[Misia80]

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika [Misia80], 17 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. [Misia80]

    [Misia80] Czeladnik forum

    Witam Wszystkich
    Mam na imię Agnieszka, już kiedyś grałam w Farmeramę, ale to było dość dawno. Ktoś ukradł mi konto. Mam 88 poziom na moim obecnym koncie na Farmie i 253 na Bahamaramie. Postanowiłam się tutaj przedstawić bo teraz potrzebuję ludzi, jak nigdy przedtem. 2 lipca zmarła moja babunia, której reanimację sama rozpoczęłam przed przyjazdem karetki. Z każdym dniem czuję się coraz gorzej. Została mi opieka nad wujkiem po udarze (mojej mamy bratem) i sesja egzaminacyjna, a ja każdej nocy przed snem zadaję sobie pytanie: po co skoro jej już nie ma. Ta gra nie daje mi zwariować.
     
    tigre lubi to.
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    [Misia80] - Witaj na forum :)
    Mm nadzieję, że znajdziesz tutaj wytchnienie i odpoczynek od trosk dnia codziennego.
    Twój wątek dodaję do spisu treści i życzę miłych rozmów :)