Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    ja wykańczam (albo one mnie...) Niezapominajki ;) ostatnie 7500 sztuk pomarańczowego fiołka

    potem zostanie mi już tylko 35 hodowlanych zrobionych w 86%, w każdym brakuje po kilka sztuk jakiegoś zwierza

    powoli do przodu :)
     
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Wreszcie cel osiągnięty, przez kilka dni będę podziwiać pustą spółdzielnie
    [​IMG]
    Szkoda, że okoliczności sprawiły, że trudno mi się cieszyć tym widokiem.
     
  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    Gratuluję i .... zazdroszczę :p
     
  4. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Trochę kombinacji i po ptakach ,a raczej po morsie - mission accomplished ( misja zakończona ) :p.

    [​IMG]

    Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego Biecza małopolskiego :).

    [​IMG]
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    30.06- 7
    farma - 2 /brak sosny kolczastej i zagrody dla morsów/
    wyspa - 1 /zamki z piasku/
    hodowlane - 4 :p
     
  6. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    a skąd brać te nowe rośliny do misji:(:(:( pełni
    przepraszam już mam:p
     
    gretag i marmlada lubią to.
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    W czerwcu zakończyłam zamieszanie w dżungli i Muzeum reszta wisi
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Nieapetyczne rośliny powinny w lipcu pójść w zapomnienie i zostaną tylko misje z tajemniczych sadzonek i zagród, misje pełniowe mam zamiar zakończyć podczas obecnej pełni, a nóż się uda ;).
    Podsumowując, czerwiec kończę z 6 misjami (niestety tendencja wzrostowa w stosunku do końca maja..) :)
    [​IMG]
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Szybki raport:)
    W czerwcu skończyłam tylko Muzeum (to akurat nie było trudne;)), a reszta sobie jest:
    misje_czerwiec.png

    Myślę, że Syrenka zamieszka w mojej spółdzielni na dłużej, a misjom pełniowym chyba w niedzielę się mocniej przyjrzę, uruchamiając tyle wzmacniaczy, ile będzie potrzebne:)
     
  10. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Misje pełniowe zaliczone.

    [​IMG]
     
  11. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Tym razem poprzeczka nie była zawieszona zbyt wysoko ;).

    [​IMG]

    Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego Biecza małopolskiego :)

    [​IMG]
     
  12. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    No wy to macie ladnie. Ja jak wrocilam do farmy to duzo misji nie bylo zaczetych a pelnia nie odblokowana.
    Powoli odblokowuje rzeczy. Najwiecej mi idzie czasu na odblokowanie hodowli wron-wg lvl kazdy ma, ale nie ja, wiec pracuje na to teraz :) Chyba jeszcze sie teraz nie uda, ale juz blisko. Misji pelniowych troche mam zrobionych. Niektore inne powoli robie. Nowych pelniowych nie ruszam, nie mam roslin na drzewo a bardzo chce miec wrony w oazie.
     
  13. kamder

    kamder Hrabia forum

    Misje pełniowe stały się przeszłością :)
    [​IMG]
    Zostało mi tylko 10 misji do zrobienia, które trochę pobędą w spółdzielni na jakiś czas ;).
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Podziwiam tych graczy, którzy mają wszystkie misje ukończone :) Brawo Farmerzy!

    Dawno temu zapytałam Ekipę czy Nasi Farmerzy, którzy ukończyli wszystkie misje nie powinni dostawać nagród jak węgierscy? Podobno informacja poszła do BP i cisza.
    Powiem szczerze, że to wielka niesprawiedliwość w grze.
    Węgierski farmer po ukończeniu misji zgłasza w odpowiednim temacie i prosi o dowolny item lub jajo farmerskie. W tym samym dniu wybraną nagrodę ma dopisaną do konta.
    Gra forum - Król Kręgu Rolników | Farmerama PL

    Czy nadal nie ma odpowiedzi z BP? Czy nie można powtórnie zapytać?
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2022
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiesz Greciu temat bardzo sliski jest;)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dlaczego śliski? Dlatego, że jajo jeża można również dostać?
    Jeśli ma być sprawiedliwość to niech będzie. Ja nigdy nie będę miała wszystkich misji ukończonych ale dlaczego Ci co już to zrobili mają być gorsi od graczy z innego kraju?
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wiesz tu nie chodzi o nagrode..tylko o sposob jaki te misje zostaly zrobione..przynajmniej w wiekszosci;)
     
    izabell2468, kacper_07 oraz gretag lubią to.
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Norbi, wybacz ale ja nie jestem rozgarnięta :p Pisz jaśniej :)
    Uważasz, że Naszym graczom nie należą się takie nagrody?
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiesz przeciez doskonale,ze wiekszosc Wegrow jak i rowniez innych nacji bez wsparcia w postaci bocznych farm nie bylaby w stanie zrobic wszystkich misji..taka nagrode powinny dostac tylko i wylacznie osoby,ktore faktycznie wszystko zrobily na jednej farmie..bo sobie na to naprawde zasluzyly..8)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Teraz każdy może mieć bocznych kont dowolną ilość więc w czym rzecz.
    Norbi, nie można tak żeby jedni gracze mieli więcej od drugich. Sprawiedliwość to sprawiedliwość a Nasza Ekipa powinna dbać o dobro Naszych graczy. Ile lat temu pisałam o tym w pytaniach i Ba Czerwona odpisała, że zgłoszone do BP a do tej pory nie ma odpowiedzi.
    Pamiętasz jak było z kwiatkiem po zdobyciu 200 poziomu? Gdyby nie estorka i ja to by nikt tego itemu do tej pory nie dostał tylko węgierscy gracze..a tak to w każdym kraju obecnie dostają.
    Niby to tylko kwiatek/ozdoba ale miło go dostać.