Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Normalnie szok.o_O
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja tylko przyniosłam Wam dobre wieści, ale tą kroplą drążącą skałę była BA_Czerwona, która wyrzucana drzwiami, niestrudzenie i niewzruszenie wracała oknem... Aż do skutku:D
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A to akurat chciałbym widzieć.:)
    Zwłaszcza powroty...:p
    xD:cry:xD
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Miło, że wywalczyliście nagrody dla tych co czyszczą solidnie stodoły z misji. Im się to zwyczajnie należy.
    Dziękuję Ba Czerwonej i Tobie Marion i całej ekipie :)

    Przy okazji..od pewnego czasu jestem pod wrażeniem poradników, są tłumaczone wręcz idealnie. Nie wiem kto się tym zajmuje( jedna osoba czy więcej). :) Jak przeglądam na zagranicznych forach poradniki i widzę tam błędy , jestem dumna z Naszej Ekipy :)
    Dziękuję :)
    Brawa dla Was :)
     
  5. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    To świetna wiadomość, tylko akurat w wakacje xD
    A ja się w lipcu obijałam i choć spółdzielnia była pusta, teraz znów jest 5 misji :cry:xD
    Cóż wakacje rządzą się swoimi prawami, najpierw morze, teraz jezioro, a spółdzielnia leży:p, ale za tydzień biorę się solidnie do roboty, tylko skąd ja wezmę te morsy ;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2022
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I po sprawie.:)
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Im bliżej zimy, tym o morsy będzie łatwiej :D
    Z wrażenia prawie zapomniałam o comiesięcznym raporcie:)

    Skończone w lipcu:
    misje_lipiec.png

    Aktualny stan spółdzielni:
    misje_stan.png
    Również liczę, że gdy chłodniej się zrobi, morsy zaczną szybciej się mnożyć:)
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To u mnie nie będzie ani jaja, ani pomocników.:oops:
     
  9. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Jajo może by się przydało, ale z zaległościami w hodowlanych nie mam szans. A na pomocnikach mi nie zależy, mam kuponów na ponad 1.5 roku na przód..... :p
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mało tutaj piszę, ale kilka osób widziało moje posty i wie jak podchodzę do misji.:)
    Wybieram tylko to co jest mi aktualnie potrzebne i jestem daleka od płaczu z powodu tego, że nagrody nie dostanę.:p
    No, ale jeszcze niczego nie przekreślam . . .
    * * *
    Natomiast graczy, którzy mają misje zrobione podziwiam za pracowitość. Nie ma nic za darmo, gdziekolwiek by pracowali.:)
     
  11. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    No i gitara. Przecież ja również nie płaczę. Hodowlanych na pewno nie zrobię, bo wsad potrzebnej SP i ziwerza nie rekompensują nagrody cząstkowe. Robię inne misje raczej na bieżąco, a oaza miłości tylko podczas eventów i przy takiej okazji któraś z misji dobiegnie końca. Zgadzam się z Tobą - pełen szacunek i podziw dla wszystkich, którzy ukończyli i mają wiatr w Spółdzielni. Gratuluję z całego krokodylowego serducha :):)
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No cóż, lato, urlop, w związku z czym Nieapetyczne rośliny wciąż w spółdzielni ale coraz bliżej końca, może w sierpniu uda się zakończyć, tym bardziej, że jest motywacja. Zostaną wtedy tylko misje, które dochodzą z tajemniczymi drzewkami i zagrodami, bo nowych z Bahamy nie liczę, bo zrobią się szybko. Tak więc do pracy Rodacy! ;)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2022
  13. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    [​IMG]
    Jeszcze tylko, dwie ostatnie wpłaty i spółdzielnia będzie pusta.
    [​IMG]
     
  14. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Ciekawe co dalej ;).

    [​IMG]

    Serdeczne pozdrowienia z malowniczego Biecza małopolskiego :).

    [​IMG]
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Gratulacje ukończonych misji, u mnie jeszcze sporo pracy wymagają.

    A Biecz kojarzy mi się ze Szkołą katów.
     
  16. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Szkoła katów w Bieczu to legenda związana ze szkoleniem pomocników. rakarzy, drabów i.t.p..

    [​IMG]

    Oto mistrz świętej sprawiedliwości przed wejściem do Turmy ( lochu więziennego ) w wieży ratuszowej w Bieczu.

    Oddam do jego dyspozycji winnego za brak przywileju wyboru jaja farmerskiego ;).
     
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    08.08.2022 - 4
    po zdobyciu morsów w sezonie, opryskiwacze poszły w ruch i misje ze zwierzakami odeszły w zapomnienie.
    pozostały zamki z piasku i 3 hodowlane - czekam na hodowlę za 1 SP to może coś się uda dokończyć :p chociaż brakuje mi po dwa a nawet trzy /papugi/ najwyższych kolorusów
     
  18. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Witaj, ja mam wszystkie misje skończone, jeżeli jesteś na Targu 12, to mógłbym Ci wystawić kilka kolorowych papug.
     
    izabell2468, ewanta oraz bacowa70 lubią to.
  19. ewanta

    ewanta Komandor forum

    niestety mam targ 20 :cry: ale dziękuję bardzo za propozycje :inlove:

    od pewnego czasu zbieram kasę na ewentualne zakupy na targu -codziennie szukam ofert - ostatnio trafiłam na prawdziwą perełkę : latającego żółwia za ciut ponad 200 tys. :p
     
    izabell2468 i BiałyTrabant lubią to.
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie wszystkie misje hodowlane pokończone. Zostały tylko Zamki z piasku.
    Za to siewne i czasówki chyba zrobię w momencie osiągnięcia 300 na farmie xD
     
    ewanta, izabell2468 oraz -norbijas- lubią to.