytułem:
    MOD_Marion czyli Elka poza strefą komfortu
    Cześć:)
    Jestem Elka (albo Ela, albo Elżbieta - jak kto woli).
    Gram w farmę... ho, ho - od października 2012r.
    Gram dość intensywnie, czyli mało hamaczka, a dużo biegania po polach z motyką. Żaden event nie wydaje mi się dość marny, aby go odpuścić, ani żadna misja zbyt bezsensowna.
    W każdym razie to forum jest dla mnie dodatkiem do gry, a nie odwrotnie.

    W grze i na forum jestem znana jako dotikampo. Pisząc "jestem znana" nie mam na myśli jakiejś wyimaginowanej popularności (znana z tego, że jest znana), ale fakt, że tym, którzy tu w ogóle zajrzą, prawdopodobnie obił się o oczy mój awatar z udręczonym kojotem;)

    Schodzę na manowce, ale to dobrze.:music: Nikt nie dotrze tak daleko w czytaniu, tak więc trochę się "pouzewnętrzniam"
    Jestem introwertyczką, idealistką i marzycielką - to ostatnie w środku, a na zewnątrz twardą realistką. Oprócz tego zdecydowanie optymistką. Lubię humor angielski i tzw. czarny humor. Lubię dobrą książkę, dobry film - chyba jak każdy. Generalnie mam tak dużo zainteresowań, że spokojnie można powiedzieć, że interesuję się wszystkim i niczymxD

    Do wstąpienia do ekipy skłoniły mnie oczywiście pieniądze. Przecież wszyscy wiedzą, że modzi są obsypywani florenami i innymi dobrami. Naturalnie za nic-.-

    kasa3.PNG

    Kasę już liczę - z gołego kombajnu muszę się przerzucić na kompletnych pomocników, bo nowe obowiązki ograniczą czas na snucie się po łąkach na piechotę:)

    Pomysł wejścia do Ekipy wpadł mi do głowy nagle, bladym świtem 4 października - przy kawie nr 2 (chronologia dat jest w tym przypadku istotna, gdyż niektórzy mogą snuć różne teorie spiskowe w świetle późniejszych wydarzeń). Zanim zdążyłam ocenić sensowność pomysłu (najlepiej przy kawie nr 3), zgłoszenie już poszło... Pewnie jakieś niezdefiniowane zamiary nadania sensu mojemu błąkaniu się po forum tkwiły we mnie od dawna, ale do tego potrzebna była iskra - jak wiadomo żaden materiał nie wybucha sam z siebie, potrzebuje impulsu. Póki co na iskrę jestem zła, ale może mi przejdzie... Iskra niech się lepiej do mnie nie odzywa...

    No i jestem... W Ekipie jest fajnie:) Dużo się dowiaduję - głównie tego, że nic nie wiem i nic nie umiem:D

    Wątek się przyda. Jak ktoś będzie chciał mi nawrzucać jaka jestem wredna, niesprawiedliwa, niekompetentna i co tam jeszcze - zapraszam:)

    I to chyba tyle...

    Motto na dziś - Jak sobie kobito nawarzyłaś piwa, to go teraz pij-.-

    * Może jeszcze coś. Dlaczego Marion? Bo jak Marion opuściłam wygody na rzecz tułaczki z wesołą kompanią, przez wielu uważaną za zbiorowisko zbirów bez zasad, o jak najgorszej reputacji...
     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2018
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Szczęścia życzę i lekkiej pracy..
    ..i żeby Ci nigdy kawy nie zabrakło..
    [​IMG]
    Pozdrowienia zostawiam :)
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Elu, powodzenia Ci życzę i samych pozytywnych wrażeń z moderacji forum :)
    Pozdrawiam :)
     
  4. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry:)
    Skoro wypieki byly impulsem to proszę bardzo:)
    [​IMG]

    Dasz rade:)
    Powodzenia...
    PS.Czy kojot wróci? Moze byc w wersji zMODernizowanej:p
     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2018
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zauważę, że dziś są modne piwa rzemieślnicze z małych browarów. A jak ktoś sam je warzy, to w ogóle jest już guru :p
    A nie, nie, nie... Bo jeszcze któraś kawa zagasi tę iskrę i co będzie? -.-
     
  6. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Samych sukcesow :)

    A teraz pytanie- istotne, zdaje sie, dla wielu. Czy jako moderator znajdziesz Elu czas na wpisy w watkach eventowych, gdzie z cierpliwoscia bezgraniczna rozpiszesz i wytlumaczysz co z czym i dlaczego? Bylaby to wielka strata gdybys zamknela swoja 'Poradnie Farmerska'. ;)
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Muszę znaleźć, bo bez tego byłabym strasznie, ale to strasznie nieszczęśliwa...;)
     
  8. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam,witam i oczy przecieram ze zdumienia. Czego Ci życzyć Elu? Zabieraj bogatym,dawaj biednym,nie bazgraj zbyt wiele czerwoną kredką i zamykaj oczy jak zobaczysz off-top,a tak na poważnie to ogromnej satysfakcji z pracy w Ekipie. Nie zapominaj o nas.
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Witaj w tej naszej wesołej kompanii :)
    [​IMG]
    Fotelik Ci przytaszczyłam, żeby Cie plecki i inne części ciała od siedzenia przed kompem nie bolały ;)
    [​IMG]
    Miłego moderowania życzę :)
     
  10. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Witam Elus:)
    Niesamowicie cieszy mnie Twoja decyzja. Zycze powodzenia i dobrego klimatu w Ekipie i na forum.

