Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    za duzo zostalo do zrobienia to nie ma czym sie chwalic pozdrawiam
     
  2. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Robić to pewnie robią ale w tym nieszczególnym klimacie, który rozpełza się po Farmie raczej panuje marazm i stagnacja :sleepy:.

    Nie ma już tej pary, która jest potrzebna aby zadąć w gwizdek i rozhuśtać ciekawe wątki na Forum.

    Najbardziej brakuje mi Norbiego z jego enigmatycznym stylem. Są farmerzy przypominający kometę Halleya

    i swoim pojawieniem mogą zapowiadać dziwne zdarzenia :p.

    [​IMG]

    Czerwcowa statystyka : 5 misji zrobionych, 1 pewnie doczeka się finiszu w lipcu.

    Pozdrawiam ciepło z Biecza :).
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    W czerwcu zrobiłam Najlepsze lekarstwo i Muzeum mroczne.Pozostało nadal 4 misje:)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Misje się robią aż furczy, ale niekoniecznie ma się ochotę pisać o tym na forum;) Możliwe powody wskazał Cardamon, tyle, że mi ci farmerzy raczej przypominają kamikadze (żeby nie określić tego mniej "politycznie").

    W czerwcu skończyłam 2 misje, choć uporanie się z Następcą Zosi było dziełem nieszczęśliwego przypadku - nie ten przycisk kliknął mi się w kombajnie i na kilka godzin stałam się (nie)szczęśliwą posiadaczką sekundowych zagródxD
    misje skończone czerwiec.png
    W efekcie w spółdzielni została jedna sierotka, choć Następca Zosi miał jej przez dłuższy czas towarzyszyć:)
    misje stan czerwiec.png
     
  5. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    Witam wszystkich graczy wiecie dobrze i ja tez ze trzeba realnej kasy zeby konczyc misje zaczynalem grac 8 lat temu i nikt nie podpowiedzial jak grac wtedy jeszcze pracowalem i bylo mie stac na zakup florkow zeby kupic zagrody i drzewa zawsze jedno nowe jest gwarantowane lezac w szpitalu po zawale podpowiedziala mi troche pielegniarka jak grac za co jestem bardzo wdzieczny i o forum a majac duzo czasu poznawalem nowych farmerow i po trochu mi podpowiadali [ale nie wszyscy ] i tak sie rozwinelem nie kupuje nowych drzew ani zagrod bo mie nie stac juz ale mam kilku wspanialych znajomych co zawsze na G&Tmie wspomagaja za co jestem bardzo im wdzieczny pozdrawiam wszystkich graczy i bacmy bardziej otwarci dla nowich graczy
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Pokłosie pracy w lipcu:)
    Na sierpień pozostały 3 misje do zrobienia.
     
  7. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Nie ma niestety licznika więc nie wiem dokładnie jak wiele misji przede mną. Na ostatnim acz niespodziewanym G&T udało mi się zdobyć drzewa do misji czasowych i te teraz nadganiam. Nie zgadzam się że do misji potrzebne są pieniądze, dotąd nie wydalam na nie ani złotówki. Po prostu idą wolniej ale wszystko na farmie ma swój czas:))
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Szybki raport:)
    Misje zamknięte w lipcu:
    misje_skończone.png

    Misje stan:
    misje_stan.png
     
  9. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Lipcowa elukubracja ;) :

    [​IMG]

    Pozdrowienia z nieco deszczowego Biecza :).
     
  10. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Misje ida mozolnie , aż podziwiam osoby ,które sa na ukońceniu większosci ,może jakies wskazówki co pierwse robić przy tylu eventach
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i stało się, osiągnąłem na chwilę obecną ostatni cel, jaki chciałem osiągnąć w Farmeramie, wszystkie misje zrobione, spółdzielnia wyczyszczona :D:D:D. Można by rzec "to już jest koniec, nie ma już nic";).

