Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w dalszym ciagu niczego nie rozumiesz..
    w dobie gonitwy za pd oraz masy eventow mistrzostwem swiata jest czyszczenie stodoly na biezaco wraz z zdobywaniem poziomow i to powinno byc nagradzane i to nie jednym itemem a kilkoma i to do wyboru...a nie jawne popieranie multi
     
    olgs3, izabell2468 oraz gretag lubią to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Powiem szczerze, że guzik mnie obchodzą czyjeś multi. Jak jedni dostają nagrody od lat to dlaczego drudzy mają nie dostać?
    Ostatni raz zwróciłam się do Ekipy o odpowiedź i więcej tego nie zrobię.
     
  3. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Nierozgarnięta to ja jestem.
    Jeżeli boczne konto daje profity, a ich uzyskanie nie wymaga wysiłku (np. piccolo w pakiecie przeprosinowym, neony w prezencie czy nagrody za eventowe "darmowe wejściówki") to jest to ok, sprawiedliwe i ... strategicznie genialne.
    Ale jeżeli na bocznych trzeba coś zrobić - np nasiać do misji (często kupić pomocników i inne dobra) to już jest to be...
    Chyba to nie o boczne chodzi. :)
    Nie mam zamiaru robić misji - i to nie dlatego, że gonie za PD (jeżeli już to w przeciwnym kierunku - uciekam jak najdalej :p)
    Jestem na takie zabawy za leniwa, zresztą moim zdaniem nie warto, ale skoro jedni dostają to wszyscy powinni dostać.
    Gdzie jak gdzie, ale tutaj sobie zasłużyli.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tego nie powiedzialem;)

    emotka niczego nie przyslonisz...
    pojscie w boczne to zwykle lenistwo i latwizna...
    natomiast realizacja na jednej farmie swiadczy o genialnosci danego usera i to powinno byc sowicie nagradzane
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2022
    ewanta, olgs3 oraz izabell2468 lubią to.
  5. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    To była emotka wzmacniająca a nie ukrywająca.
    Ilu multi się nie ma, trudno jest "czyścić się" ze wszystkich misji.
    I tylko nieliczni są do tego zdolni. I to tutaj byłby problem, prawda?

    To skasuj boczne konta.
    Jak możesz krytykować coś co sam robisz i tego nie ukrywasz?
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Norbi, łatwizna?
    Mam itemy z tej łatwizny, wiesz ile mnie to lenistwo kosztowało?
    Przygotowania - miesiąc po godzince dziennie.
    Jak były dni sąsiada, to 4 dni, po bite 8h roboty.
    Zbieranie pucharów, otwieranie skrzynek i robienie sałaty w restauracji.
    Jeśli wg Ciebie to łatwizna i lenistwo, to co nimi nie jest?
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mowiac o latwiznie mialem na mysli realizacje misji poprzez boczne..doskonale wiesz ,ze pociagniecie farmy do 200 lvlu nie wymaga zbyt wielu nakladow w postaci itemow..tak samo jak otwarcie sobie wszystkich komnat na wyspie(2 farmy;))..pykasz to przeciez piorami
    majac na glownej same itemy to tak faktycznie nie ma co na niej robic ..wiec jest czas na normalna prace na bocznej....
     