    Pij jak najwiecej kawy:D:inlove: podoba mi sie Twoj pomysl.:p

    Powiedziala co wiedziala:DxD

    Elus, jeszcze raz Naj Naj, duzo satysfakcji:)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I już Cię lubię w mundurku.
    Punkty za szczerość.
    Twoje porady zawsze były rzeczowe, więc dla czego nie brać za nie wynagrodzenia?
    xD:cry:xD

    A tak na serio, to powodzenia i wytrwałości w odpowiadaniu na powtarzające się kwestie typu: skąd wziąć...
    I jeszcze jedno:
    Przymykaj czasem oko, jak wrzucę jakiś żarcik nie będący za bardzo w zgodzie z tematem.;)
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam Cię Elu raz jeszcze w naszych szeregach, bardzo się cieszę, że wpadł Ci do głowy ten pomysł :music: Samych przyjemności, sympatycznej współpracy i oczywiście satysfakcji Ci życzę :)
    Przydziałowe biurko Ci już ustawiłam ;)

    [​IMG]
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Elu:)
    Całkiem przypadkiem zajrzałam do wątku Ekipy i zobaczyłam Twój wpis . . . przeczytałam i bardzo ale to bardzo ucieszyłam się, że to Ty ukryłaś się za nickiem Marion.:music:
    Dzięki Tobie zgłębiłam co tak naprawdę oznacza słowo "introwertyk" - napisałaś, że właśnie nim jesteś, a często myślimy, że
    introwertyk to nieśmiały samotnik, mrukliwy odludek – i za żadne skarby mi to nie pasowało do osoby znanej mi z forum jako uczynnej, miłej, otwartej, chętnie dzielącej się swoją wiedzą.:)
    Życzę Ci aby podjęta przez Ciebie decyzja wstąpienia do Ekipy była jedynie słuszna i przynosiła Ci jak najwięcej satysfakcji. Bo o to, że my będziemy zadowoleni jestem spokojna.:)
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Przypadkowo zajrzałam i trochę się zasmuciłam często korzystałam z twoich porad na forum, będzie mi ich brakować.Samych sukcesów życzę w ekipie i w realu pozdrawiam. Mam nadzieje że znajdziesz trochę czasu na twoje wpisy w wątkach eventowych abyśmy wiedzieli co z czym się je.Jeszcze raz samych sukcesów w ekipie.
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Z całą pewnością zrobię wszystko, aby nadal spamować w wątkach eventowych;):D
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Życzę Ci samych miłych chwil związanych z moderowaniem :) oraz tego, żeby mundurek nie zmienił Ciebie :). Osobiście znam dwoje Modów , którym mundurek nic a nic nie zaszkodził ;):p.
    Nie przychodzę z pustymi rękami . Oby ten eksponat ułatwił Ci dalsze (jakże potrzebne ) wyliczanie eventowe .

    [​IMG]
    Jeszcze raz powodzenia :)
     
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No i gdzieś to polazła o_O??? z kim ja będę u Gretki spamować?? :p Widząc nowy moderatorski nick,czułam,że to możesz być Ty (dosłownie mogę się nazwać japońską wróżką "jo to cuła" ponieważ nagle Cię wcięło co absolutnie nie było w Twoim stylu)
    Wielokrotnie się cieszyłam jak ktoś znajomy zostawałam Moderatorem,ale teraz mam mieszane uczucia
    Życzę Ci Elu luźnego kołnierzyka oraz rozpuszczonych włosów żeby Cię za bardzo gumeczki nie cisnęły ;)
    Jesteś skarbnicą wiedzy i myślę,że ją dobrze wykorzystasz :)
    Powodzenia Doti :)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Mam nadzieje,ze Twoja pomoc jako mod bedzie podobna lub nawet lepsza anizeli gdy pomagalas z pozycji usera;):)
    ale wydaje mi sie,ze ekipa troche krecila sie wokol Twojej osoby.a czemu? patrz zdanie wyzej....deja vu,,chociaz nie osobiste
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bardzo Wam wszystkim dziękuję za miłe słowa. Dodają otuchy, kochani jesteście:inlove:

    Powoli się uczę, opanowuję nowe umiejętności. Zaczęłam od tego, w czym czuję się najswobodniej, czyli od wątków eventowych;) Stopniowo będę odrabiać kolejne lekcje... Myślałam, że dziś więcej się uda, ale póki co nowe zajęcie zabiera mi więcej czasu, niż zabierało "normalne" buszowanie po forum i real krzyczy o swoje prawa;) No i w tym wszystkim jest moja kochana farma, która też nie może ucierpieć;):D Ale przecież nie od razu Kraków zbudowano:)
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Docelowo pewnie wszelkiego rodzaju poradniki......