Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Tak przypuszczałam. Dokupienie zagród to nie problem ;) Mam na razie 10 zagród tukanów i 7 fabryk bikini. Cały czas musze się pilnować zeby nie zebrac wszystkiego kombajnem.
     
  2. Malwina-02

    Malwina-02 Okazjonalny autor

    Nie wiem czy działają kalkulatory zwierząt a nie pamiętam ile szt jest przy bonusie 100% do warsztatów.
    inna możliwość to misje z warsztatami zrobić jak będzie event szybsze produkowanie w fabrykach
     
  3. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Jak zbiore z warsztatów zaraz po uruchomieniu misji i podsypie SP,napoje to powinnam sie zmiescic w czasie. Tukanów mi wystarczy. Po zbiorze wyrzuce 100% na zwierzeta ze slotu i wrzuce 100% na warsztaty. Mam nadzieje,że moj tok myslenia jest prawidlowy.
    EDIT: chyba był prawidłowy bo się udało ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2023
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    kudlaty147 - Twój post z samym cytatem usunęłam.
     
  5. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Wieki tu nie zaglądałam. Ponownie wzięłam się za robienie misji i tak:

    farma - 14
    baha - 3
    pełnia - 1
    hodowlane - 39

    w sumie 57. Z hodowlanych mam skończone ryby i konia. Podgonie hodowlane przy najbliższym evencie
     
  6. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ja powoli "wychodzę " z drzewek :D Zostało mi 7 misji :)
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    28.02.2023 - 6
    farma 5
    wyspa 1
     
  8. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    [​IMG]

    Jedna skończona, jedna została :)

    [​IMG]

    Ze skrzyni pyszności za ukończenie misji wypadła chomicza muchołapka ;).

    Pozdrawiam :).
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A u mnie tak:
    misje_02.png
    Z żółwiami poszło nawet szybko, ale ćmy mnie trochę przyblokowały. Za jakiś tydzień jednak Pierwszy dzień pracy się skończy i zostanie misja-tasiemiec:)
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    U mnie na koniec lutrgo pozostały misje Pierwszy dzień w pracy oraz Prehistoryczna mikstura i Naturalne środowisko.
    Przyfruną drzewka i zagroda żółwi to zrobię :)
     
  11. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Ja po trzyletniej(2016-2019) przerwie w grze zastałam spółdzielnię zawaloną misjami, powoli się z nich wygrzebuję, pełnię mam wyczyszczoną, na baha została 1 - zamki z piasku, no bo zwierzaków z wysokiej hodowli potrzeba, a z hodowlanych też jeszcze 10 nie skończonych. Na szczęście brak w nich najwyższych po jednym w niektórych dwóch. Powoli przy okazji ewentów hodowlanych i hodowli za 1 SP posuwam je do przodu. Najwięcej zostało z farmy - 29 i to wszystkie te z milionami roślin do siania. Na razie pokończyłam te z ciekawymi nagrodami - piccolaki i baobaby - właśnie dosiewam resztki płaskurki i żółtego groszku, żeby zdobyć Wielkie Drzewo Zosi, a potem powolutku będę dłubała resztę.
     
  12. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Ja swoje misje dłubię tak powoli że nie nadążam za nowymi ale się cieszę, bo jest co robić :)
     
  13. mahartka

    mahartka Baron forum

    udało się pierwszą misję hodowlaną zakończyć.. xDxD:cry::cry:xDxD ryby odeszły w niepamięć ;) powoli do przodu ale jednak idzie.. a już traciłam nadzieję ;)
     
  14. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    W końcu stodoła wyczyszczona:)
    [​IMG]
    tylko teraz gdzie mam udać się po tą super nagrodę?
     
  15. freska_kreska

    freska_kreska Hrabia forum

    o TUTAJ :)

    • Jeśli Gracz wykona wszystkie misje dostępne w Spółdzielni, powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy Pomocy technicznej. Jakie warunki musi spełniać zgłoszenie? W treści prosimy napisać, że sprawa dotyczy Konkursu "Misje w Spółdzielni" oraz wybrać nagrodę. Może nią być dowolne jajo lub zestaw wszystkich pomocników na 30 dni.
     
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    31.03.2023- 5

    farma - 4
    wyspa - 1

    powoli do przodu :)
     
  17. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    W marcu zrobione 2 misje .

    [​IMG]

    Zostało :

    [​IMG]

    Jako leniwiec krzaczasty nie robię eventu, odczuwam bliską więź z pomysłem konkursu
    na Leniwca Wspaniałego ale mentalnie jestem zablokowany aby wejść na stronę.
    Ledwie mogę się przemóc w swoim lenistwie aby Was serdecznie pozdrowić ;).
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    W marcu 2023 nie zrobiłam ani jednej misji:)
    pojawiły się kolejne do zrobienia:)
    Farma 3
    Wyspa 2
    Jak widać sadzonki i zagrody pomimo wielu starań nie przybywają więc poczekam aż dotrą normalną drogą a nie przez zakup,pozdrawiam xDxDxD
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem który to z rzędu miesiąc zaczynam tym stanem spółdzielnixD
    misje 31.03..png
    W kwietniu raczej jej nie skończę, ale może w maju się uda?:music:
    Zagadkowym drzewkom/zagrodom nie potrafię się oprzeć (mimo wysiłkówxD), więc i misje z nimi kończę w miarę szybko. Gorzej z siewnymi, ale te też w końcu się poddają:)
     
  20. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Czy ja coś w ogóle podgoniłam z misjami? Idzie to mozolnie. 53 do zrobienia.

    farma - 14
    baha - 4 (przybyła 1)
    pełnia - 0
    hodowlane - 38 (kura zrobiona)