    ewanta, olgs3 oraz izabell2468 lubią to.
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A co to za różnica, czy boki dla itemów czy dla misji?
    Tak czy inaczej trzeba je obrobić, same się nie zrobią.
    Ja tu dalej nie widzę łatwizny i lenistwa.
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak trzeba je obrobic bo samo sie nie zrobi..tylko ,ze sprobuj to samo zrobic na jednej tzn.pogodzic poziomy,eventy i misje
    i tacy userzy powinni byc nagradzani
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    BP udostępniło interakcje między kontami.
    Dlaczego tego nie wykorzystywać?
    Jeśli mam czas i chęć obrabiać drugą farmę, to dlaczego nie ma mi to przynosić profitów?
    Jeden wywali floreny na 5 magazynów, żeby więcej kurczaków hodować, drugi założy konto i tam będzie je hodował, po czym przerzucał.
    Finalnie obaj będą mieli tę samą ilość kurczaków, tylko zdobytą innymi drogami, obiema legalnymi.
    Ten co zrobił misję kurczakami z magazynów z jednej farmy zasługuje na nagrodę, a ten co je zbierał na bocznej już nie?
    Tak właściwie, to o czym my gadamy, przecież każdy towar do misji można na targu kupić.
    Nie trzeba samemu produkować.
    Nich BP zablokuje możliwość robienia misji kupnym towarem i będzie git.
    Wtedy będzie sprawiedliwie.
    Zasiałeś, obrobiłeś, zebrałeś - masz.
    Pasowało by?
    Jeszcze dla "większej sprawiedliwości" dodałbym wpłacanie do misji towaru z pól typu "specjalnej troski", żeby wszyscy mieli te same szanse.
    Zero bonusów.
    Ciekawe kto by wtedy miał spółdzielnię wyczyszczoną?
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rysiu niby masz racje...tylko przyklad z kurczakiem akurat tutaj nie pasuje... i ty dobrze wiesz o jakich misjach mowie...
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Aj, kurczak, badyl, co za różnica.
    Tak czy inaczej trzeba się narobić.
    Czy na jednej farmie, czy na drugiej.
    Zresztą tu chodziło o to, że za tę samą pracę (wyczyszczenie misji), jedni farmerzy mają dodatkową nagrodę, inni jej nie mają.
    Greta kiedyś o to dopytywała.
    Węgierska ekipa mogła taki profit załatwić swoim farmerom.
    Dlaczego nasi nie mogą tego samego załatwić nam?
    Pytanie gdzieś ugrzęzło, pozostało bez odpowiedzi.
    Wyjechałeś z multi i rozmyłeś temat.
    Myślę, że wystarczy tych dywagacji, bo nie o multi w pytaniu Grety chodziło.
     
  13. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Czyli, że jak, jesteśmy 'traktowani' bez mydła?? BP musi traktować wszystkich jednakowo!!
    Też bym chciał jeżyka! Moje zadania są daleko w polu, ale miałbym motywacje by je ukończyć!
    Ogromne gratulacje dla wszystkich którzy mają pustą spółdzielnię

    To czy spółdzielnia jest zamknięta z 1 czy z 5 farmami to nie aż tak ważne- bo tak czy siak trzeba się natyrać
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rysiu na Pt brak czasu a co boze na wiecej
     
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie zgodzę się z tobą Rysiu ,ja oram na 1 farmie i misje mam pokończone , oprócz tych co weszły w tym miesiącu.
    Powiem że naprawdę musiałam się napocić by je zrobić wbijać poziomy i szykować się do dożynek.
    Jednak Greci nie o to chodziło i widać jak nasza ekipa nas traktuję , skoro nie mają do tej pory żadnej wiadomości.
     
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    31.07 -10
    farma - 3
    wyspa - 3
    hodowlane - 3
    pełnia - 1

    dwie z farmy i dwie z wyspy są już na finiszu, pozostaną zamki z piasku i syrenka /brak morsów/ , w strefie pełni do ukończenia misji szopy i potwory brakuje ponad 500 kałamarnic - jedna pełnia chyba nie wystarczy, a z hodowlanych bobry, myszy i papugi.
     
  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    U mnie do dokończenia:
    Syrenka (na razie 91% wykonane) i Pirackie zawody (wykonane 86%). Oraz 22 hodowlane, do których nie mam natchnienia..... , a ponadto nagrody nie są adekwatne do wsadu :p
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Lipiec był pracowity zakończyłam:
    Ostatni jednorożec
    Łapac złodzieja
    Nowe hobby
    Oto kręgodrzewo
    Pajęczy złobek
    Szopy i potwory
    Ćwiczenia pożarowe
    Pirackie zawody

    Zostały do zrobienia trzy misje
    Znalezisko życia z bahamy oraz Syrenka i Egzamin z alchemii na farmie:)
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No cóż... Nie doceniacie nas... Udało się wywalczyć jednorazową nagrodę za zakończenie wszystkich misji w spółdzielni ("wyczyszczenie jej") i to nie tylko w ramach naszej, polskiej społeczności, ale dla wszystkich:) Szczegóły poznacie wkrótce, mogę tylko zdradzić, że nagrodą będzie wg wyboru danego Gracza: jajo farmerskie lub wszyscy pomocnicy na 1 miesiąc:)
    Zabierajcie się więc do pracy:D
     
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Wspaniale - brawo Wy - teraz wszyscy będą mieć motywację ;) Ja mam wprawdzie jeszcze bardzo dużo misji (głównie siewne i hodowlane), ale dłubię je powolutku i ...kiedyś może też uda mi się zakończyć wszystkie, najgorsze to, że kiedyś będę musiała przymierzyć się i zrobić wszystkie czasowe - nie cierpię ich:wuerg:, ale czegóż się nie robi dla fajnej nagrody :music: