Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    elou
    u mnie zostało 17 misji do zrobienia
    [​IMG]
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    JohnLock - odpowiedniejszym miejscem do tego typu ogłoszeń będzie wątek Targ - analizy, dyskusje. Tam na pewno zagląda więcej osób zainteresowanych tym, co na targach słychać, co jest poszukiwane itp.
    Tutaj Twój post usuwam.
     
  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    misje do zrobienia:

    01.05.2018 - 105
    10.07.2018 - 95
    09.08.2018 - 85 w tym 34 hodowlane8)

    idę jak burza xDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 9 sierpnia 2018
  4. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    W lipcu było 85.
    Dziś jest 82 :) idę powoli:)
    Jeszcze żadnej hodowlanej nie skończyłam, ale jestem już bardzo blisko :) tylko targ jakiś pusty...
     
    magdusia668, dotikampo oraz ania1713 lubią to.
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    Mi zostało 133 misji do wykonania. Wiem, dużo... ale gram od końca maja 2018r.
     
    magdusia668, tigre oraz yen10 lubią to.
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A ja się dziwię, czemu mi powiadomienie przyszło, a tu nowy miesiąc - jakoś zapomniałam :p

    Na dziś zostało 68 ( w sierpniu było 70), więc też idę powoli :) ale w sierpniu doszły 2 misje, a w lipcu jedna.
    Także Twoje 2 odhaczone, to tak naprawdę 5 odhaczonych misji ;)


    Jeszcze 145 trufli i stolik dla gwiazd przestanie być tak gwiazdorski i zacznie zbierać kurz
     
    magdusia668, dotikampo oraz yen10 lubią to.
  7. matthero

    matthero Weteran forum

    Ja się cieszę, bo parę dni temu w końcu udało mi się odblokować ostatni obszar w Kryształowym Wodospadzie. W końcu pozbyłem się tych zarośli i kosiarka nie będzie już potrzebna! xD
     
    magdusia668 i miwi45 lubią to.
  8. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    Mój stolik potrzebuje od groma trufli, te produktowe misje bardzo lubię choć długo się robią :D
     
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    A faktycznie:D Przyszedł czas na comiesięczne podsumowanie postępów (?) w walce z misjami:music: Niestety, stoję w miejscu... Na początku sierpnia było 62 misje do zrobienia, dziś - nadal 62... Trzy są na wykończeniu, ale pewnie z tyleż dojdzie we wrześniu...

    Końcówki hodowlanych też wiszą, ale te raczej długo powiszą, bo na targu niektórych kolorusów już parę lat nie widziałam...
     
    magdusia668, miwi45 oraz ania1713 lubią to.
  10. matthero

    matthero Weteran forum

    to się musisz bardziej postarać i więcej czasu poświęcić grze... kolega wyżej ma mniejszy poziom, a brakuje mu tylko 17...
     
  11. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Przeszłam na 154 lwl i mam do zrabienia nową misję,w ostatnim zadaniu tj 6 trzeba oddać ponad 200 000 lilii która rośnie 10 godz.tu juz chyba przegieli za marne nagrody.
     
    magdusia668 lubi to.
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jakie marne, zobacz: 12,3 mln SG i 33 mln PD. ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2018
    yen10, magdusia668 oraz [Zosia] lubią to.
  13. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ostatnia prosta do smoka, dzięcioł zgarnięty wcześniej:music:

    [​IMG]

    Trzeba nad jakimś nowym celem pomyśleć...:D
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Wow, to w tym momencie Twoje "stanie w miejscu" tak naprawdę jest postępem ;)
     
  15. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    "Smocza" misja to póki co Mount Everest zadań w spółdzielni. Czuję jednak, że BP nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa...:music:
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    To ja nawet nie stoję na Gubałówce xD:p Najpierw muszę doczłapać do stóp Mount Everest - chyba na Świętego Nigdy ;)
     
  17. Rhodesia

    Rhodesia Młodszy ekspert

    Może jak ja się podzielę, ile mam do zrobienia, to jakimś cudem zacznę coś w tym działać. Muszę się przyznać iż od samego początku jakoś ignorowałam robienie misji, ostatnio zabrałam się za jakiekolwiek. Dużo udało mi się ukończyć, ale co chwile dochodzą nowe. Wcale nie mam wysokiego levelu, ale niektóre wydają mi się nie-do-zrobienia.

    Level 90, zadań do wykonania 157... W tym kilka na ostaniej prostej. Również jak większość, hodowlane stoją i kwiczą.

    Jakieś rady na motywację? :)
     
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    to i ja się ujawnię :p jakoś nie mam serca do czasówek i ciągle je odkładam ... może kiedyś je zrobię. 195 ukończonych i 78 rozgrzebanych :cry:
     
    dotikampo i ania1713 lubią to.
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    musisz mieć jeden główny cel i do niego konsekwentnie dążyć, jak się robi miliard rzeczy na raz to ciężko poogarniać wszystko

    zjedz rajską girladę to wtedy z wszystkich kwiatów w tym lili będziesz mieć 5 sztuk z małego pola, co prawda zablokuje to użycie cmj czy dżemu z dyni
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2018
    magdusia668 lubi to.
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Czasówki fajnie się robi jak jest bonus z koła ;) Tylko trzeba wtedy pamiętać o czasówkach. Ja też za nimi nie przepadałam, ale jak już się wyleczyłam ze sklerozy, to dzięki bonusom udało mi się je zrobić.
     
    dotikampo, magdusia668 oraz miwi45 lubią to.