Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    Grudzień - 72 misje do zrobienia.
     
  2. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Grudzień:
    Farma-27
    Wyspa-2
    Pełnia-1
    Kluczyk-21
    Hodowla-27
    Łącznie-78
    Jest co robić cały przyszły RokxD
     
  3. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Dzisiaj ukończyłam trzy misje hodowlane, hurraa :DxD:music: To są moje pierwsze ukończone misje hodowlane od początku gry:pxD. Nareszcie i bardzo się cieszę :music::D
     
  4. Viper2001

    Viper2001 Czeladnik forum

    witam u mnie w spoldzielni nie dopisoje nagod zzrobionej misji
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    31.12.2020 - pozostało 35, w tym:
    farma - 8
    wyspa - 1 - "zamki z piasku"
    hodowlane - 26
    kluczyk - 0
    pełnia - 0

    plan na 2020 zrealizowany /poniżej 40/ :inlove:
    w 2021 chciałabym trochę hodowlanych się pozbyć - może zejść poniżej 15 :p, ale ....... nie wiem czy uda mi się grać na unity:cry:
     
  6. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Podsumowanie tego roku:
    - doczłapałam się do 200 poziomu,
    - misje z kluczykiem i pełnią na zero,
    - no niestety za hodowlane to ja się chyba nigdy nie wezmę, jakoś przetracę zawsze SP, nie wychodzą mi klonowania. Chociaż wszystkie misje hodowlane mam ponad 50 % i kilka 90 % ale to chyba marne wytłumaczenie,
    - taaaak tak floreny dawno przetraciłam na kombajn :) mam lenia i muszę mieć kombajn a na unity to już nie da rady inaczej farmy ogarnąć.

    12.2018 - 71
    12.2019 - 52
    31.12.2020 - 48 misji

    Celu na 2021 nie mam, bo strasznie męczy mnie unity. Wiadomo błędy prędzej czy później ktoś naprawi, coś ulepszy. Gra chodzi, komp daje radę tylko wszystko jest inne, jakoś nie mogę się przekonać.
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a moje roczne postępy wyglądają tak:

    31.12.2017 - 111
    31.12.2018 - 65
    31.12.2019 - 54
    31.12.2020 - 35

    a co do hodowlanych to ciągle planuję zbierać SG i zarabiać na targu a potem kupować wyższe kolorusy i dopiero klonować, ale te sianogrosze ciągle gdzieś uciekają :p
     
  8. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    W 1 dniu Nowego Roku mam do zrobienia 86 misji:
    Farma - 27(kilka mam zamiar dokończyć w tym miesiącu;)
    Wyspa - 2 (zamki z piasku-czas się brać za cyrkowe i sułtanyxD oraz pielgrzany-jak się trafią w evencie;)
    Kluczyk - 21-chyba czas je pogonić troszkęxD
    Pełnia - 1(głodny dąb - oj potwornie głodny na te nowe owocexD ale już tylko 9% zostało to zdążę;)
    Hodowlane - 35 ...hmm to mój maleńki koszmarek nadalxD ale i na nie przyjdzie wkrótce czas;) - oby tylko gra działała jak trzeba:)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wahałam się, wahałam, ale gdzieś w połowie miesiąca jednak nacisnęłam na gaz i wyczyściłam spółdzielnię do zera:)

    Skończone w grudniu:
    misje_zakończone.png

    Aktualny stan spółdzielni:
    misje_stan.PNG

    Niby fajnie, ale dziwnie... Nie mam co robić, jakieś braki roślinek i zwierzaków w stodole uzupełniam, ale głównie pałętam się po farmie bez celu. Właśnie, Nowy Rok, a ja nie mam żadnego farmerskiego celu:cry:
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Pięknie :inlove::inlove: Gratuluje :)
    Ja zrobiłam mały kroczek do przodu, ale obawiam się, że do osiągnięcia takiego stanu cały nowiutki rok mi nie wystarczy xD:p

    W grudniu było 30,
    dziś jest 27 i sporo siania mnie czeka ;)
     
  11. iza_79

    iza_79 Książę forum

    zaczynam także zabawę w statystyki - 55 na tą chwilę w tym aż 30 hodowlanych :cry:
     
  12. kamder

    kamder Hrabia forum

    U mnie na nowy rok jest do zrobienia 102 misji, z czego 32 to hodowlane :cry:. Jak na mój poziom to jest trochę tragedia :(.
    Również sporo zadań mam do zrobienia z roślinami, ale mam nadzieje, że uda się je załatwić towarami z koszyka.
     
  13. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Wątek misji w spółdzielni tak? hmm mam 220 poziom a od dobrych paru lat nie byłem w spółdzielni xD zakończyłem jeszcze na poziome bobrów i drewna, później te ilości i nowości za dużo tego i koniec ani palcem nie kiwnięte xD da się żyć :D
     
  14. ewanta

    ewanta Komandor forum

    gratulacje !!
    ja to się boję, że jak zrobię wszystkie misje to stracę chęć do gry :p dlatego tak powolutku robię xD
     
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie udało się zostało 30,ale jest i tak dobrze.
    W tym roku planuję zejść poniżej 20,zostały same hodowlane.
    Dużo zdrowia życzę.
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nie martw się, zaraz dołożą ;) gratulacje :)
    W styczniu do zrobienia: 22 (wszystkich na moim poziomie 385)
    zrobionych: 363
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gratulacje,jak to nie ma celu ?Cele trzeba nowe wytyczyć:)


    Mnie udało się w grudniu zrobić dwie:)Głodny dąb i Energetyczna tynktura zostały dwie siewne ,reszta to niestety wiecznei leżąca hodowla ,ale będę miała cel na Nowy 2021 rokxDxDxD
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie.:) Gratuluję.:)
    Misje traktuję po macoszemu, jak coś potrzebne z nagród to wyciągnę, jak się nudzę to coś tam pchnę do przodu, więc obstawiam tyły misyjne. Na początek 2021 mam do zrobienia tylko 193. Kto ma więcej?:pxD
     
  19. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Witajcie
    Ja misje traktuję wybiórczo i zostało do zrobienia około 214
    Więc kto da więcej ?
     
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja dam mniej, ale też dużo - 101:music::D Ale cieszę się, bo mam co robić oprócz eventów :pxD