Misja Wiosenne przyjęcie

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika xPiraniax, 29 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co sądzicie o tego typu misjach?

  1. Ciekawe zastosowanie rzemiosła, jestem na tak

    57,7%
  2. Jestem na tak, ale trzeba jeszcze popracować nad misją

    11,5%
  3. Nie podoba mi się misja, może inna tego typu

    3,8%
  4. Zupłenie zły pomysł

    26,9%
  1. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    WIOSENNE PRZYJĘCIE
    Od 70lvl
    Etapów 3
    I ETAP
    Czas uczcić przyjście wiosny balem na świezym powietrzu! Przyjdą pary z całej okolicy!
    To więcej chętnych na tańce niż przewidywano, pomóż przygotować poczęstunek, aby na pewno dla każdego starczyło.
    - 3 bułki , 1 dżem jabłkowy ( 2000SG , 5SN , 1Gwiazdka )
    - 5 bułek , 2 dżemy jabłkowe , 1 ciasto francuskie (5000SG , 10SN , 2Gwiazdki )
    - 7 bułek , 3 dżemy jabłkowe , 3 ciasta francuskie (10000SG , 15SN , 3Gwiazdki )
    II ETAP
    Jak się okazało przyjdzie również mnóstwo dzieci. Szykuje się bal roku. Dzieci uwielbiają łakocie więc zadbaj aby i one
    dobrze wspominały ten czas.
    - 3 galaretki delikatne , 2 muffinki truskawkowe ( 3SP , Skrzynka z narzędziami , 1Gwiazdka )
    - 5 galaretek delikatnych , 4 muffinki truskawkowe , 1 galaretka cukrowa ( 5SP , Skrzynka XL , 2Gwiazdki )
    - 7 galaretek delikanych , 6 muffinek truskawkowych , 2 galaretki cukrowe ( 8SP , 2 Skrzynki XL , 3Gwiazdki )
    III ETAP
    O nie! Kozica Stella odpowiedzialna za dekoracje się pochorowała. A co to za bal bez pieknych ozdób wokół. Czas
    ucieka więc dostarcz kwiaty jak najszybciej!
    - 3 stroiki wiosenne ( 5000TPD , 3Darmowe próby , 1Gwiazdka ) ,
    - 5 stroików wiosennych , 3 wiązanki ( 7000TPD , 1 Imprezowa wejściówka , 2Gwiazdki )
    - 7 stroików wiosennych , 5 wiązanek , 3 wieńce wiosenne (10000TPD , 2 Imprezowe wejściówki , 3Gwiazdki)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2017
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja zmienię tytuł wątku, żeby pasował do zawartości, a Ciebie poproszę o dodanie ankiety, żeby użytkownicy mogli ocenić Twój pomysł. Proszę, zrób to do jutra, do godz. 19:00
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ankieta została dodana, tak więc pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
     
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jestem na tak :) często rzemiosło z niższych poziomów wypada z koła i .. większość u mnie się kurzy :p bo nawet sprzedawać nie warto, a tak może byłby z tego jakiś pożytek ;) A może gdzieś by tak jeszcze różowe galaretki wcisnąć? :D bo mam ich ponad 150 i ciągle ich przybywa (pnącze) xD
     
  5. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    Hehe :) no właśnie o to chodzi że większości się nawet nie używa wiec moim zdaniem to ciekawe zastosowanie, ale jak widać po opiniach ludzie nie lubią nowych rzeczy :D Hehe jakby przeszło to by była misja i z galaretką :D Ale z tego co widzę nie przejdzie i dalej będzie się wszystko kurzyć :D ogólnie dziękuję za komentarz, bo opinie to łatwo kliknąć, ale uzasadnić to jak widać wszystkim ciężko :D
     
  6. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No nareszcie jakiś sensowny pomysł :D Jestem na tak. Nie uzywam produktów dla konkretnych roślin, czy zwierząt - za mało slotów. Wolę używać produktów od alchemika a ostatnio miksuję w SPA , to bardziej mi sie opłaca, a że często wygrywam na kole niepotrzebne produkty, to zebrało mi się ich trochę i własciwie nie ma co z nimi zrobić. Na targu ceny nie zachęcają do wystawiania, a nawet jak coś tam wystawię, to po tygodniu niektóre produkty i tak do mnie wracają. Przy takiej misji myślę ceny trochę poszłyby w góre:p:):D
     
    xPiraniax i ania1713 lubią to.
  7. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    Bede na tak ale pod warunkiem ze samemu trzeba zrobic produkty i je oddac zeby zaliczylo zadanie,macie zapasy wiec skoro nie potraficie ich wykorzystac to sprzedajcie ;)