misiek1978

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika misiek1978, 13 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    [​IMG]
    czwarta inna zagroda neonowa
    mam już rysie, nietoperze, osły i motyle
     
    MYSZKA2005 i ania1713 lubią to.
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    U mnie wyskoczyły małpki.
    Zgłoś się podczas G&T, to rzucę Ci coś w neonie :)
     
    Miśkowo i misiek1978 lubią to.
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Odważyłabyś się na pewno, zresztą, jak byś już była "przyczepiona" do instruktora z którym byś skakała to niewiele byś miała do powiedzenia xD, choć ponoć zdarzają się takie przypadki, że już ktoś leci w samolocie i jednak rezygnuje, bo się tak boi. Ja szczerze polecam, uczucie jest niesamowite, ten pęd powietrza na twarzy i ta wolność w czasie lotu, ekstra:inlove::inlove:
    U mnie wyskoczyły, a właściwie wyleciały nietoperze :)
     
    MYSZKA2005, ania1713 oraz misiek1978 lubią to.
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Potrafię głośno krzyczeć (taki zawód :p ) więc nie wiem czy ów instruktor nie odczepiłby mnie dla świętego spokoju xD :cry: xD


    Musiałabym na pewno jechać do jakiegoś większego miasta. Póki co jakoś mi nie po drodze xD
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Oj nawet nie wiesz jak się ludzie prują przy wypadaniu z samolotu i robieniu na początku kilku "fikołków" w powietrzu ;)
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    O, to teraz już wiem, że nie skoczę :p
    Moje ślimaczki nie są stworzone do takich fikołków :oops:
     
  7. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Oj, jeden, maks dwa obroty, ale jak powiesz, że nie chcesz to nie będzie ;), wszystko idzie dogadać w tandemie:)
     
  8. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Fajnie jest skacząc zobaczyć podwozie samolotu a później te widoki na całą okolicę. Zapiera dech w piersiach8)

    Po pierwszym skoku pomyślisz fajnie było i chcesz jeszcze raz. Przemyśl to bo naprawdę warto :D
     
  9. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Potwierdzam!!!:):D
     
    misiek1978 lubi to.
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    To może umówmy się, że jak skończę awans, to wtedy po egzaminie fundnę sobie taki skok, ok? ;)

    To ile razy skakałeś/skakaliście? Jeszcze zaraz wyjdzie, że ja tu z jakimiś półprofesjonalistami piszę :p
     
    Miśkowo i misiek1978 lubią to.
  11. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Ja skoczyłem jeden raz na swoje okrągłe urodziny. Chciałbym jeszcze ze dwa razy skoczyć lecz to tanich zachcianek nie należy
     
    ania1713 i Miśkowo lubią to.
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja na twoim miejscu bym nie czekał ;)
    Ja na razie raz, ale kiedyś na pewno to powtórzę :). Teraz muszę znaleźć jakieś fajne miejsce na skok na bungee :p
    Ja też skakałem na okrągłe urodziny:p i gdyby nie to, że wziąłem filmowanie tego skoku to aż tak bardzo mnie to nie uderzyło po kieszeni, ale faktycznie są tańsze rozrywki ;)
     
    misiek1978 i ania1713 lubią to.
  13. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A to mam więcej czasu jak na okrągłe urodziny xD egzamin byłby szybciej :p
    Teraz na okrągłe to powiedzmy, że sobie moje wymarzone kupiłam 8)

    Znowu coś co Was łączy ;)

    Nad wodą czy ... betonem ? o_O
     
    Miśkowo i misiek1978 lubią to.
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No właśnie jeszcze Twoje okrągłe trwają, więc trzeba korzystać:p. A co sobie kupiłaś, okulary?8)
    Wiesz, że obaj mieszkamy w ŁodzixD:p?
     
    misiek1978 i ania1713 lubią to.
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Powiedzmy, że mieszkanie się liczy :p a jeśli się nie liczy, to niech się liczy urządzanie tych gołych ścian ;)

    Wiem :p Dwa Miśki, którym to Łódź (i woda) niestraszna, to teraz niebo podbijają szturmem ;)
    Ciekawe czy coś jeszcze się znajdzie ;)


    Poszaleliście w oazach? :)
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jednak wolę wodę i jej szum :music:
    Nie bardzo mam czym, a przeskoków jakiś spektakularnych nie miałem.
    A jak u Ciebie?
     
    ania1713 i misiek1978 lubią to.
  17. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Oczywiście, że się znajdzie. Mieszkaliśmy kiedyś na jednym osiedlu:p

    Oazy.Ja nie zwróciłem na to uwagi miałem z promocji po 1 SP po 44 zwierzaki do eventu, resztę dokręciłem i niedawno skończyłem
    Teraz coś na targu próbuję zarobić ale wszystko siadło. W najlepszym momencie za lamę płacili 300 tys. i około 30 udało się sprzedać. Teraz po 110 tys i nie ma chętnych
     
    Miśkowo i ania1713 lubią to.
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jednak miasto zobowiązuje xD

    Gratuluję :) ja jeszcze nie skończyłam xD ale za chwilę skończę ;)

    A ładnie miksy się spisują :D
    Mogę się pochwalić ostatnim, bo reszta zniknęła już z pamięci oazowej

    [​IMG]
    [​IMG]

    Ogólnie tylko jeden miks nie skoczył nic a nic, a tak to zwykle 1 zwierzak skok o 1 poziom + 2 zwierzaki o 2 poziomy lub 2 zwierzaki o 1 poziom + 1 zwierzak o 2 poziomy. Aczkolwiek w tej edycji stosunkowo często miałam po dwa zwierzaki ze skoku o 1 i 2 poziomy :)

    (Edit:
    dopiero teraz widzę, że na screenach mam 3 zwierzaki o 1 poziom + 1 zwierzak o 2 poziomy :)
    )
    Moja najdroższe lamy zeszły przed eventem za 130 tys. Jak się nie sprzeda zwierzaków w ciągu paru minut od pojawienia poradnika, to potem mogę sobie pomarzyć. Taki mam targ ;)
     
    Miśkowo i misiek1978 lubią to.
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i skusiłaś mnie, wrzuciłem mixy, a tak zbierałem, żeby zrobić 4 oazy po 4 te same zwierzaki, zaraz się okaże co wyjdzie, już dawno nie miksowałem ;)
     
    misiek1978 i ania1713 lubią to.
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Pamiętaj, żeby ponarzekać albo postraszyć ;)


    Ja cały czas miksuję wg Twojej teorii :p Takie same ósemki ;)
    Tu ósemka jednakowych - 50% skoczyło, szkoda, że bobry się oparły, ale na pociechę skoczyły myszki :) a z indyków mogę wybudować pierwszą różową fabryczkę tylko nie wiem czy budować już czy się wstrzymać

    [​IMG]
    [​IMG]


    A! Wcześniej z 4 dr. Ryszardów wypadła mi najwyższa rybka :D ale screena nie mam - musicie uwierzyć na słowo :p