Opinie Misja: gry

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 17 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Nie mam tego klienta i też nie mam zegara z eventem.
     
    hiacynta, kobuma oraz AngelGina lubią to.
  2. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Na kliencie można wysiać i zebrać, wypadajki lecą , w młynie można produkować, ale nadal brak zegara.
     
  3. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Hortensja na małych polach, na Głównej i na Dzikiej dała 100% twardego kartonu i trochę mniej, bo 350 sztuk zmiotek do kurzu. Mam tylko jednego Jaśka na Drzewie Mądrości, więc gdyby ktoś chciał podgonić wypadalce to polecam siać hortensję;)
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    skończyłam ,pnącze czeka na zbiór a piccolo wystawione:):):)
     
  5. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    WOW o_O jak szybko :eek: Szacun, zazdro i podziw :inlove: Gratuluję :)
     
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    gratuluję:inlove:xD:),dopiero 4 h ewentuxD
     
  7. lancman

    lancman Forumowy żółtodziób

    GDZIE TEN EVENT? nie ma go
     
  8. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    To ja dzisiaj bez zakłóceń zaczęłam.
    Zalogowałam się na farmę 14:02. Zegar był. Wylotki poleciały. Żadnego taczkowania... :)
    Gram na przeglądarce CCleaner.
     
  9. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Gratuluję tak szybkiego ukończenia :)
    Ja nie mam jeszcze możliwości nawet obejrzenia tej planszy :D mogę siać, zbierać wypadajki i kręcić w młynie :) co prawda nie mam za dużo roślinek nasianych, ale lubię mieć podgląd ile czego potrzebuję na dany etap, bez szukania na forum.
    U mnie też nie ma eventu, ani na polu, ani w zegarze eventowym, ale mogę siać roślinkę eventową, lecą wypadajki, więc proszę sprawdzić u siebie, może jest tak samo, a nad tym błędem już pracują.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2024
  10. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    no i zabawa w ciemno, pola gry nie ma...
     
  11. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Dopiero moge zaczac, poki co u mnie wszystko dziala. Tylko jakos sie zniechecilam...wylotki na poczatek: 89 drewno i az 1 zmiotka... to szal cial...

    Teraz w ogole zastanawiam sie czy zaczynac...
     
  12. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Rzeczywiście już wszystko działa, a ja całkiem zapomniałam, że na kliencie nie wystarczy samo odświeżenie strony, tylko trzeba całkiem zamknąć grę i na nowo zalogować.
     
  13. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja chyba niewiele straciłam.Dopiero wróciłam i zaczynam siewy.Nie będę miała za dużo czasu na ten event zrobię na piechotę bo szkoda bonusów.Koło niestety ma focha .Zrobię ile będę mogła.
     
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ja też już mam skończone
    [​IMG]

    Koło dzisiaj było nadzwyczaj łaskawe
     
  15. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    Witam..dla wszystkich szczęśliwców ...co już zdobyli pnącze ...czapki z głów ...
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Picolak zaowocował parasolką:)
     
  17. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Dzień dobry, a ja już nie wiem który raz, ale tak wracam do gry !
    laptop naprawiony, śmiga więc farmerama wraca do łask :D
    znowu jestem bardzo do tyłu, ale co tam, robię wszystko po kolei :D
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wczoraj zaszalałam, pierwszy raz spróbowałam jak to jest pobawić się SN przy wysiewaniu ewentówki.:pxD
    Roślinka w komplecie, zmiotki do kurzu w komplecie, brakuje twardych kartonów. Teraz na głównej królują drzewka, pewnie dzisiaj będzie po ewencie.;)xD
     
  19. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Zostały jeszcze trzy etapy do końca , roślinka już jest ale braki w kartonach blokują ukończenie ewentu... powolutku do przoduxD
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Z Piccolo inwazja robali
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.