Opinie Misja: gry

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 17 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pierwsza kolumna to nr zadania do wykonania, druga kolumna to nr zadania po zakończeniu którego lub których masz dostęp do tych pierwszych:

    zzz.png

    [​IMG]
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    No i po...piccolo wystawione i czekam na efekty;)
     
  4. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dostałam Wieczne poszukiwanie skarbów. Event zakończony. Powodzenia tym co się jeszcze męczą
     
  5. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Gratki Sąsiadko! Ja robię na piechotkę, więc jeszcze trochę będę się z tym eventem bawić 8). Szacuję, że jestem już grubo za połową, więc teraz z górki :)
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event skonczony,jutro rano odpalę pnacze,piccolo na razie czeka w pasku 8)
     
  7. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    u mnie też koniec. 3mam kciuki za siejących:):):)
     
  8. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Z Piccolo Kwieciste melodie. Z dwóch tropikalnych zagród jedną okazała się zagroda dla lori. Na Farmie tradycyjnie pomarańczowe bobry oraz żółta pszczelarnia.
     
  9. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Patrząc na ten screen coś mi w nim bardzo nie pasowało - i jak się okazuje (po 11 latach gry!) olśniło mnie, że można schować górny pasek z informacjami xD

    Przecież masz tą informację w poradniku
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  11. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Skończone 8)
    Nie planowałam robić tego eventu, wypadajki leciały, sąsiedzi podsyłali
    więc wczoraj wysiałam roślinę a dziś wpadła brakująca reszta.
     
  12. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    I ja też skończyłam.
     
  13. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mocno ściskam kciuki. Do zakończenia jest jeszcze sporo czasu i jestem przekonana, że zrobisz cały event. Powodzenia:)
     
  14. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Czas na event: wczoraj i dzis po kilka godzin. Rosliny sa, jedynie czekam na ostatnie 76 wylotek.
    Jutro okaze sie co wyjdzie z zagrod, picolak w pasku czeka na kumpli, ale nie niedzwiedzi ;)
     
  15. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja jeszcze nie skonczylam, ale mam lori i kokie i topole pustynna, wiec juz sie bardzo ciesze :)
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    I ja ukończyłam event wczoraj, ze skrzynki Uczeń Ingrid.
    Dziękuję za podsyłanie wylotek:inlove:.
     
  17. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    U mnie finito. Wczoraj wieczorem dokończyłam. 8)
    Z ts żółte gekony, pomarańczowe żółwie i tego typu zagrody, tak, że tak... -.-
    Koło zaproponowało +100% do stodoły, ale dopiero dzisiaj rano.-.-
    Z pikolaka... kumpel. Najbardziej cieszy pnącze :music:. Powodzenia dla tych, co jeszcze w eventują.
     
  18. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Łał gratulacje :) u mnie też żółto..
    [​IMG]
    Hahaha no Ja też długo nie wiedziałem :D
    Rysiu co Ty kombinujesz? czemu tak mało roślinek? za dużo itemów na łące?:p:D
    Też mi się ciągnie ta piechota :D korciło mnie koło jeszcze w sobotę, ale mówię nie! dam radę xD
    stan 8 740 / 10 694 a wylotki grubo ponad stan :)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak.
    Nie chcę tracić PD, a moje skracacze itemów dają mi do dyspozycji ok. 5h na sianie (dziennie).
    Kwieciste 21h -10% = 18:54.
    Sieję pomalutku, dopiero ostatni zbiór dopalę ilościowo - oszczędzam.:p
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poprzedni event jakoś tak nieprzyjemnie szybko skończyłam (w ramach porannego rozkojarzenia przesadziłam z bonusami), to teraz się trochę podelektujęxD
    Zostało mi do ukręcenia 6 skrzyń z błyskotkami i 2 z durnostojkami. Jeśli się nie pomyliłam w wyliczankach, to skończę jutro rano. Zmieszczę się przed końcem eventu, więc wszystko w absolutnym porządku :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.