Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Miesiąc temu 54 teraz 56 tendencja wzrostowa.
    Pażdziernik myślę że zakończę w malejącej.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Specjalistką od szybkiego kończenia misji z pewnością nie jestem. Z niektórymi hodowlanymi zmagam się już 7 lat xD Z kolei misje inne niż hodowlane robię tylko na bazie tego, co sama wyhoduję - nie korzystam z targu ani czerwonego koszyczka - tak więc z nimi też "trochę" schodzi...

    Myślę jednak, że najlepiej wybrać sobie kilka misji, które z jakichś tam powodów Ci się podobają (mają ciekawsze nagrody, albo są dość łatwe bo np. towar do nich jest tani na rynku), oznaczyć je jako "ulubione" i na nich się skupić. Gdy z jakąś się uporasz, dorzucasz do "ulubionych" kolejną.
     
  3. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Hodowlanych już nie ruszam od dawien dawna, bo są dla mnie mega ciężkie do zrobienia, a realnej kasy nie wydaje ot tak po prostu :)

    Właśnie tak obecnie robię - mam parę ulubionych i spokojnie je kończę i właśnie na ich miejsce później biorę inne i widzę, że jednak dobrze zrobiłam ;)
    Dziękuję i będę w takim razie działała tak jak do tej pory, bo widać, żadną magią tego nie przyspieszę xD
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    milencia_em, mamy wielu Graczy , którzy z misjami radzą radzą sobie szybko i efektywnie:D Mam nadzieję, że zechcą się tutaj podzielić swoimi sposobami na walkę z tą hydrąxD Ja... no cóż ja... Ja lubię sobie niespiesznie podłubać:D
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja też ekspertką nie jestem : moja misja "niezapominajka" ciągnie się już z pół roku i jeszcze ponad 140 tys zielska do wysiania:cry:
    czasami kupuje rośliny w koszyczku, ale to jak mi się przypomni i mam trochę kasy...
    robię tak jak MOD_Marion-mam parę ulubionych i te robię. reszta czeka na swoja kolej. a hodowlane czekają na cud xD
     
  6. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    To niewątpliwie nowe doświadczenie skończyć jednoczasowo 3 misje :)

    [​IMG]

    Pozdrawiam . Zostało jeszcze 29 misji hodowlanych >:(.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 października 2019
  7. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    hodowlane to porażka bo paszy brak u mnie też misję stoją dłuuuuuuuugo się zalicza zwłaszcza te z sianiem roślin może gdyby eventy nie były z rośliną eventową tylko samą wypadajką dało by radę
     
  8. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Hodowlane i u mnie "leżą" i czekają na cudxD-mam ich do zrobienia aż 33:p
    Do tego :
    23-specjalne
    22-warsztacik(obecnie nad nimi pracuję)
    17-zwykłe(głównie siewne już z "wyższej" półki) - te muszą zaczekać na moje natchnienie do sianiaxD
    4-zagadkowe zagrody
    4-zagadkowe drzewa
    3-Bahama
    3-pełniowe(2 mam nadzieję skończyć w tym miesiącu bo już wykonane 72% i 46%) a 1 dziewicza albo zostanie albo i ruszę z nią również
    Gdyby nie te hodowlane to całkiem zadowalający mnie wynik jak na ten czas-tylko albo aż!-76 sztuk do zrobienia;)
    Zatem gumisie na nóżki i...do roboty farmerko:)xD
     
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Misje robię, jedne szybko inne wolniej.
    Długa pełnia mnie zmobilizowała, wygrzebałam jakieś starocia i już wszystko prawie na ukończeniu:)
    Hodowlane to ne moja bajka, poczekają sobie jeszcze długo.
    Cieszę się, że te mroczne już prawie mam skończone :)
    Jakieś drobiazgi zostały, ale za 2 dni po temacie :)
     
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ja właśnie ogarniam błotny serwis sprzątający, itemy na pnącze już są teraz robię żarówki w warsztaciku świetlików :D
    pozostałe niepełniowe podziubane potrochu :D ale nie wiem czy nie dokończyć całości grzybowego lasu, kocich elfów tam już nie potrzeba :D a roślinki dość szybko rosną :D

    wiem że była jakaś misja z dużą ilością kocich elfów ale niepamiętam nazwy :)
     
  11. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Podpowiem - odkryj najpierw grzybowy las :)
    Potem siejesz na maxa wszystko co potrzebne i same misje się robią .
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    grzybowy już mam cały odkryty, jedynie myślałem czy by nie zrobić w całości wszystkich jego misji :D ale najpierw zdobędę zagrodę owiec zombie, przed chwilą posiałem uszaki :D
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jest :D Prawie 1,5 roku ganiania po łąkach w piątek i świątek... Wykorzystywanie każdej luki między eventami... Walka z Niechciejem... I w końcu ostatnia misja z serii 200+ czyli "Pracowite motyle" przeszła do historii...
    misje.PNG
    Z siewnych zostało "tylko" tyle... Inna sprawa, że po Niezapominajce" już nic mi nie strasznexD:cry:
    misje2.PNG
     
  14. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gratuleczki:)
    Czyli przede mną minimum 2 lata sianiaxDxDxD
    Jednak od wczoraj podgoniłam i kolejne 2 misje zagadkowych zakończone-1 drzewek i 1 zagród:)
     
  15. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    09.19r. - 101
    10.19r. - 105

    Przy moim kryzysie farmowym nie spodziewałam się spadku liczby misji. Zobaczymy za miesiąc :)
     
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    witajcie ;)
    Tak Was czytam, że aż policzyłam z ciekawości ile mi zostało misji do zrobienia i wyszło 56.
    Tylko, że są misje, których nie mam zamiaru w ogóle robić, no chyba, że jakimś cudem wyjdę na zero i z braku laku machnę te w ogóle nieopłacalne, ale to raczej niemożliwe xD.
    Dwie nowe misje szybko pójdą.
    Mam już 3 zagrody ogarów i większość zrobioną. Wykorzystuje moje zapasy +2 do pełni (mam jeszcze 6 takich bonusów), bo mam wolne w pracy, a potem nie będzie kiedy tego zużyć w moim przypadku.


    Najbardziej nie mogę się zmusić do tej "Arki Noego" :p Niby proste i szybko wykonalne, ale jakoś mi się nie chce burzyć farmy dla takiej misji i takich nagród. Z tych starych została mi jeszcze "Brakula" też nieopłacalna, ale ruszyłam troszkę z racji, że wszystkie mroczne miałam odhaczone.
     
  17. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    ja też robię misje te starsze ale musiałam z nimi stanąć przez event jedna z drzewami dwie ze zwierzakami i hodowla kurek :p
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  18. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zostało mi do wysiania raptem 116651 sztuk pomarańczowego fiołka i misja "niezapominajka" przejdzie do historii :cry:xD:cry: to jakieś 70 zasiewów po 9 h = 630 godzin :wuerg::wuerg:

    wysiałam już ponad 200 tysięcy :eek::wuerg:
     
  19. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Jak to dobrze , że można połączyć event z misją :) ( środa )

    [​IMG]

    Jeszcze " tylko " 28 misji hodowlanych ;).

    Po dzisiejszym dniu :p ( czwartek )
    [​IMG]
    już " tylko " 27 misji hodowlanych xD.

    dziś też się udało ;) ( piątek )
    [​IMG]

    zostało 26 misji hodowlanych :D.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2019
  20. matthero

    matthero Weteran forum

    Kolejna misja hodowlana przeszła do przeszłości :)

    [​IMG]