Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Loger

    Loger Forumowy żółtodziób

    To tylko miły misio co sobie ostrzy pazurki jak zajączek nie patrzy bo najpewniej jest nieśmiały :D

    Dobrze , że przedłużyli jeszcze tą pełnię to zdobędę to co chciałem już dziś po nocce :)
     
    ankak106, morellaa oraz zzizzie lubią to.
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No wieszxDJa tam dobrze wiem kim jest Dean a tak ładnie to mi nie piszeszxDxDxD Wrażliwi to Ci co mają po 4 lata...Miś będzie mój
    xDxD
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tobie ładnie nie piszę, bo już wiem, że wiesz xD
    Ale też cię kocham :inlove:xD

    No właśnie to dziecko, co to miało się wystraszyć misia, to był jakiś czterolatek - wydaje mi się, że jego mama po prostu automatycznie zakłada, że dziecko reaguje tak samo, jak ona... a reakcje albo opierają się na doświadczeniach z przeszłości, albo są wyuczone - choćby podpatrzone u rodziców - i tu mamy wyjaśnienie choćby lękliwości, dzieciak to czuły odbiornik ;)
    Ja też będę miała misia xD
    Muszę mieć misia xD
    Mam łysą farmę, bo niczego nie sieję - pośrodku tej głównej łąki będzie stał misio xD
    Misia oddałabym tylko za Deana xDxDxD
     
    Sookie lubi to.
  4. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Pochwale sie, mam pierwszy item: swiece, teraz sieje na pajeczyne. To te latwiejsze dla mnie, nastepnie te, co dlugo rosna posieje na noc. Cerber musi ( o losie ) poczekac, bo wszystkie ma dluzej rosnace. Milej nocki.
     
    0olimpia0 lubi to.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A ja podczas pełni sieję wszystkie roślinki:)
    Dzięlę główną łąkę na 4 i 4 różne roślinki są siane,co mi tam pasuje.
    Z nowej misji mam zrobione w całości 2 zadania(wszystkie 3 kampanie).

    Zzizzie jesteś jeszcze lepsza niż misio(tak ukochany),którego chcesz zdobyć.
    Misio przynajmniej jest straszny bardzo,widoczny:)
    Twojej sygnaturki nie widać(musi być bardzo przerażająca),ale avatar za to masz taki klimatyczny;)
     
  6. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    No i mamy sezon na misia. ;). Wy o misiu a ja nie wiem, czy zdążę na Piraniodzillę zielsko skompletować. Ręcznie siać i zbierać, przy takich ilościach roślin, to makabra:cry: Ja to dopiero jestem biedny miś ;)ale co mi tam. Najważniejsze, że zzizzie mnie kocha.xD Ciekawe czy tak samo, czy mniej od sławetnego niedźwiadka.;) xD
     
  7. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Miejsca malo to sieje tematycznie, co mi czasowo i potrzebnie wychodzi. A tego misia tez chce miec, niech mnie troche niesmiale postraszy.
     
    ankak106, kybek93 oraz zzizzie lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No właśnie, miałam na myśli avka ;)
    Pazurów nie mam - kolidują mi z klawiaturą xD
    Oczęta czerwone miewam w sezonie sprawozdań kwartalnych (że o rocznym nie wspomnę) 8)
    Wtedy to dopiero się robię straszna brr 8)xD

    Piraniodzilla jest brzydka (brzydki...? w sumie to chyba samiec jest, Godzilla był chyba samcem) 8)
    Dlaczego się katujesz ręcznym siewem...? przecież to można totalnie zwątpić od tego klikania ;)
    Nie masz kuponika albo jakichś maszyn z misji?!
    Ja muszę kupić jeszcze jeden jedyny garnek i będę miała maszyny na 12 h... później tam dają jakichś pomocników, a może zrobią wyprzedaż - dla misia to nawet maszyny kupię (no, pod warunkiem wyprzedaży oczywiście)

    EDIT: aha, a kocham cię PRAWIE tak samo, jak misia. Mam nadzieję, że wybaczysz - misio ma swoje prawa ;).
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2014
    ankak106, Sookie oraz Tralanetka lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale się miłośnie porobiło xDA mi się wydaje,czy miało być strasznie w Halloween?xD
     
    Tralanetka i zzizzie lubią to.
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, wiem, nie w temacie ;)
    Ale co ja na to poradzę, że kocham misia...? 8)
    Uczucie do misia tak mnie przepełnia, że spływa na klawiaturę i nie mogę go powstrzymać 8)
    A do tego dochodzi uczucie do ludzi, którzy znają Deana xD

    EDIT: ciekawe, co zostanie z tych wyznań po solidnym sprzątaniu w wykonaniu tutejszej władzy 8)
     
    Tralanetka lubi to.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To jednak misio jest straszniejszy:)
    Uratowało Cię to,że nie masz pazurów i czasowe mocniejsze zaczerwienienie oczu:)
    A u misia wszystko jest stałe,on się nie zmieni:)
    W sumie item bardzo charakterystyczny i taki też powinien być jak na event Halloween przystało:)
     
    Sookie i zzizzie lubią to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale,że co?Toż w temacie wszystko o_O
     
    Sookie lubi to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dokładnie - item jest świetnie dopasowany do okazji, taki z dreszczykiem (i to podwójnym, bo ten króliczek chyba się niewinnie bawi klockami - po prostu sielanka, a tu nagle misiowi coś przeskoczyło).
    I właśnie za to cenię ten item (pomijając już moje gorące uczucie do misia ;)).
    Jak znam tutejszą władzę, raczej okaże się, że nie w temacie 8)
     
    Sookie lubi to.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Słowo dreszczyk istotnie bardzo pasuje:)
    Ja aż, tak bardzo jak Ty misiowego itemu nie analizowałam,ale od razu mi się spodobał,jak zobaczyłam go w Zgaduli:)
    I na pewno,nie oddam,go za SG podczas eventu G&T,zawsze znajdę jakiś item,by na nim coś zarobić,po co licencja ma się marnować,ale tylko robię tak z tymi,które mi się nie podobają:) A misio ze mną zostanie:)
     
    Sookie i zzizzie lubią to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Eee tam.xD To sie okaże czy nasz Miś straszniejszy czy władza. xDxDxD Ale my przecież o uczuciach do m.in. hallowenowego misiaczka przecież. Jak najbardziej w temacie. Będziemy siać,zbierać jedni ręcznie inni zmechanizowani ale wszyscy w pocie czoła i z wiarą w zdobycie tego upragnionego....:inlove: A że uczuciowo się zrobiło? No przecież naszym Mod-om też chodzi o to,żebyśmy wszyscy ..jak jedna wielka rodzina..xD
     
  16. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Kuponiki mam, ale oszczędzam na następny event. Chyba pierwszy raz tak dłubię. I ostatni.8)

    Z misji wszystko już zużyte, a na garnki splajtowałabym. Już plajtuję.:eek: ok 1 mln mi zostało. :cry:Na kole w imprezówkach był kupon na kombajn na 48 h, ale nie trafił mi się. Piraniodzilla potrzebna jest do skompletowania rzędu pnącza. Nie mów, że dalej nie masz pnącza:eek:
     
    Sookie i zzizzie lubią to.
  17. Loger

    Loger Forumowy żółtodziób

    Podzielam wasze uczucia co do misia , już bym chętnie go przytulił na swojej farmie xDxD
     
    Tralanetka, Sookie oraz zzizzie lubią to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A wiesz, że to świetny argument xD
    Na forum ma być "miło", już parę razy o tym czytałam. No to teraz chyba jest miło 8)

    No jasne, że nie mam pnącza xD
    I mieć nie będę xD

    Tak szczerze mówiąc to ja praktycznie nie gram, zbieram baobaby i inne pałeczki/garnki... i wypatruję co ciekawszych eventów. Na wbijaniu leveli, gromadzeniu itemów i innych takich ani trochę mi nie zależy - totalny luz.
    Misio jest wyjątkiem 8):inlove:xD

    W której fazie zamierzasz tulić misia, w tej demonicznej...? Ja bym nie ryzykowała xD
     
    Tralanetka i Loger lubią to.
  19. Loger

    Loger Forumowy żółtodziób

    Trzeba będzie go jakoś oswoić :D
     
    Sookie i zzizzie lubią to.
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    xD I nie pokazując palcem (ani demonicznym pazurem) Masz spory wkład w tę ciepłą ,rodzinną atmosferę:D:p
     
    0olimpia0 i zzizzie lubią to.