    [​IMG]
     
  12. -karolek21-

    -karolek21- Nadzorca forum

    witam
    odblokowałam podczas ostatniej pełni mozliwosc w oazie miłosci rozmnazania nietoperzy, myslałam ze z chwila odblokowania wskoczy misja jak za kazdym razem gdy dodawane jesty jakies nowe zwierze do hodowli a tu nic. czy tylko ja tak mam czy trzeba jeszcze cos odblokowac ?
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Raporcik za sierpień:)

    Nic nie odeszło, za to doszła 1 misja i obecnie spółdzielnia wygląda tak:
    misje_08.png
     
  14. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    A mnie ciekawi, czy przy misjach, do których potrzeba tysiąca owoców z drzew, dziesiątek tysięcy roślin oraz masę produktów, wszystko zbieraliście ze swojej farmy czy głównie braliście z targu? Zbliżam się do 200 lvl (190 lvl aktualnie), rośliny które dochodzą w czerwonym koszu kosztują po 500tys. Rosną długo. Misji zamiast ubywać to przybywa, bo szybciej wbijam poziomy niż kończę misje ;DD
     
  15. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Nie mam przekonania czy jeszcze jest ktoś zainteresowany tym wątkiem ale z przyzwyczajenia
    i poczucia lojalności wobec tych, którzy mimochodem tu zaglądną raporcik zamieszczam :

    [​IMG]

    Pozdrowienia przesyłam tym razem z Krakowa :).
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Cały czas do zrobienia Zagubieni w kosmosie i Kuriozalna przeszkoda:)Wrzesień może będzie bardziej sprzyjający pracy na farmie.
     
  17. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Też tak mam. Regularnie zaglądam na targ i szukam okazji na to co mnie akktualnie interesuje. Roślin nie kupuję na targu , ale z koszyka w sklepie ( mam uruchomionych 250szt, 300 to jeszcze dla mnie za drogo) Wyszukuję też misji które będą priorytetem, głównie ze względu na nagrody. Szkoda że nie ma licznika ile nagród przede mną a ile już zakończonych.
    Jak zaczynałam grę pomyliłam misje ze spółdzielnią ;))) Zrobiłam wszystkie zadania ogromnym kosztem i napisałam po nagrodę , hi, hi..
    Pozdrawiam, miłego dnia
     
  18. hapsak89

    hapsak89 Naśladowca mistrzów

    A mnie ten wątek mobilizuje do "walki z wiatrakami" :p Robię misje swoim tempem, pomalutku, kroczek za kroczkiem, misji do zrobienia mam mnóstwo, ale zainspirowana Waszymi sukcesami i comiesięcznymi raportami, sama zaczęłam zapisywać zrobione misje i okazuje się, że we wrześniu udało mi się skończyć:
    - Magia FARMERAMY
    - Radość pilota
    - Skarbiec nasion drzew
    - Zagubieni w kosmosie

    Jestem zadowolona z efektów, nie spodziewałam się, że aż 4 misje mi się uda zrobić. Zdecydowanie będę monitorować ile miesięcznie schodzi mi misji, to jest bardzo motywujące;)
     
  19. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Dawno tu nie zaglądałam, bo jakoś tak przez te ciągłe awarie nie mam chęci siać do misji. Z gry w kości wyleciało mi dużo nowych drzewek na baha więc tam trochę podgoniłam. Skończyłam w końcu niezapominajkę i teraz nie wiem, za które się zabrać. Górska katastrofa jakoś mi tak czasowo nie podchodzi. 5 misji do połowy zrobionych tych mega siewnych + 2 nie zaczęte. Te mega siewne kupuję z koszyczka + sieję.

    farma - 12
    baha - 4
    pełnia - 1
    hodowlane - 39 (kura, ryby, koń zrobione).
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Co do owoców i produktów - sama je wytwarzałam. Z roślinami do misji różnie. Przez wiele lat tylko siałam, nawet nie korzystałam z czerwonego koszyczka. Taką miałam fanaberię, kto mi zabronixD Gdy weszła chyba druga partia wysokopoziomowych 200+ poddałam się i najpierw zaczęłam korzystać z koszyczka, a później trochę kupowałam na targu, choć rzadko i było to ograniczone do niektórych długorosnących roślin mających dość niską cenę na moim targu. Teraz już w ogóle nie chce mi się siać i czekam aż z koszyka się nazbiera, w efekcie od maja zmagam się z jedną misją siewną i końca nie widaćxD

    Misje skończone we wrześniu:
    misje_09.png

    Misje - aktualny stan:
    misje_stan.png
    Nie wiem kiedy uporam się z tymi Koktajlowymi przygodami... Może przed końcem roku...:sleepy: